قیمت نمای کامپوزیت | قیمت نصب کامپوزیت | مشهد

قیمت نمای کامپوزیت به آیتم های مختلفی مثل نوع ورق ، نوع طرح نما ، روش نصب ورق کامپوزیت ، مقدار قوطی مصرفی در نمای ساختمان ، مقدار و حجم پروژه ، ارتفاع پروژه و محل پروژه بستگی دارد . با این شرایط قیمت دادن برای نمای کامپوزیت بدون در نظر گرفتن موارد فوق نمی تواند دقیق باشد. اما شما قیمت حدودی را نیاز دارید که با شرح زیر می توانید حدود قیمت نمای کامپوزیت را به دست آورید.

قیمت نمای کامپوزیت

قیمت نمای کامپوزیت

هزینه های نمای کامپوزیت به شرح زیر می باشد.

1 – هزینه ورق کامپوزیت :

برای اجرای نمای کامپوزیت به ورق نیاز دارید که با قیمت امروز ورق های کامپوزیت از متری 80 هزار تومان در بازار موجود می باشد تا متری 350 هزار تومان.

2 – هزینه قوطی جهت زیرسازی نمای کامپوزیت:

برای اجرای نمای کامپوزیت نیاز به قوطی فلزی می باشد بستگی به نوع طرح و مقدار کیفیت کار از متری 10 هزار تومان تا متری 40 هزار تومان هزینه مصرف قوطی می باشد.

3 – هزینه اجرت نصب ورق کامپوزیت

برای نصب کامپوزیت اجرت ها نیز با توجه به روش نصب و کیفیت کار و نوع طرح مختلف می باشد ولی از حدود متری 20 هزار تومان شروع و تا متری 60 هزار تومان متفاوت می باشد.

4 – سایر هزینه های اجرای نمای کامپوزیت

به جز موارد فوق برای اجرای نمای کامپوزیت نیاز به طراحی نمای ساختمان ، هزینه های پرت ورق و قوطی، هزینه های مصالح ریز می باشد که با در نظر گرفتن همه موارد فوق و چند درصد سود متعارف برای شرکت مجری نمای کامپوزیت هزینه ها به دست می آید.

در نتیجه قیمت اجرای نمای کامپوزیت از متری 140 هزار تومان می تواند شروع شود به بالا که به هیچ وجه توصیه نمی گردد برای کاهش قیمتها از کیفیت اجرای نما کاسته شود.

گروه ایناب با بیش از 10 سال تجربه و اجرای بیش از 1000 پروه نمای ساختمان آمادگی خود را جهت هر گونه مشاوره رایگان اعلام می دارد.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.