حضور ایناب در نمایشگاه بین المللی|نمایشگاه بین المللی مشهد 98

تقدیر از ایناب به جهت حضور در نمایشگاه
ایناب-نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی ساختمان مشهد 98

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و دکوراسیون، تأسیسات و صنایع سرمایشی و گرمایشی در شهر مشهد از روز سه شنبه 4 تیرماه تا روز جمعه 7 تیرماه ازساعات 17 تا 23  برگزار گردید. با توجه به این که اخیراً ساخت و سازها در زمینه ساختمان افزایش پیدا کرده است شرکت های زیادی در این نمایشگاه شرکت کردند و به دنبال آن از این نمایشگاه استقبال خوبی هم به عمل آمد.

 

ایناب در نمایشگاه مشهد 98

در این دوره نمایشگاه 119 شرکت در زمینه ساختمان و 100 شرکت در زمینه تأسیسات ساختمان برای معرفی محصولات خود حضور یافته بودند.

حضور ایناب در نمایشگاه بین المللی مشهد 98 

شرکت ایناب، مجری نماهای نوین ساختمان (gfrc) نیز برای معرفی محصول جی اف آر سی و سایر محصولات نوین خود در زمینه صنعت  نمای ساختمان در این نمایشگاه حضور به عمل آورد. با توجه به تلاش هایی که انجام شد برای حضور هرچه  بهتر و قوی تر گروه ایناب در این دوره ی  نمایشگاه، استقبالی بسیار پرشور از غرفه ایناب را شاهد بودیم.

این استقبال پرشور به دلیل خاص و منحصر به فرد بودن محصولات ایناب بود که توجه همه را به خود جلب کرد و باعث جذب بازدیدکنندگان بسیار زیاد شد.

 

بازدید از غرفه ایناب
بازدید از غرفه ایناب

غرفه ایناب|نمایشگاه
غرفه ایناب|نمایشگاه

غرفه ایناب|نمایشگاه بین المللی
غرفه ایناب|نمایشگاه بین المللی

گزارش تصویری حضور ایناب  و استقبال پرشور بازدید کنندگان محترم، از غرفه ایناب دربیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و دکوراسیون، تأسیسات و صنایع سرمایشی و گرمایشی در شهر مشهد:

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500 در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *