لوگوی بارگذاری
معرفي كسب و كار شما

معرفي كسب و كار شما

افزایش فروش شما:

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید، حتماً دوست دارید مشتریان بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند تا فروش شما بیشتر شود. یکی از بهترین و اثرگذارترین روش‌های تبلیغات کسب‌وکار در اینترنت هست، چون روزانه افراد زیادی کالا و خدمات موردنیازشان را از طریق گوگل جستجو می‌کنند.
ازآنجایی‌که داشتن وب‌سایتی بهینه که در جستجوهای گوگل باشد، بسیار پرهزینه و زمان‌بر است، گروه ایناب باهدف حمایت از کسب‌وکارهای مرتبط با ساختمان این امکان را ایجاد کرده است تا شما نیز بتوانید در وب‌سایت ایناب یک صفحه اختصاصی داشته و کالا و خدمات خودتان را معرفی نماید. این امکان تا پایان سال 98 کاملاً رایگان است.
برای ایجاد صفحه به صورت رایگان همین الان اقدام نمایید. روي ثبت محصولات و خدمات جديد كليك كنيد.

نكته: جهت ثبت آگهي حتما بايد عضو وب سايت شويد.اگر قبلا عضو هستيد روي ورود كليك كنيد در غير اينصورت روي عضويت (ايجاد حساب كاربري)كليك كنيد و مراحل ثبت نام را طي كرده و سپس نسبت به ثبت آگهي اقدام كنيد.

 

راهنمای عضویت و ثبت آگهی رایگان در وب سایت ایناب

 

 

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید