یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده ی یک ساختمان ، نمای آن می باشد لذا جهت ایجاد بهترین نما باید فاکتورهای موثر و سازنده آن به گونه ای انتخاب شوند که در عین زیبایی ، کارایی مطلوبی از خود نشان دهد .

با کنار گذاشته شدن شیوه های قدیمی و هزینه بر در ساخت نمای ساختمان ، از روش های بسیار نوین استفاده می شود

 از این رو  نمایی که علی رغم نصب سریع و زیبا بدون به کار بردن مصالح ساختمانی جهت نصب و وزن کم، با فاصله گرفتن از بدنه بنا ، قابلیت نصب انواع پوشش های عایق را فراهم می سازد ، بهترین نمای انتخابی خواهد بود .

در نماهای جدید ساختمانی می توان موارد متنوعی شامل سرامیک ، سنگ ، اچ پی ال و یا دیگر موارد را که بر روی پروفیل های مقاوم و سبکی از آلومینیوم نصب می شوند و فضای زیرین آن با عایق پوشیده می شود ، مورد استفاده قرار داد .

یک نمای کامل و کاربردی باید بتواند همه ی نیازهای مورد انتظار از یک نمای ساختمان را برآورده سازد ، در نتیجه داشتن زیبایی ظاهری ، توانایی حفظ انرژی و قابلیت سرعت بالای اجرای نما از جمله ویژگی های برتر و برجسته یک نمای خوب خواهد بود .

در راستای ایجاد یک نمای زیبا ، کامل و کاربردی می توان ازسنگ اسلبکو به عنوان سنگی که تامین کننده ی نیازهای یک نمای بسیار مناسب می باشد ؛ استفاده نمود .

این سنگ که از ترکیب الیاف فلزی و الیاف گلس تشکیل شده است ؛ با مقاومت بالای خود در برابر انواع ضربه و زلزله مقاوم بوده و با امکان ایجاد طرح های مختلف اسلیمی ،ایرانی اسلامی، مدرن  و مشبک بر روی آن ، برآورد کننده ی انتظارات و سلایق مختلف می باشد  .

 انواع مدل اسلبكو(gfrc):

 

   

نصب بسیار سریع و راحت ، سبک سازی ساختمان ، ماندگاری بالای رنگ آن ، تنوع در رنگ و نقش و امکان تهیه ی این سنگ نما در اندازه و اشکال مختلف باعث شده که سنگ اسلبکو تمام مزایای سنگ های طبیعی و مصنوعی موجود در بازار را در خود جای دهد و به عنوان محصولی تمام عیار مورد توجه فعالان صنعت ساختمان سازی در ابعاد وسیع قرار گیرد .

اگر به دنبال گزینه ای مناسب برای نمای ساختمان خود هستید ، بی شک سنگ اسلبکو به عنوان یک نمای خشک ، از پیش ساخته و جدید همان انتخاب صحیح و کاربردی است که شما می تواند تمام نیازهای خود را در ایجاد یک نمای شیک و مقاوم از آن برآورده سازید .

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.