لوگوی بارگذاری
نماي ساختمان | طراحی مجتمع تجاری

نماي ساختمان | طراحی مجتمع تجاری

نمای ساختمان | طراحی نمای پاساژ:

نمای ساختمانgfrc

نمای ساختمانgfrc

در طراحی نمای این پاساژ از متریال کامپوزیت سفید و کامپوزیت طرح چوب و همین طور از سنگ های جی اف ار سی gfrc استفاده شده است.

ورودی یکی از عناصر حائز اهمیت نما در ساختمان است که محل و اهمیت طراحی آن به شکل مستقیم نمایانگر نقش و عملکرد ساختمان است .

ورودی نشانه  گذر از فضای خارجی به فضای داخلی است وبه صورت شاخص طراحی شود همان‌طور که در تصویر می‌بینید در این مجتمع ورودی علاوه بااینکه بارنگ شاخص طراحی‌شده است به‌صورت برجسته‌تر از کل ساختمان قرارگرفته است.

این نما به‌صورت خطوط عمودی طراحی‌شده است که به اقتدار بیشتر مجتمع می‌افزاید.

در این مجتمع از سنگ‌های جی اف ار سی هم استفاده‌شده سنگ‌های جی اف ار سی علاوه بر زیبایی که به‌نما داده‌اند باعث شکست نور هم می‌شوند و جلوه زیبایی به فضای داخلی می‌دهند و همین‌طور فضای مناسبی برای نورپردازی در شب می‌باشند.

بام حدومرز ساختمان و آسمان است و ازنظر بصری بام انتهای نماست . بام پوسته‌ای است که بر سر ساختمان قرار دارد . بنابراین لبه بام نمی‌تواند بدون تفاوت با دیگر قسمت‌ها در آسمان رها شود به همین خاطر یک فلاشینگ نازک در انتهای کار قرار داده‌شده است که هم به‌منظور انتهای نما هست هم به‌عنوان ابچکان عمل می‌کند

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید