حضور علی معقولی مدیرعامل گروه ایناب در مسابقه بزرگ میدون در شبکه 3

علی معقولی مدیرعامل گروه ایناب در مسابقه میدون در مرحله اول و دوم مسابقه توسط آقای یونچی و آقای مصطفی زاده انتخاب شد و در حال اماده شدن برای مرحله نهایی مسابقه هست که به زودی ضبط و از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد.

به نظر شما گروه ایناب برنده این مسابقه خواهد بود یا خیر؟

مسابقه میدون؟

میدون یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی شغلی است که با هدف مشاوره و حمایت از کسب‌ و کارهای برتر ، طراحی شده و با حضور ۴ داور متخصص و فعال در حوزه کسب و کار نوین از شبکه 3 سیما پخش می شود. آقای علیرضا یونچی، آقای محمد امین حاج کاظمیان، خانم مینا مهرنوش و آقای حسین مصطفی زاده داوران فصل جدید این برنامه هستند.

علی معقولی در کنار آقای مصطفی زاده داور مسابقه میدون
حضور علی معقولی در مسابقه بزرگ میدون
علی معقولی در مسابقه میدون - ایناب جی ار سی grc
آماده شدن ایناب برای حضور در مرحله نهایی مسابقه میدون

معرفی داوران مسابقه میدون

  • آقای علیرضا یونچی، دکترای استراتژیک کسب و کار، حوزه صادرات و واردات، کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار
  • آقای محمدامین حاج کاظمیان، مدیرعامل شرکت حامیان یاقوت صحرا، موسس پویش ملی صادرات
  • آقای حسین مصطفی زاده، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، کارآفرین برتر کشور در سال های 96،97،98، مدیر منتخب وزارت صمت در حمایت از حقوق مصرف کنندگان
  • خانم مینا مهرنوش، دکترای اقتصاد، اقتصاد بین الملل، مدیریت کسب و کار، کارآفرینی و بازاریابی

معیارهای راهیابی به برنامه؟

علاقه‌مندان با ارسال رزومه و فیلم به سایت برنامه، کسب و کار نوپای خود را معرفی می‌کنند و درصورتی که استانداردهای لازم را داشته باشند به آن دعوت می‌شوند. شرکت‌کنندگان این برنامه در آغاز کار خود نیستند، آنها کسب‌وکار خود را تا مرحله‌ای به نتیجه رسانده و بیشتر به سرمایه احتیاج دارند.

هاشمی (تهیه‌کننده) برنامه، پیرامون ملاک و معیارها برای حضور در برنامه «میدون» عنوان کرده‌است: «ایده‌هایی را قبول می‌کنیم که به مرحله تولید رسیده و برای توسعه کسب و کار خود نیاز به سرمایه و وام داشته باشند. کارشناسان برنامه درباره حوزه کسب و کار، هزینه درآمد، میزان فروش، ایده، خلاقیت، مزیت کسب و کار نسبت به کسب و کارهای دیگر، مجوز، برند با منتخبان صحبت می‌کنند و برای شرکت در برنامه دعوت می‌شوند.

حضور علی معقولی مدیرعامل گروه ایناب در مسابقه میدون شبکه 3
حضور علی معقولی مدیرعامل گروه ایناب در مسابقه میدون شبکه 3

روند مسابقه بزرگ میدون؟

مرحله اول:

5 نفر از کارآفرینانی که در مسابقه شرکت کرده اند به نوبت روی یک ریل قرار میگیرند و تنها 1 دقیقه فرصت دارند که نظر داوران مسابقه رو جلب کنند و به مرحله بعد راه پیدا کنند. از این 5 کارآفرین، 3 نفر وارد مرحله دوم مسابقه می شوند.

مرحله دوم:

یک چالش توسط داوران برای کارآفرینان راه یافته به این مرحله ایحاد می شود و از 3 کارآفرینی که به این مرحله راه یافته اند، 2 نفر به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد.

مرحله نهایی:

در مرحله نهایی هر کارآفرین 3 دقیقه فرصت ارائه دارد و بعد از ارائه داوران سوالات و پرسش های خود را مطرح می کنند و کسب و کار را مورد بررسی قرار داده و امتیاز مد نظر خود را به کسب و کار می‌دهند.

همچنین در مرحله نهایی تعدادی از افراد به عنوان هیئت منصفه حضور دارند که هر فرد می تواند یک رای به کارآفرینان حاضر در مرحله نهایی بدهد.

مسابقه بزرگ میدون شبکه 3 - حضور ایناب در برنامه میدون
مسابقه بزرگ میدون شبکه 3 – حضور ایناب در برنامه میدون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *