روش های نصب سنگ

یکی از خدمات تخصصی گروه ایناب نصب سنگ های پلیمری می باشد.این شرکت با سابقه حدود ده ساله در اجرای های ساختمان اجرای سنگ های صنعتی (سنگ طرح چوب )را به سه روش نصب می نماید.

1-روش سنتی:

در این روش مراحل نصب مشابه با اجرای سنگ های طبیعی انجام می گردد با این تفاوت که باید اسکوپ های موجود در سنگ های ایناب  را با سیم های مناسب به هم متصل کرد که خطر سقوط  آن از بین برود.

این شیوه بیشتر مناسب فضاهای بیرونی ساختمان می باشد.

2-روش پیچ :

در این روش از هیچ گونه ملاتی جهت نصب سنگ استفاده نمی شود بلکه با استفاده از اسکوپ های مخصوص موجود در سنگ ها به شیوه ای خاص نصب می گردد که پیچ های آن نیز به هیچ وجه در رخ نما دیده نمی شود.

این نوع نصب مناسب نصب سنگ در نماهای داخلی می باشد که بسیار تمیز و بدون مزاحمت نصب می گردد و خطر سقوط نیز در اثر زلزله نیز وجود ندارد.

3-روش چسب:

در این روش نصب سنگ های ایناب مشابه نصب کاشی با چسب انجام می شود. که به دلیل عدم مقاومت کافی در برابر زلزله و رطوبت زیاد توصیه نمی گردد.

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد
ما معمولاً در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

کلیدواژه خود را وارد کنید