نمای ساختمان خاص | طراح نمای ساختمان | نمای کلاسیک

نمای ساختمان خاص | طراح نمای ساختمان | نمای کلاسیک

نمای جی اف ار سی gfrc

نمای ساختمان خاص gfrc

نمای ساختمان خاص

با توجه به این‌که نمای ساختمان در مقابل عوامل جوی شدید قرار دارد در انتخاب مصالح برای نماسازی باید دقت شود تا نمای ساخته‌شده اولاً در مقابل جوی مقاوم بوده و در ثانی زیبای لازم را داشته باشد و همچنین با نمای ساختمان‌های مجاور هماهنگی داشته باشد. برای نمای ساختمان خاص می‌توان از مصالح مختلفی مانند آجرنما – انواع سیمان‌کاری – انواع سنگنمای کامپوزیت ساختماننمای gfrc نمای چوب – یا انواع ورق‌های آلومینیوم و غیره استفاده می‌شود.

نمای این ساختمان از ترکیبی از نمای سنگ طبیعی ، نمای جی اف ار سی gfrc و نمای آجری طراحی شده است.

برای اینکه نماهای سنگی از سادگی دربیاید می‌توان از سنگ‌های مشبک استفاده کرد که انتخاب مناسبی برای کسانی هست که می‌خواهند نمای ساختمان خاص و متفاوت داشته باشند.

پنل های جی ار سی GFRC  در ابعاد و اشکال متفاوت و در رنگ‌بندی قابل سفارش هستند حتی می‌توان قالب و شکل خاص و منحصربه‌فرد خود را داشته باشید.

سنگ‌های مشبک جی اف ار سی GFRC راحتی می‌توان به‌عنوان حفاظ و نرده در ساختمان استفاده کرد. این سنگ‌ها دارای مقاومت لازم در برابر عوامل جوی هست و دارای شبکه فلزی در داخل محصول هست که همین نکته باعث شده است که از این سنگ‌ها به‌عنوان سنگ‌های نشکن یادکرد.

فاطمه معقولی

کارشناس it و مدیر وب سایت ایناب هستم. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد

کلیدواژه خود را وارد کنید