نمای ساختمان | طرح نمای ساختمان | عکس نمای ساختمان

نمای مدرن | نمای ساختمان مسکونی

نما ساختمان

یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده ی یک ساختمان ، نمای آن می باشد لذا جهت ایجاد بهترین نما باید فاکتورهای موثر و سازنده آن به گونه ای انتخاب شوند که در عین زیبایی ، کارایی مطلوبی از خود نشان دهد .

روش های قدیمی اجرای نماهای ساختمان جوابگوی نیازهای امروزی نمی باشد به همین دلیل روش های جدید جایگزین روش های سنتی در نماسازی شده است. 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در انتخاب نمایی مناسب برای ساختمان کلیک کنید.


نمای gfrc
نمای جی اف ار سی

در نماهای جدید ساختمانی می توان موارد متنوعی شامل سرامیک ، سنگ ، اچ پی ال و یا دیگر موارد را که بر روی پروفیل های مقاوم و سبکی از آلومینیوم نصب می شوند و فضای زیرین آن با عایق پوشیده می شود ، مورد استفاده قرار داد .

یک نمای کامل و کاربردی باید بتواند همه ی نیازهای مورد انتظار از یک نمای ساختمان را برآورده سازد ، در نتیجه داشتن زیبایی ظاهری ، توانایی حفظ انرژی و قابلیت سرعت بالای اجرای نما از جمله ویژگی های برتر و برجسته یک نمای خوب خواهد بود .

 

نمای gfrc یکی از جدیدترین نماهای ساختمان است که امروزه استفاده از آن رو به افزایش است و استقبال خوبی شده است.


جهت کسب اطلاعات کامل در مورد نمای جی اف ار سی کلیک کنید.


 

نمای جی اف ار سی gfrc
gfrc – grc

این سنگ که از ترکیب الیاف فلزی و الیاف گلس تشکیل شده است ؛ با مقاومت بالای خود در برابر انواع ضربه و زلزله مقاوم بوده و با امکان ایجاد طرح های مختلف اسلیمی ،ایرانی اسلامی، مدرن  و مشبک بر روی آن ، برآورد کننده ی انتظارات و سلایق مختلف می باشد  .


برای مشاهده طرح های موجود gfrc کلیک کنید


 

   

نصب بسیار سریع و راحت ، سبک سازی ساختمان ، ماندگاری بالای رنگ آن ، تنوع در رنگ و نقش و امکان تهیه ی این سنگ نما در اندازه و اشکال مختلف باعث شده که سنگ gfrc  تمام مزایای سنگ های طبیعی و مصنوعی موجود در بازار را در خود جای دهد و به عنوان محصولی تمام عیار مورد توجه فعالان صنعت ساختمان سازی در ابعاد وسیع قرار گیرد .

اگر به دنبال گزینه ای مناسب برای نمای ساختمان خود هستید ، بی شک سنگ اسلبکو به عنوان یک نمای خشک ، از پیش ساخته و جدید همان انتخاب صحیح و کاربردی است که شما می تواند تمام نیازهای خود را در ایجاد یک نمای شیک و مقاوم از آن برآورده سازید .

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.
همچنین می توانید از طریق تلگرام یا واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا-ایناب
چرا-ایناب