نمای ساختمان خاص | طراح نمای ساختمان | نمای کلاسیک

نمای ساختمان خاص | طراح نمای ساختمان | نمای کلاسیک

نمای جی اف ار سی gfrc

نمای ترکیبی gfrc

با توجه به این‌که نمای ساختمان در مقابل عوامل جوی شدید قرار دارد در انتخاب مصالح برای نماسازی باید دقت شود تا نمای ساخته‌شده اولاً در مقابل جوی مقاوم بوده و در ثانی زیبای لازم را داشته باشد و همچنین با نمای ساختمان‌های مجاور هماهنگی داشته باشد.
برای نمای ساختمان می‌توان از مصالح مختلفی مانند آجرنما – انواع سیمان‌کاری – انواع سنگ – نمای کامپوزیت ساختمان – نمای gfrc – نمای چوب – یا انواع ورق‌های فلزی آلومینیوم و غیره استفاده می‌شود.

نمای این ساختمان از ترکیبی از نمای سنگ طبیعی ، نمای جی اف ار سی gfrc و نمای آجری طراحی شده است.

برای اینکه نماهای سنگی از سادگی دربیاید می‌توان از سنگ‌های مشبک استفاده کرد که انتخاب مناسبی برای کسانی هست که می‌خواهند نمای ساختمان خاص و متفاوت داشته باشند.

سنگ‌ها جی ار سی GFRC  در ابعاد و اشکال متفاوت و در رنگ‌بندی قابل سفارش هستند حتی می‌توان قالب و شکل خاص و منحصربه‌فرد خود را داشته باشید.

سنگ‌های مشبک جی اف ار سی GFRC را حتی می‌توان به‌عنوان حفاظ ساختمان استفاده کرد.

این سنگ‌ها دارای مقاومت لازم در برابر عوامل جوی هست و دارای شبکه فلزی در داخل محصول هست که همین نکته باعث شده است که از این سنگ‌ها به‌عنوان سنگ‌های نشکن یادکرد.

نما کلاسیک

نمای سنگی

 

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط