[vc_row][vc_column][vc_column_text]نمای تالار از مهم ترین قسمت های هر تالار به شمار می رود. مسلماً خیلی از افراد هستن که علاوه بر اهمیت دادن به کیفیت خدمات آن تالار به ساختمان تالار و به خصوص نمای آن اهمیت می دهند. چرا که کسانی که جشن عروسی دارند یا هر جشن دیگری که دارند دوست دارند که شب یا روز به یاد ماندنی و با خاطرات خوب داشته باشند. به همین دلیل ثبت و ضبط کردن آن مراسم و آن شب یا روز به یادماندنی را دوست دارند که در مکانی زیبا و جذاب باشد. نما حتی به تالار اعتبار و ارزش می بخشد. چرا که کسانی که از بیرون تالار را می بینند می توانند با دیدن نمای آن برداشت های زیادی از آن داشته باشند و قضاوت های زیادی را در مورد آن تالار بکنند.

طرح جي اف ار سي

نمای جی اف ار سی تالار

مقالات مرتبط: همه چیز در مورد نمای ساختمان

اهمیت نمای تالار

با توجه به توضیحاتی در بالا ارائه شد می توانیم به بالا بودن اهمیت نما در تالارها پی ببریم.  ملاک بسیاری از افراد در انتخاب تالار خود شاید نمای تالار باشد. زیرا دوست دارند کسانی که مراسمشان را از بیرون تالار می بییند به شکوه و بزرگی آن مراسم پی ببرند. این مهم فقط با زیبا و جذاب بودن نمای تالار اتفاق می افتد. کارفرمایان زیادی هستند که اهمیت بالای نمای تالار را می دانند و برای تالار خود علاوه بر طراحی نمای داخلی جذاب، نمای بیرونی بسیار زیبایی هم خلق می کنند.  خاص و منحصر به فرد بودن نمای تالارها جذب مشتری و در نتیجه درآمد بیشتری را به دنبال دارد. خیلی از افراد حتی با دیدن ساختمان تالار از بیرون حتی به خود اجازه وارد شدن به آن را نمی دهند و علاقه به دیدن سطح خدمات و سرویس آن تالار ندارند.

طرح جي اف ار سي

نمای جی اف ار سی تالار

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

نوشتن نام تالار در نما

نام تالار معرف تالار است.  نام تالار می تواند به عنوان یک برند برای تالار عمل کند.  نام تالار بایستی در جایی باشد که قابل دید برای همگان باشد. چه افرادی که در حال عبور از خیابان با ماشین هستند و چه افرادی که در حال عبور و مرور در پیاده رو می باشند. همه ما شنیده ایم اسم یک مکان برای ویژگی هایی که دارد سر زبان ها می افتد و همه دوست دارند حتی یک بار هم شده آن مکان را ببینند. برای تالار هم همین طور است.

تابلوی تالار | طراحی نمای تالار

تابلوی تالار

اصول مهم طراحی نمای تالار

بودجه و هزینه در دسترس

همیشه و در همه زمینه ها بودجه حرف اول را می زند.  هزینه ای که قرار است برای نمای تالار مصرف شود، عوامل زیادی را برای طراحی نما مشخص می کند. خیلی از متریال ها را با توجه به هزینه نمی توان استفاده کرد.

بزرگی و ابعاد

ابعاد نمای تالار می تواند دست طراح را برای طراحی نمایی جذاب تر و خاص تر بازترکند.  طراح می تواند طرح های دست و دل باز تری را ایجاد کند. به صورت کلی مسلماً هر چقدر فضای بیشتری موجود باشد، طراحی بهتر و مفیدتر انجام می شود.

سبک ساخت

سبک های متفاتی برای ساخت تالار موجود است. سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک، مدرن، ترکیبی و سنتی برای طراحی تالارها استفاده می شود. این که طراح از کدام نوع از این طرح ها استفاده کند بستگی به نوع خدمات، موقعیت، فرهنگ مردم شهری که تالار در آن واقع است، نظر کارفرما و مواردی از قبیل، دارد.

اقلیم و شرایط محیطی محل

شرایط محیطی و اقلیم منطقه بر انتخاب نوع مصالح مصرفی در نمای تالارها تأثیر مستقیم دارد. برخی از مصالح را نمی توان در برخی شرایط محیطی به کار برد. به عنوان مثال سنگ های نمایی که دارای حفره و رگه های ریز هستند را نمی توان در مناطق سردسیر به کار برد. چرا که با نفوذ آب به داخل منافذ این سنگ، در اثر یخ زدگی سنگ را متلاشی می کند.

نمای خاص

نمای ترکیبی

مقالات مرتبط:  نمای کامپوزیت

مصالح و متریال قابل استفاده

مصالح و متریال های نمای ساختمان را می توان در تالار به کار برد. متریالی مانند سنگ، ورق کامپوزیت، شیشه، جی اف ار سی و… به عنوان نمای تالار مورد استفاده قرار می گیرند. حال اینکه کدام از این متریال برای تالار ما بهتر است، بستگی به عواملی که دارد که به آنها اشاره شد. با بررسی دقیق این عوامل می توانیم بهترین متریال نمارا برای تالار خود انتخاب کنیم.

نمای ساختمان رستوران در شب

نمای تالار رستوران

جدیدترین متریال نما در تالار

نمای جی اف ار سی (GFRC | GRC) جدیدترین نمای ساختمان است. شاید اکثر افراد با این نمای خاص آشنایی ندارند. این نمای منحصر به فرد با ترکیب شدن با سایر متریال های نما، نمایی خاص و جذاب را برای تالار شما خلق می کند. جی اف ار سی (GFRC | GRC) به صورت پنل های مشبک در ابعاد و طرح و رنگ های متنوع و دلخواه توسط شرکت ایناب طراحی و تولید و اجرا می گردد. با دیدن نمونه های اجرا شده این نما می توانید به خارق العاده بودن این نما پی ببرید.

تالارها که برای جذب مشتری نیاز به طرح ها و نماهایی خاص دارند با استفاده از جی اف ار سی (GFRC | GRC) می توانند این موضوع مهم را رعایت کنند و با طراحی نماهایی خاص و منحصر به فرد باعث جذب مشتری و در نتیجه آن کسب درآمد بیشتری شوند.

مقالات مرتبط: جی اف ار سی 

 

انواع  نمای ساختمان

 

 قیمت انواع نمای ساختمان

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید…

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]