قیمت نمای کامپوزیت پمپ‌بنزین | قیمت نمای جایگاه سوخت | نمای کامپوزیت جایگاه سوخت

در مقاله نمای کامپوزیت پمپ‌ بنزین به صورت مفصل در مورد مزایای  نمای کامپوزیت برای جایگاه سوخت و پمپ‌بنزین گفته شد.

اما برای کسی که قرار است جایگاه سوخت جدید احداث نماید و یا جایگاه سوخت را بازسازی نماید، برآورد هزینه‌های اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین اهمیت دارد.

قیمت اجرای نمای جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین:نماي پمپ ينزين

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین موارد زیر باید بررسی شود.

ورق کامپوزیت:

ورق کامپوزیت از دو لایه آلومینیوم با مواد بین و پوشش رنگ تشکیل شده است که امروزه مدل‌ها و رنگ‌ها و کیفیت‌های مختلفی در بازار موجود است. قیمت ورق کامپوزیت از متری 85000 تومان شروع تا متری 300.000 تومان موجود است که با توجه به کیفیت و نوع مواد آن مختلف می‌باشد.

آهن زیرسازی نمای کامپوزیت

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت  یا پمپ‌بنزین ابتدا باید زیرسازی فلزی توسط قوطی انجام گردد که در حالت معمولی و استاندارد از قوطی 40در 40 استفاده می‌گردد. میزان مصرف قوطی بستگی به طرح و کیفیت اجرا متفاوت می‌باشد که حدوداً برای هر مترمربع متری 20000 تومان تا 40000 تومان متفاوت می‌باشد.    

مصالح ریز مصرفی اجرای نمای کامپوزیت

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین مصالح ریزی مانند پیچ ، پرچ، نبشی آلومینیومی، صفحه برش و … نیاز است که حدوداً برای اجرای هر مترمربع 5000 الی 10000 هزار تومان نیاز است.

نصاب نمای کامپوزیت 

نصاب نماي كامپوزيت

نصاب نماي كامپوزيت

یکی از مهم‌ترین موارد اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین اجرای استاندارد و باکیفیت آن است.

چون دلیل اصلی اجرای نمای کامپوزیت زیبایی جایگاه سوخت می‌باشد در صورتی که اجرای آن با کیفیت نباشد نه تنها زیبایی وجود نخواهد داشت بلکه همه مصالح مصرف‌شده نیز به هدر خواهد رفت. به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد نصب نمای کامپوزیت را به افراد کار بلد و با تجربه بسپارید.

اجرت  نصب نمای کامپوزیت با توجه به نوع پروژه ، طرح نما، حجم پروژه، مکان پروژه و …. می‌تواند متفاوت باشد که قیمت‌ها در پروژه‌های معمولی  از هر متری مربعی 40000 تومان شروع و در بعضی پروژه‌های متری 80000 تومان نیز می‌باشد.

خلاصه قیمت نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین:

با بررسی موارد فوق با در نظر گرفتن متری 130000 تومان برای ورق کامپوزیت معمولی و متری 50000 تومان برای اجرت  نصب و 20000 تومان برای مصالح مصرفی و 10000 تومان برای مصالح ریز و کرایه‌ها حداقل قیمت تمام شده برای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت هر متری مربعی 210 هزار تومان می‌باشد.

البته از این پایین‌تر هم می‌توان اجرا کرد که کیفیت آن پایین خواهد بود و در خیلی موارد نیز از این مبلغ بالاتر خواهد بود.هر کدام از موارد فوق اگر درست انتخاب و مدیریت نشود خسارات و هزینه‌های زیادی در بر خواهد داشت که برای اجرای درست و به‌موقع با کمترین هزینه پیشنهاد می‌گردد پروژه را به یک شرکت معتبر بسپارید و همه مسئولیت‌های مالی و فنی را به او سپرده تا نمای کامپوزیت پروژه با کمترین ریسک و کمترین هزینه برای شما اجرا گردد.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

 

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
dictum sed justo libero. lectus accumsan dolor. Donec Phasellus Praesent Sed

کلیدواژه خود را وارد کنید