http://inabco.ir/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

معرفی سنگ اسلبکو ایناب

 

سنگ اسلبکو محصولی جدید از گروه ایناب است که با  ترکیب سنگدانه های طبیعی ،فلز، سیلیس،مواد پلیمری و نانویی  و ...و انجام واکنش پلیمریزاسیون و تشکیل شبکه زنجیره ای مستحکم در مواد  بوجود می آید اين واكنش سبب كريستاله شدن مواد و تشكيل شبكه بلوري در آن مي شود و در نهايت محصول توليد شده به مقاومتي بسیار بالامي رسد.

وجود الیاف های فلزی و الیاف های گلس در این سنگ مقاومتش را در برابر ضربه و زلزله بسیار افزایش می دهد.

از مزیت برتر این سنگ ها نشکن بودن و امکان ایجاد طرح های اسلیمی ،ایرانی اسلامی، مدرن  و مشبک می باشد که در این محصول  کاملا امکان پذیر می باشد.

سنگ اسلبکو ایناب     سنگ اسلبکو ایناب      سنگ اسلبکو ایناب

 

معماری هر ملت بخشی از هویت آن است. معماری کشور ما  با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دنیا خود به خود مورد تهاجم قرار گرفته که عده ای سکوت نکرده و با این تهاجم فرهنگی مخالفت هایی داشته اند. مخالفین معماری مدرن، پیشنهاد می کنند باید به گذشته برگردیم و نماهای آجری را دوباره احیا و اجرا کنیم. ولی مصالح سنتی جوابگوی نیازهای امروزی نیست و  خاصیت معماری به روز بودن آن است طوری که از نوع معماری هر بنا می توان به قدمت آن پی برد.

در نتیجه مهندسین و سازندگان ساختمان ها نمی پذیرند که با شیوه های قدیمی که جوابگوی نیازهای امروزی نیست عمل کنند.

گروه ایناب به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ صنعتی در کشور پس از حدود ده سال فعالیت در زمینه نمای ساختمان و اجرای بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان به خوبی با نقاط ضعف و قوت مصالح موجود آشناست و از سال 92 واحد تحقیق و توسعه خود را با مجهز کردن آزمایشگاه مورد تایید سازمان استاندارد راه اندازی کرد و در سال 95 موفق شد گواهی تحقیق و توسعه از سازمان صنعت معدن تجارت خراسان رضوی دریافت کند. واحد تحقیق و توسعه ایناب که مستقر در مرکز رشد و فناوری نیشابور نیز می باشد اقدام  به تحقیق در مورد تولید نسل جدید سنگ نما که با معماری کشور ما سازگار باشد نموده است.  در بهار 1396به تولید سنگ اسلبکو دست یافت.

انواع مدل های سنگ اسلبکو ایناب:

 

طرح شمسه اسلبکو

طرح شمسه اسلبکو

سایز60 در60

طرح هونور اسلبکو

طرح هورنو اسلبکو

سایز80 در80

طرح سیرکل اسلبکو

طرح سیرکل اسلبکو

سایز 60 در60

طرح آمود اسلبکو

طرح امود اسلبکو

سایز60 در60

طرح دیاموند اسلبکو

طرح دیاموند اسلبکو

سایز60 در60

طرح چهاربند اسلبکو

طرح چهاربند اسلبکو

سایز60 در60

 

 

مزایای سنگ اسلبکو ایناب

این سنگ با داشتن تمام مزایای سنگ های طبیعی و مصنوعی موجود در بازارهای ایران مزیت های برتری نیز داراست که پیش بینی می شود به زودی سهم بالایی از نمای ساختمان را به خود اختصاص دهد.

  • امکان ایجاد طرح های مشبک و خاص

خاصیت معماری به روز بودن و  متناسب بودن با شرایط زمانی و  مکانی وسلیقه ای معماران و کارفرمایان است. یکی از مزیتهای سنگ اسلبکو ایناب امکان ایجاد طرح های مشبک و برجسته است که این ویژگی بسیار منحصر به فرد می باشد.

نمای  جی اف ار سی

  • مقاومت در برابر ضربه و شکست

یکی از معایت سنگ های طبیعی و مصنوعی موجود در بازار شکنندگی و مقاومت پایین آن در برابر ضربه می باشد که در اجراهای نمای مشبک و اجراهای نمای خشک بسیار خطر آفرین می باشد.

سنگ اسلبکو ایناب مقاومت بالایی در برابر ضربه داشته و در صورت شکستن حالت خود را از دست نداده و از هم نمی پاشدکه این نیز یکی از مزیتهای منحصر به فرد این محصول می باشد.

مقاومت اسبکو دربرابرضربه و شکست

  • نصب ایمن و سریع

امروزه سرعت ساخت و ساز و اهمیت زمان باعث شده کارفرمایان و معماران از محصولاتی که نصب آن زمان بر باشد استقبال نکنند. سنگ اسلبکو ایناب بر خلاف سنگ های طبیعی و سنگ های مصنوعی موجود در بازار بدون ملات نصب می شود که این امر باعث می شود هم سرعت اجرافوق العاده بالا بوده و هم از نظر ایمنی در برابر زلزله بسیار مقاوم باشد.

 

 

  • سبک سازی ساختمان

سبک سازی ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است.سنگ اسلبکو ایناب به دلیل نصب خشک از ملات استفاده نمی شود که این امر باعث می شود وزن نما تا یک پنجم کاهش پیدا کند.

 

  • مقاومت فوق العاده در برابر زلزله

در وقوع زلزله سقوط یک سنگ می تواند جان یک انسان را بگیرد و یا خساراتی جبران ناپذیر وارد نماید.سنگ اسلبکو ایناب مجهز به  اسکوپ های مخصوص می باشد که با بافت داخلی خود پیوند داشته و نصب آن با یراق آلات فلزی بوده که مقاومت فوق العاده بالایی در برابر زلزله دارد.

مقاومت جی ار سی در برابر زلزله

 

  • مقاومت فوق العاده در برابر یخبندان و شرایط سخت جوی

کشور ما چهار فصل می باشد که برخی مناطق دماهای خیلی پایینی را تجربه می کنند.سنگ اسلبکوایناب با وجود مواد پلیمری و نانویی در بافت مولکولی آن و جذب آب کمتر از سه درصد مقاومت بالایی در برابر یخبندان و شرایط سخت جوی دارد.

مقاومت جی ار سی در برابرآتش سوزی

  • ماندگاری بالای رنگ

در سنگ اسلبکو ایناب هیچ گونه لایه رنگی استفاده نشده بلکه رنگ آن در بافت مولکولی آن ایجاد شده که در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید و حتی سایش نیز مقاوم می باشد.

  • تنوع در رنگ و نقش

یکی از مشکلات سنگ های طبیعی نبود تنوع در رنگ بوده که معماران نمی توانستند رویاهای خودشان را تجلی بخشند. در تولید سنگ های اسلبکو ایناب هیچ گونه محدودیتی در رنگ وجود ندارد.

  • نامحدود بودن در اندازه و شکل

گروه ایناب آمادگی دارد برای هر پروژه با توجه به نیاز آن سنگی با طرح و اندازه مورد نیاز تولید و عرضه نماید.

 

 

 

 

جهت مشاوره تلفنی می توانید همین الان عدد 5 را به شماره 09158757300 پیامک کنید تا اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inab3 توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

ویا با شماره  05142222550 تماس بگیرید.

 

 معرفی سنگ اسلبکو

تصاویر سنگ اسلبکو

نمای مشبک


مزایای نمای grc

 

گواهینامه ها و تاییدیه ها

 

برخی ازمشتریان ایناب

  
 
 
 
 
 
Top