قیمت نمای کامپوزیت | قیمت اجرای نمای کامپوزیت | لیست قیمت ورق کامپوزیت

قيمت اجراي نماي كامپوزيت

قيمت اجراي نماي كامپوزيت

برای انتخاب یک نمای مناسب برای ساختمان یا فروشگاه قیمت آن یکی از مهمترین آیتم های انتخاب است. قیمت نمای کامپوزیت که یکی از پر کاربرد ترین نماهای ساختمان می باشد به موارد و آیتم های زیادی بستگی دارد.

برای اجرای نمای کامپوزیت به ورق کامپوزیت ، قوطی برای زیرسازی نما، نصاب حرفه ای نمای کامپوزیت و مصالح ریز مصرفی نیاز داریم.

ورق های کامپوزیت با توجه به نوع برند ، کیفیت محصول و ضخامت لایه های آلومینیوم ،نوع پوشش رنگ و نوع مواد داخل  آن قیمت های مختلفی دارد که در این تاریخ از متری 85000 تومان تا 250 هزارتومان برای هر متر در بازارهای ایران موجود می باشد.

برای زیرسازی نمای کامپوزیت نیاز به قوطی فلزی می باشد که باید از قوطی4*4 هر شاخ 15 کیلویی استفاده شود که حدودا از متری 15000 تومان تا 30000 تومان قوطی مصرف می شود.

 نصاب های نمای کامپوزیت بستگی به پیچیدگی طرح پروژه ، مقدار متراژ پروژه ، ارتفاع پروژه، مکان پروژه و کیفیت کار قیمت های مختلفی دارند که از متری 25000 تومان تا 70 هزار تومان مختلف می باشد.

در اجرای نمای ساختمان نیاز به پیچ و پرج و صفحه سنگ برش و …. نیز می باشد که با توجه به میزان مصرف آن از حدود متری 4000 تومان تا متری 10000 تومان در هر متر مصالح ریز مصرف می گردد.

مقداری هم از ورق ها و قوطی ها بستگی به طرح و دقت نصاب پرت می گردد که باید در نظر گرفته شود.

با این تفاسیر اگر خودتان اقدام به اجرای نمای کامپوزیت کنید با تهیه مواد و مصالح فوق و گرفتن یک نصاب حرفه ای می توانید نمای کامپوزیت با ارزانترین مصالح و ساده ترین طرح از متری 180000 تومان انجام دهید.

اما برای اجرای نمای کامپوزیت با کیفیت حدودا باید متری 250000 تومان هزینه کنید.

پیشنهاد می شود برای اجرای نمای کامپوزیت کارتان را به یک شرکت معتبر در این زمینه که رزومه خوبی دارد بسپارید تا کار شما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت بدون ریسک انجام شود.چون اجرای نمای کامپوزیت یک کاری بسیار تخصصی می باشد که اگر انتخاب متریال ها و اجرای آن به درستی انجام نگردد نه تنها نمای ساختمان زیبا نمی شود بلکه هزین ها و خساراتهای زیادی نیز برای ما ایجاد خواهد شد.

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

نمای ساختمان کامپوزیت

همه چیز در مورد نمای کامپوزیت

چرا ایناب

چرا ایناب