در مقاله نمای کامپوزیت پمپ‌ بنزین به صورت مفصل در مورد مزایای نمای کامپوزیت برای جایگاه سوخت و پمپ‌بنزین گفته شد. اما برای کسی که قرار است جایگاه سوخت جدید احداث نماید و یا جایگاه سوخت را بازسازی نماید، برآورد هزینه‌های اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین اهمیت دارد.

قیمت اجرای نمای جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین:

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین موارد زیر باید بررسی شود.

ورق کامپوزیت:

ورق کامپوزیت از دو لایه آلومینیوم با مواد بین و پوشش رنگ تشکیل شده است که امروزه مدل‌ها و رنگ‌ها و کیفیت‌های مختلفی در بازار موجود است. قیمت ورق کامپوزیت از متری 170.000 تومان شروع تا متری 400.000 تومان موجود است که با توجه به کیفیت و نوع مواد آن مختلف می‌باشد.


مقاله مرتبط: لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت


آهن زیرسازی نمای کامپوزیت

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت  یا پمپ‌بنزین ابتدا باید زیرسازی فلزی توسط قوطی انجام گردد که در حالت معمولی و استاندارد از قوطی 40 در 40 استفاده می‌گردد. میزان مصرف قوطی بستگی به طرح و کیفیت اجرا متفاوت می‌باشد که حدوداً برای هر مترمربع متری 50.000 تومان تا 120.000 تومان متفاوت می‌باشد.    

مصالح ریز مصرفی اجرای نمای کامپوزیت

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین مصالح ریزی مانند پیچ ، پرچ، نبشی آلومینیومی، صفحه برش و … نیاز است که حدوداً برای اجرای هر مترمربع حدود 20.000 هزار تومان نیاز است.

نصاب نماي كامپوزيت
نصاب نمای كامپوزيت

نصاب نمای کامپوزیت 

یکی از مهم‌ترین موارد اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین اجرای استاندارد و باکیفیت آن است.

چون دلیل اصلی اجرای نمای کامپوزیت زیبایی جایگاه سوخت می‌باشد در صورتی که اجرای آن با کیفیت نباشد نه تنها زیبایی وجود نخواهد داشت بلکه همه مصالح مصرف‌شده نیز به هدر خواهد رفت. به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد نصب نمای کامپوزیت را به افراد کار بلد و با تجربه بسپارید.

اجرت  نصب نمای کامپوزیت با توجه به نوع پروژه ، طرح نما، حجم پروژه، مکان پروژه و …. می‌تواند متفاوت باشد که قیمت‌ها در پروژه‌های معمولی از هر متری مربعی 50.000 تومان شروع و در بعضی پروژه‌های متری 120.000 تومان نیز می‌باشد.

خلاصه قیمت نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌ بنزین:

با بررسی موارد فوق با در نظر گرفتن متری 200.000 تومان برای ورق کامپوزیت معمولی و متری 80.000 تومان برای اجرت  نصب و 80.000 تومان برای مصالح زیرسازی  و 10.000 تومان برای مصالح ریز و کرایه‌ها حداقل قیمت تمام شده برای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت با ورق کامپوزیت معمولی حدودا متری مربعی 370 هزار تومان می‌باشد.


مقاله مرتبط: جهت مشاهده نمونه طراحی و اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت کلیک کنید


این قیمت گذاری چقدر دقیق است؟

البته از این پایین‌تر هم می‌توان اجرا کرد که کیفیت آن پایین خواهد بود و در خیلی موارد نیز از این مبلغ بالاتر خواهد بود.هر کدام از موارد فوق اگر درست انتخاب و مدیریت نشود خسارات و هزینه‌های زیادی در بر خواهد داشت که برای اجرای درست و به‌موقع با کمترین هزینه پیشنهاد می‌گردد پروژه را به یک شرکت معتبر بسپارید و همه مسئولیت‌های مالی و فنی را به او سپرده تا نمای کامپوزیت پروژه با کمترین ریسک و کمترین هزینه برای شما اجرا گردد.

البته نا گفته نماند که در بسیاری از مواد حتما باید از ورق کامپوزیت ضد حریق استفاده کرد و این موضوع هزینه خرید ورق را به شدت بالاتر می برد. در هر صورت بهتر است قبل از هر اقدامی با شرکت های مشاور نمای کامپوزیت تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید


جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت نمای جایگاه سوخت-پمپ بنزین
قیمت نمای جایگاه سوخت-پمپ بنزین
قیمت اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت
نصاب نمای کامپوزیت | جایگاه سوخت
قیمت طراحی و اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت
پمپ بنزين خيام جاده سبزوار

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب