لوگوی بارگذاری
نمای مدرن

نمای مدرن

نمای کامپوزیت

نمای مدرن

نمای کامپوزیت

نمای تجاری

 

در مقوله نماهای مدرن می‌توان به نمای کامپوزیت  آلومینیوم اشاره کرد  که جزو نماهایی بود که به‌سرعت گسترش یافت.

پیدایش این نوع از متر یال نما از شمال کشور بود  به خاطر نوع آب‌وهوای خاص این مناطق و همچنین مشخصات فنی ورق‌های الومنیوم مورد استقبال فراوان از سمت نماسازان و دارندگان ساختمان گردید و به‌سرعت در سراسر کشور گسترش یافت و کارخانه‌های زیادی با نمانام‌های متفاوت تأسیس گردید و عده زیادی مشغول به کار شدند و به‌نوعی کارآفرینی هم محسوب گردید.

ازاین‌رو نمای کامپوزیت را می‌توان به‌صورت انقلابی در صنعت نماسازی یادکرد .

تا قبل از پیدایش نمای آلومینیوم کامپوزیت پرو وخالی شدن حجم‌ها در نماکار دشواری بود که با پیدایش این متریال نیازهای طراحان و نماسازان تأمین گردید.

علت‌های متفاوتی برای انتخاب این متریال وجود داشتت یکی از بزرگ‌ترین مزایای انتخاب این متریال بحث سبک بودن و تسریع درروند اجرای پروژه هست و همچنین اولین بار با کامپوزیت بود که طراحان امکان خلق آثار پیچیده متنوع در انتخاب رنگ را داشتند.

این متریال کم کم جایگزین سایر مصالح نماسازی شد وبه صورت گسترده‌ای در حال اجرا و نصب قرار گرفت.مخصوصاً در برج‌ها و ساختمان‌های بلندمرتبه که بحث زمان و سبک‌سازی خیلی مهم است.

و جایگاه خود را در صنعت نماسازی به دستاورد.

اما مانند همه مصالح باید در انتخاب نوع برند و نحوه اجرا باید  دقت نماید.برندی که  انتخاب می‌کنید باید  مشخصات لازم و کیفیت مطلوبی داشته  باشد و همچنین مجریان اجرایی از فن‌ها و نحوه نصب اطلاعات دقیق داشته  باشند و همچنین نیروی تخصصی اجرای نمای کامپوزیت باشند.

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید