در مورد اسفراین

اسفراین شهری است در جنوب شرقی استان خراسان شمالی که اصلی ترین ساکنین این شهر را کردزبانان تشکیل می دهند. قلیم منطقه خراسان شمالی و بخش اسفراین معتدل کوهستانی می باشد. این شهر دارای زمین های حاصل خیز برای کشاوزی می باشد که به همین دلیل مردم این شهر بیشتر از همه چیز به کار کشاورزی مشغول اند.

تصویری از اسفراین
تصویری از اسفراین

نمای جی اف ار سی gfrc / grc | اسفراین

نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین نماهای ساختمان است که خیلی از افراد در ایران با آن آشنایی ندارند. با جی اف ار سی می توان انواع شکل ها و طرح های مشبک، اسلامی، مدرن، پارامتریک و… را طراحی و اجرا کرد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که جی اف ار سی دارد نیز همین است که محدویت های زیادی را که سایر متریال های نمای ساختمان دارند را بر طرف کرده است.

پنل های جی اف ار سی در ابعاد و اندازه های دلخواه و به صورت سفارشی در رنگ های دلخواه تولید می شوند. این پنل ها را می توان با انواع متریال های دیگر نمای ساختمان به صورت ترکیبی اجرا کرد و نمایی خاص و فوق العاده را طراحی و اجرا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پنل مشبک بتنی
پنل مشبک بتنی gfrc

نمای بتن اکسپوز | اسفراین

بتن اکسپوز یا بتن نما به پنل هایی گفته می شود که به عنوان سطح نهایی نما یا دیوار اجرا می شوند و هیچ گونه پوشش دیگری روی آن اجرا نمی شود. پنل های بتن اکسپوز را می توان به صورت سطح صیقلی، سطح متخلخل و… با توجه به درخواست کارفرما تولید و عرضه کرد. بتن اکسپوز یکی از بهترین متریال های مدرن حال حاضر برای انواع ساختمان ها می باشد. پنل های بتن اکسپوز در نمای داخلی نیز طرفداران زیادی دارد.

ایناب پنل های بتن اکسپوز را به دو صورت مسلح و غیر مسلح تولید میکند. پنل های مسلح برای پروژه هایی که قصد اجرای نمای خشک را دارند و پنل ها غیر مسلح برای پروژه هایی که قصد اجرای نمای با ملات را دارند. تایل های بتن اکسپوز هم در ابعاد و اندازه های دلخواه و دررنگ های سفارشی بدون محدودیت تولید می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

ابعاد بتن اکسپوز | ابعاد پنل های بتن اکسپوز
پنل اکسپوز

نمای ساختمان اسفراین

نمای ساختمان انواع متفاوت و مصالح متفاوتی دارد و هر کس با توجه به طرح و سلیقه خودش نمای ساختمانش را انتخاب می کند اما این انتخاب باید به گونه ای باشد که بعد پشیمان نشویم. مصالح باید با توجه به فاکتورها و عوامل مختلفی انتخاب شوند. برای شهری مثل اسفراین باید مصالحی متناسب با اقلیم و آب و هوای آن منطقه انتخاب شود  تا دوام و پایداری کافی را در برابر شرایط آن شهر داشته باشد.

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید می توانید  با  شماره 05142222550 و یا 09913377500  تماس حاصل نمایید و
یا از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.
طراحی نمای کامپوزیت ساختمان
طراحی نمای کامپوزیت ساختمان

عواملی که در طراحی و انتخاب مصالح نما نقش دارند

 1. مقاومت و پایداری نما

  مصالحی که در نمای ساختمان ها استفاده می شوند به دلیل اینکه دائماً در معرض شرایط جوی و عواملی مثل باد و باران ، سرما، یخبندان و… قرار دارند بایستی مقاومت و پایداری قابل قبولی را داشته باشند.

 2. میزان بودجه در دسترس

  انتخاب مصالح برای نما با توجه به بودجه ای که در دسترس است و مقدار هزینه ای که می خوهیم برای نماسازی صرف کنیم، انجام می شود.

 3. آب و هوا، اقلیم و موقعیت

  اقلیم و آب و هوا از مهمترین عوامل انتخاب مصالح نما می باشند، زیرا می توانند بیشترین تأثیر را روی نمای ساختمان بگذارند و باعث تخریب و از بین رفتن نما شوند.

 4. کاربری سازه و ساختمان

  از دیگر عوامل تأثیر گذار کاربری ساختمان است. به عنوان مثال ما برای یک ساختمان مسکونی نمی توانیم نمای اسپایدر استفاده کنیم.

 5. مصالح بومی و در دسترس

  مالکان نیز می توانند برای جلوگیری از افزایش هزینه ها برای نمای خود مصالح بومی را انتخاب کنند و به راحتی تهیه و اجرا کنند. در غیر این صورت مسلماً هزینه اجرای نما افزایش پیدا خواهد کرد.

نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی

معرفی نمای کامپوزیت

ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل  (Aluminum Composite Panel)، که مخفف آن می شود  ACP  متشکل از دولایه ترکیبی آلومینیوم  و پلی اتیلن یا مواد معدنی  می باشد. مزایای برتر  این متریال باعث شد که در مدت کوتاهی مورد توجه طراحان و کارفرمایان  قرار بگیرد و در مدت زمان اندکی استفاده از آن در نمای ساختمان افزایش یابد. تنوع در طرح و رنگ، شکل پذیری، سبک بودن ، سرعت در نصب و قیمت نسبتا پایین از مزایای برتر ورق کامپوزیت می باشد.مهمترین مزیت نمای کامپوزیت نسبت به سایر متریال هایی که در نماسازی استفاده می شوند سبک بودن آن است به گونه ای که وزن یک مترمربع آن حدود6 تا 8 کیلوگرم وزن دارد…. ادامه مطلب

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

 

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

نمای ساختمان کامپوزیت
نمای ساختمان کامپوزیت

برای آشنایی با انوع  نمای ساختمان کلیک کنید…

 

برای اطلاع از قیمت انواع نمای ساختمان کلیک کنید…

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری-با-ایناب
همکاری-با-ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *