قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب

قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب

نمای ساختمان سنگ | نمای سنگی ساختمان

وقتی اسم ساختمانی به گوش شما می رسد اولین چیزی که در ذهن شما ایجاد می شود نمای آن ساختمان است. نمای ساختمان یکی از مهمترین آیتم های ساختمان می باشد که هم تعیین کننده ارزش ساختمان می باشد و هم نقش مهمی در زیبایی منظری شهری دارد.

به دلیل وجود معادن فراوان سنگ در کشور ما استفاده سنگ در نمای ساختمان بسیار رایج است  به همین دلیل نمای سنگ در کشور ما محبوبیت فراوانی دارد.

اما استفاده از نمای سنگ در نمای ساختمان معایت و مشکلاتی دارد که باعث شده است عده ای از مهندسین و معماران، نمای سنگ را مناسب ندانسته و به متریال های دیگری مثل نمای آجر ، نمای کامپوزیت، نمای چوب ، نمای شیشه ای و … روی آورند.

اما پیشرفت تکنولوژی باعث به وجود آمدن سنگ های صنعتی شده است. که گروه ایناب یکی از تولید کنندگان برتر سنگ های صنعتی با ظرفیت 23000 تن در سال  می باشد.

 
سنگ های صنعتی ایناب تمام مزایای سنگ های طبیعی را دارد و معایبی را که در سنگ های طبیعی شاهد هستیم در سنگ های صنعتی ایناب مرتفع گشته است که در زیر به چند مورد اشاره خواهیم داشت.

-قیمت تمام شده سنگ های طبیعی با کیفیت بالا است.

سنگ صنعتی ایناب به دلیل کاهش هزینه های فراوری و حمل از معدن قیمت تمام شده کمتری نسبت با کیفیت آن دارد.
-وجود خلل و فرج و رگه در سنگ های طبیعی که باعث شکسته شدن آن می شود.

سنگ های صنعتی ایناب هبچ گونه رگه نداشته و سنگ کاملا یک پارچه می باشد.
-عدم چسبندگی سنگ های طبیعی به ملات که باعث جدا شدن از دیوار و سقوط آن می شود.

سنگ های صنعتی ایناب چسبندگی زیادی با ملات داشته و اسکوپ های فلزی مخصوصی در سنگ های صنعتی ایناب تعبیه شده که با بستن سیم به آن خطر سقوط و جدا شدن از دیوار را به صفر می رساند.
-هزینه اجرای نسبتا بالا سنگ طبیعی

با توجه به ابعاد ثابت سنگ های صنعتی ایناب برش زیاد در حین کار نیاز ندارد به همین دلیل هزینه کمتری برای نصب آن صرف می گردد.
-عدم تنوع رنگ در سنگ های طبیعی نیازهای معماران را برآورده نمی سازد.

سنگ های صنعتی ایناب هیچ گونه محدودیتی در تنوع رنگ نداشته و رنگ های آن نیز کاملا عمقی و ثابت می باشد که در اثر سایش و نور خورشید از بین نمی رود.
به همین دلیل با مزایایی که سنگ های صنعتی ایناب نسبت به سنگ های طبیعی دارد استفاده از آن رو به افزایش است.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.