نمای ساختمان در سرخس

در نمای ساختمان مصالح متفاوتی به کاربرده می شود و هر کس با توجه به سلیقه خود طرح نمای ساختمانش را انتخاب می کند.  اما نمای ساختمان باید با توجه به فاکتورها و عوامل مختلفی انتخاب شود.  تفاوت نمای ساختمان در شهرها و کشورهای مختلف با یکدیگر به دلیل همین عوامل است.  این عوامل و فاکتورها که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، با توجه به شرایط هر منطقه، تأثیر خود را بر طراحی نمای ساختمان می گذارند.  در شهر سرخس هم این عوامل تحت تأثیر شرایط تغییر می کنند.  آب و هوای خشک سرخس تأثیر بسزایی در نوع نماهای اجرا شده در سطح این شهر دارد. نمای ساختمان در سرخس بایستی در برابر این آب و هوای گرم و خشک مقاومت و دوام کافی را داشته باشد.

نمای ساختمان سرخس
نمای ساختمان سرخس

نمای جی اف ار سی gfrc / grc | سرخس

نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین نماهای ساختمان است که خیلی از افراد در ایران با آن آشنایی ندارند. با جی اف ار سی می توان انواع شکل ها و طرح های مشبک، اسلامی، مدرن و… را طراحی و اجرا کرد. از مهم ترین ویژگی هایی که جی اف ار سی دارد نیز همین است که محدویت های زیادی را که بقیه متریال های نمای ساختمان دارند را بر طرف کرده است.

 تایل های جی اف ار سی در ابعاد و اندازه های دلخواه و به صورت سفارشی در رنگ های دلخواه تولید و عرضه می شوند. این تایل ها را می توان با انواع متریال های دیگر نمای ساختمان به صورت ترکیبی اجرا کرد و نمایی خاص و فوق العاده را طراحی و اجرا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت نمای gfrc | جی اف ار سی | جی ار سی
پنل های جی ار سی | موزه دفاع مقدس مشهد

نمای بتن اکسپوز | سرخس

بتن اکسپوز یا بتن نما به پانل هایی گفته می شود که به عنوان سطح نهایی در نما یا دیوار اجرا می شوند و پوشش دیگری روی آنها اجرا نمی شود. تایل های بتن اکسپوز را می توان به صورت سطح صیقلی، سطح متخلخل و… با توجه به درخواست کارفرما تولید و عرضه کرد. بتن اکسپوز یکی از بهترین متریال های مدرن حال حاضر برای انواع ساختمان ها می باشد. پنل های بتن اکسپوز در نمای داخلی نیز طرفداران زیادی دارد.

 ایناب پنل های بتن اکسپوز را به دو صورت مسلح و غیر مسلح تولید میکند. پنل های مسلح برای پروژه هایی که قصد اجرای نمای خشک را دارند و پنل ها غیر مسلح برای پروژه هایی که قصد اجرای نمای با ملات را دارند. تایل های بتن اکسپوز هم در ابعاد و اندازه های دلخواه و دررنگ های سفارشی بدون محدودیت تولید می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

بتن اکسپوز مشهد | تابو مغازه
نمای بتن اکسپوز | تابلو مغازه

در مورد سرخس

سرخس، شهری مرزی که شمال شرقی ترین شهر ایران است و در نزدیکی مرز کشور ترکمنسان قرار دارد.  این شهر در دوران قدیم به عنوان کانون علم و دانش در داشتن مدارس و کتابخانه های زیاد شهرت داشته است. از مهم ترین صنایعی که در این شهرستان موجود است می توان به صنایع مربوط به استخراج منابع گازی خانگیران که غنی می باشد، اشاره کرد.

سرخس دارای آب و هوایی معتدل و خشک است؛ به گونه ای که دمای هوا در سرخس در فصل تابستان تا 50 درجه سانتی گراد می رسد.  این در صورتی است که کمترین دمای این شهر در زمستان 15 درجه زیر صفر است.

نمای ساختمان سرخس
نمای ساختمان سرخس

 

عواملی که در انتخاب نما و طراحی نقش دارند

پایداری و مقاومت نما

مصالحی که در نمای ساختمان ها استفاده می شوند به دلیل اینکه همواره در معرض شرایط جوی و عواملی مثل باد و باران، سرما، و… قرار دارند بایستی دوام و پایداری مطلوبی را داشته باشند.

بودجه در دسترس کارفرما

انتخاب مصالح برای نمای ساختمان، با توجه به بودجه ای که در دسترس است و مقدار هزینه ای که قرار است برای نمای ساختمان صرف شود، انجام می شود.

آب و هوا

آب و هوای منطقه از مهمترین عوامل انتخاب مصالح نمای ساختمان می باشد، چون می تواند بیشترین تأثیر را روی نما بگذارد. مصالحی باید به کار برده شود که در مقابل آب و هوا و اقلیم منطقه مقاوم و پایدار باشند.

کاربری ساختمان

از عوامل تأثیر گذار دیگر بر روی انتخاب نمای ساختمان کاربری ساختمان است.  به عنوان مثال برای یک ساختمان مسکونینمی توانید نمای کرتین وال یا اسپایدر استفاده کنید.

استفاده از مصالح بومی منطقه

مالکان می توانند با انتخاب مصالح بومی با کمترین هزینه مصالح را تهیه و نما را اجرا کنند.  از طرفی در صورت استفاده از مصالح بومی نیروی کاری متخصص در اجرای نمای ساختمان هم در دسترس خواهد بود.

هدف از نماسازی

اعتبار بخشیدن ساختمان

نمای ساختمان می تواند باعث بالارفتن و یا پایین آمدن ارزش و اعتبار ساختمان شود.  نما برای ساختمان، مانند برند برای فروش کالاها می باشد. کالاهای برند همیشه در بازار موفق تر هستند. نمای ساختمان هم برای ساختمان مانند برند برای کالاها است.

زیبایی نمای ساختمان

نما به عنوان اولین قسمتی از ساختمان که در دید و تحت نظر عموم است، بایستی از زیبایی خوبی برخوردار باشد. زیبایی نما، از اولین اهدافی است که نمای ساختمان برای رسیدن به آن اجرا می شود.

افزایش مقاومت ساختمان

چنانچه از مصالح و متریال مناسب برای ساختمان استفاده شود، نمای ساختمان می تواند حتی باعث افزایش مقاومت ساختمان نیز بشود. البته این امر اجرای صحیح و اصولی نمای ساختمان را می طلبد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

همه ی ما باید احساس مسئولیت در صرفه جویی در مصرف انرژی را در خود داشته باشیم. صرفه جویی در ساختمان از مهم ترین کارهایی است که بایستی انجام شود. ایجاد یک نمای ایده آل کمک مطلوبی به صرفه جویی انرژی در ساختمان می کند.

نمای سنتی
نمای سنتی

اهمیت اجرای صحیح نمای ساختمان

نمای ساختمان، برای ساختمان مانند برندی است که به کالا ها ارزش و اعتبار می دهد. البته این اعتبار و ارزش برای ساختمان زمانی ایجاد می شود که نما به صورت صحیح و اصولی اجرا شود. از طرفی زیبایی نمای ساختمان هم مستلزم اجرای درست نما است. در صورت اجرای نادرست نمای ساختمان، علاوه بر اینکه نما زیبایی خودش را ندارد، هزینه ها و وقت شما نیز به هدر می رود. به همین دلیل نمای ساختمان باید توسط افراد متخصص طراحی و اجرا شود.

شرکت ایناب تولیدکننده، طراح و مجری نماهای نوین ساختمانی، با سابقه ی بیش از 12 سال فعالیت در زمینه نمای ساختمان و عرضه جدیدترین نماهای ساختمان به مشتریان گرامی، آمادگی خود را برای همکاری در به پیش بردن پروژه های ساختمانی در سراسر کشور اعلام می دارد.

معرفی نمای کامپوزیت

ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل  (Aluminum Composite Panel)، که مخفف آن می شود  ACP . متشکل از دولایه ترکیبی آلومینیوم  و پلی اتیلن یا مواد معدنی  می باشد.  مزایای برتر  این متریال باعث شد که در مدت کوتاهی مورد توجه طراحان و کارفرمایان  قرار بگیرد و در مدت زمان اندکی استفاده از آن در نمای ساختمان افزایش یابد.  تنوع در طرح و رنگ، شکل پذیری، سبک بودن ، سرعت در نصب و قیمت نسبتا پایین از مزایای برتر ورق کامپوزیت می باشد. مهمترین مزیت نمای کامپوزیت نسبت به سایر متریال هایی که در نماسازی استفاده می شوند سبک بودن آن است به گونه ای که وزن یک مترمربع آن حدود6 تا 8 کیلوگرم وزن دارد…. ادامه مطلب

نمای ساختمان زنجان | نمای کامپوزیت
نمای ساختمان زنجان | نمای کامپوزیت

برای آشنایی با انواع  نمای ساختمان کلیک کنید…

 

برای اطلاع از قیمت انواع نمای ساختمان کلیک کنید…

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *