نمای ساختمان در شاهرود

با توجه به وجود دو نوع آب و هوا در شهر شاهرود، طراحی نمای ساختمان در شاهرود، متریال نمای ساختمان در شاهرود و اجرای نمای ساختمان در شاهرود ممکن است در مناطق مختلف این شهر با هم متفاوت باشد. به این دلیل که متریالی که در آب و هوای سرد برای نما استفاده می شوند و طراحی نمایی که برای مناطق سرد انجام می شود، با متریال ها و طراحی نما برای مناطق گرم و خشک متفاوت است. طراحی و انتخاب نوع متریالی که می خواهیم در نمای ساختمان استفاده کنیم، به عوامل خاصی بستگی دارد که با توجه به این عوامل است که نمای ساختمان طراحی و اجرا می شود. این عوامل تحت تأثیر شرایط تغییر می کنند و این باعث می شود که نمای ساختمان در مناطق مختلف با هم تفاوت داشته باشد.

همه چیز در مورد نمای ساختمان، کلیک کنید

نمای ساختمان شاهرود
نمای ساختمان شاهرود

نمای جی اف ار سی gfrc / grc | شاهرود

نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین نماهای ساختمان است که خیلی از افراد در ایران با آن آشنایی ندارند. با جی اف ار سی می توان انواع شکل ها و طرح های مشبک، اسلامی، مدرن و… را طراحی و اجرا کرد. از مهم ترین ویژگی هایی که جی اف ار سی دارد نیز همین است که محدویت های زیادی را که بقیه متریال های نمای ساختمان دارند را بر طرف کرده است.

 تایل های جی اف ار سی در ابعاد و اندازه های دلخواه و به صورت سفارشی در رنگ های دلخواه تولید و عرضه می شوند. این تایل ها را می توان با انواع متریال های دیگر نمای ساختمان به صورت ترکیبی اجرا کرد و نمایی خاص و فوق العاده را طراحی و اجرا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

کاربرد جی ار سی GRC/GFRC

1-نمای بیرونی ساختمانی اداری ، مسکونی ، برج،پارکینگ ،مراکز تفریحی و آسمان خراش ها

2-قطعات تزئینی برای داخل ساختمان

3-دیوار تونل ها، پل ها و زیرگذر ها

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

نمای ترکیبی سنگ و جی اف ار سی
نمای ترکیبی سنگ و جی اف ار سی

نمای بتن اکسپوز | شاهرود

بتن اکسپوز یا بتن نما به پانل هایی گفته می شود که به عنوان سطح نهایی در نما یا دیوار اجرا می شوند و پوشش دیگری روی آنها اجرا نمی شود. تایل های بتن اکسپوز را می توان به صورت سطح صیقلی، سطح متخلخل و… با توجه به درخواست کارفرما تولید و عرضه کرد. بتن اکسپوز یکی از بهترین متریال های مدرن حال حاضر برای انواع ساختمان ها می باشد. پنل های بتن اکسپوز در نمای داخلی نیز طرفداران زیادی دارد.

 ایناب پنل های بتن اکسپوز را به دو صورت مسلح و غیر مسلح تولید میکند. پنل های مسلح برای پروژه هایی که قصد اجرای نمای خشک را دارند و پنل ها غیر مسلح برای پروژه هایی که قصد اجرای نمای با ملات را دارند. تایل های بتن اکسپوز هم در ابعاد و اندازه های دلخواه و دررنگ های سفارشی بدون محدودیت تولید می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

https://www.instagram.com/inabco_ir/
پنل اکسپوز

در مورد شاهرود

شاهرود یکی از شهرهای استان سمنان و مرکز شهرستان شاهرود است. این شهر، پر جمعیت ترین شهر استان محسوب می شود. زبان مردم شاهرود، فارسی با لهجه شاهرودی می باشد. از نام های قدیمی این شهر می توان به حنچره، شاخره و شخره اشاره نمود. شاهرود یکی از خوش آب و هوا ترین شهرهای ایران است که در حد فاصل دو نوع آب هوا قرار دارد؛ آب و هوای معتدل و مرطوب و پرباران از طرف شمال و همچنین آب و هوای کویری و خشک از طرف جنوب. به غیر از قسمت های جنوبی شاهرود که به کویر نزدیک بوده و دارای آب و هوای گرم و خشک هستند، بقیه قسمت های شهر در اکثر ماه های سال آب و هوایی معتدل و سرد دارند.

 

نمای ساختمان شاهرود
نمای ساختمان شاهرود

هدف از نماسازی و اجرای نمای ساختمان

زیبایی و جذابیت نمای ساختمان

زیبایی از اولین اهداف نماسازی و ایجاد نمای ساختمان است. انسان همواره زیبایی را دوست دارد و به دنبال آن است. این روز ها به زیبایی نمای ساختمان بیشتر از قبل توجه می شود زیرا نما، اولین قسمت از هر ساختمان است که در دید عموم قرار دارد.

جلوگیری از هدر رفت انرژی

صرفه جویی در مصرف انرژی از اصول زندگی به حساب می آید. هرکس به عنوان یک انسان مسئولیت صرفه جویی در مصرف انرژی بر گردن دارد و باید به این امر مهم توجه کند. نمای ساختمان ها نیز از مهم ترین عواملی است که می تواند در صرفه جویی در مصرف انرژی اثرگذار باشد.

افزایش و بالابردن دوام و پایداری سازه

نمای ساختمان می تواند از عواملی باشد که آن را در افزایش مقاومت سازه دخیل دانست. نمای ساختمان چنانچه درست و اصولی طراحی و اجرا شود می تواند باعث افزایش دوام سازه و ساختمان شود.

بالابردن اعتبار ساختمان

نمای هر ساختمان، به مانند لباس برای افراد است. همانطور که لباس خوب اعتبار افرادی را که نمی شناسیم نزد ما بالا می برد، نمای ساختمان هم، بدون اینکه بدانیم داخل ساختمان چه خبر است و چه امکاناتی دارد، اعتبار آن ساختمان را نزد ما بالا می برد.

نمای ساختمان شاهرود
نمای ساختمان شاهرود

اصول طراحی نمای ساختمان

پایداری نما

مصالحی که در نمای ساختمان ها استفاده می شوند به دلیل اینکه همیشه در معرض شرایط جوی و عواملی مثل باد و باران ، سرما، و… قرار دارند بایستی دوام و پایداری قابل قبولی را داشته باشند.

مقدار بودجه در دسترس

انتخاب مصالح برای نما با توجه به بودجه ای که در دسترس است و مقدار هزینه ای که قرار است برای نماسازی صرف شود، انجام می شود.

آب و هوا (اقلیم)

اقلیم منطقه از مهمترین عوامل انتخاب مصالح نما می باشد، چون می تواند بیشترین تأثیر را روی نمای ساختمان بگذارد. مصالحی باید به کار برده شود که در مقابل آب و هوا و اقلیم منطقه مقاوم باشد.

کاربری ساختمان

از دیگر عوامل تأثیر گذار کاربری ساختمان است. به عنوان مثال برای یک ساختمان مسکونی نمی توانید نمای اسپایدر استفاده کنید.

مصالح بومی منطقه

مالکان می توانند با انتخاب مصالح بومی به راحتی مصالح را تهیه و نما را اجرا کنند. انتخاب مصالح بومی در استفاده در نما می تواند حتی باعث کاهش هزینه های اجرای نمای ساختمان شود.

نمای ساختمان شاهرود
نمای ساختمان شاهرود

اهمیت اجرای صحیح نمای ساختمان

همانطور که اشاره شد، نما، به ساختمان اعتبار و ارزش می دهد. البته قابل ذکر است که این اعتبار و ارزش زمانی ایجاد می شود، که نما به درستی اجرا شود. در صورت اجرای نادرست نمای ساختمان، هزینه ها و وقت شما هدر می رود. به همین دلیل نمای ساختمان بایستی توسط افراد کاردان و متخصص اجرا شود.

شرکت ایناب تولیدکننده، طراح و مجری نماهای نوین ساختمانی، با سابقه ی بیش از 12 سال فعالیت در زمینه نمای ساختمان و عرضه جدیدترین نماهای ساختمان به مشتریان گرامی، آمادگی خود را برای همکاری در به پیش بردن پروژه های ساختمانی در سراسر کشور اعلام می دارد.

معرفی نمای کامپوزیت

ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل  (Aluminum Composite Panel)، که مخفف آن می شود  ACP . متشکل از دولایه ترکیبی آلومینیوم  و پلی اتیلن یا مواد معدنی  می باشد.  مزایای برتر  این متریال باعث شد که در مدت کوتاهی مورد توجه طراحان و کارفرمایان  قرار بگیرد و در مدت زمان اندکی استفاده از آن در نمای ساختمان افزایش یابد.  تنوع در طرح و رنگ، شکل پذیری، سبک بودن ، سرعت در نصب و قیمت نسبتا پایین از مزایای برتر ورق کامپوزیت می باشد. مهمترین مزیت…. ادامه مطلب

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

برای آشنایی با انوع  نمای ساختمان کلیک کنید…

برای اطلاع از قیمت انواع نمای ساختمان کلیک کنید…

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *