گروه ایناب با هدف بسط و گسترش استفاده از نماهای نوین و ایمن و مقاوم در نظر دارد از ظرفیت های اشخاص علاقمند و توانمند در زمینه ی نمای ساختمان استفاده نماید.

⇐ اشخاصی که در زمینه فروش محصولات ساختمانی فعالیت دارند.

⇐ اشخاصی که توانایی فروش و اجرای نمای ساختمان را دارند.

⇐ مهندسین عمران و معمار که توانایی فروش و اجرا دارند.

⇐ اشخاصی که در زمینه نمای ساختمان فعالیت دارند.

معرفی اجمالی گروه ایناب

گروه ایناب از سال 1386 با موضوع طراحی و اجرای نماهای نوین ساختمان تشکیل شد. اجرای موفق  بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در سرتاسر کشور و رضایت مشتریان باعث شد از سال 1389 کارشناسان ایناب تحقیقات خود را جهت تولید متریال جدید و بهینه برای نمای ساختمان شروع کنند و به لطف خدای متعال و تلاش شبانه‌روزی اینابی ها در سال 1391 کارخانه ایناب با ظرفیت تولید 23000 تن انواع سنگ‌های صنعتی ساختمان توسط مسئولین کشوری افتتاح گردد.

گروه ایناب باهدف ارتقاي کمی و کیفی محصولات و خلق ارزش و افزایش توان رقابتی و تولید محصولات جدید و فناور در سال 1394 واحد تحقیق و توسعه خود را راه‌اندازی کرد و موفق شد در سال 1395 مجوز رسمی فعالیت تحقیق و توسعه را از سازمان صنعت معدن تجارت خراسان رضوی  دریافت کند. به لطف خدا و تلاش‌های شبانه‌روزی کارشناسان ایناب با ارائه محصولی فناورانه و نوین SLABCO و GFRC موفق به عضویت در پارک علم و فناوری خراسان رضوی شده و محصول این شرکت به‌عنوان سه محصول برتر سال در هفته پژوهش و فناوری توسط مسئولین استان رونمایی شد.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد گروه ایناب کلیک کنید.

تولیدات ایناب:

⇐ تولید نمای GFRC و سنگ اسلبکو در طرح‌های مشبک ، برجسته، اسلیمی

متریالی جدید و فناورانه برای نمای ساختمان که مزایای زیادی نسبت به سایر نماهای ساختمان دارد. برای کسب اطلاعات کامل کلیک کنید.

تولید سنگ نمای ساختمان (طرح‌های آنتیک، آجری ، سنگ CNC ،نقش برجسته، سنگ طرح چوب ترمو)

تولید سنگ هایی مقاوم ، زیبا  و اقتصادی با مزایایی برتر نسبت به سنگ‌های طبیعی. برای کسب اطلاعات کامل کلیک کنید.

⇐  تولید نمای بتن اکسپوز (مخصوص نمای خارجی ساختمان )

نمایی مدرن و اقتصادی و مقاوم برای نمای ساختمان. برای کسب اطلاعات کامل کلیک کنید.

تولید قطعات خاص سنگی سفارشی

گروه ایناب آمادگی تولید انواع قطعات سفارشی برای کاربردهای خاص ساختمان را دارد. برای کسب اطلاعات کامل کلیک کنید.

چرا نمایندگی ایناب؟

مدیران ایناب با 13 سال تجربه در نمای ساختمان،  نمایندگی شرکت‌های مختلف را اخذ کرده و با چالش‌ها و مشکلات نمایندگان آشنایی کامل دارند. به همین منظور شرایط سختی برای اعطای نمایندگی در نظر نگرفته و همواره در تلاش هستند تجربیات و امکانات خود را جهت رشد نمایندگان به‌کارگیرند.

همچنین نمای جی اف ار سی GFRC یکی از جدیدترین نماهای دنیا هست که با توجه به مزایایی که دارد استفاده از آن رو به افزایش است. اگرچه در حال حاضر  اکثر مشتریان شناخت کافی از این محصول ندارند اما پیش‌بینی می‌شود در آینده‌ای نزدیک این محصول با تقاضای زیادی مواجه شود . درنتیجه کسانی که نمایندگی این محصول را در شهر خود داشته باشند آینده کاری خوبی خواهد داشت.

پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با گروه ایناب مطلب چرا ایناب را مطالعه نمایید. درصورتیکه علاقمند به اخذ نمایندگی این شرکت هستید لطفا فرم زیر را تکمیل نماید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

درخواست نمايندگي

جهت درخواست نمايندگي لطفا فرم زير را پر كنيد.
  • اگر نياز به ارسال فايل است ، اينجا بارگذاري كنيد.
  • لطفا تيك گزينه من ربات نيستم را بزنيد.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .