اداره بیمه
نمای کامپوزیت

 

بازسازی نمای ساختمان بیمه

وقتی برای شرکت‌های خاص که برند هستند و تم‌های  مشخصی رادارند طراحی می‌کنید باید از ترکیبی استفاده کرد که بیانگر همان الگو هستند به‌طور مثال در این ساختمان که نمای آن بازسازی‌شده است.

کاربری این سازه اداری است و مربوط به شرکت بیمه ایران هست که در طراحی ان از رنگ‌های سفید و آبی و لوگو بیمه ایران استفاده‌شده است.

حتی در همین ساختمان‌ها که الگوهای تابلوها و ساختمان‌ها از یک تم خاص پیروی می‌کنند بازهم می‌توان خلاقیت داشت و آن را خاص‌تر طراحی کرد .

همان‌طور که در این طرح می‌بینید طراح قسمت تابلو طرح که معمولاً معرف کاربری ساختمان هست را از الگو بیمه ایران استفاده کرده است و در کل ساختمان از این دورنگ برای یکنواخت بودن بهره برده و برای اطراف کار از سنگ‌های مشبک جی ار سی gfrc که جلوه ساختمان را چند برابر کرده است استفاده‌شده است.

بازسازی نما
اداره بیمه

معرفی نمای جی اف ار سی (gfrc)، جدیدترین محصول نمای ساختمان

نمای جی اف ار سی ( gfrc | grc)  یکی از جدیدترین نماهای ساختمان می باشد که عده کمی با آن آشنایی دارند.
ازآنجایی‌که بتن یک ماده ترد و شکننده هست برای تقویت شکنندگی آن تلاش‌های بسیاری شده است. در طی تحقیقات اثر الیاف بر مقاومت خمش بتن بسیار موفقیت‌آمیز بوده و اثر شگفت‌انگیزی داشته است.
با استفاده از الیاف شیشه در بتن، محصولی مقاوم به نام بتن تقویت‌شده با الیاف شیشه (Glass Fiber Reinforced Concrete)، که مخفف آن می‌شود GRC  یا GFRC  ایجاد می‌شود. نمای جی اف ار سی یک نوع کامپوزیت هست، که با داشتن تمام مزیت‌های بتن معمولی مقاومت کششی و خمشی بسیار بالایی دارد که… ادامه مطلب

نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی
اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

 

همکاری-با-ایناب
همکاری-با-ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *