اجرای نمای ترمووود (چوب)

اجرای نمای ترمووود (چوب)

برای نصب و اجرای ترمووود می توان از روش میخ زنی و یا پیچ استفاده کرد.  در روش میخ زنی هم می توان از میخ و چکش استفاده کرد و هم می توان از تفنگ های میخ زنی استفاده کرد.  در هر صورت، در استفاده از هر روش نباید میخ از سطح چوب برآمدگی و همچنین تو رفتگی داشته باشد.  از اصابت بیجای چکش به چوب بایستی جلوگیری شود. در روش نصب با استفاده از پیچ، باید از پیچ های استیل و گالوانیزه استفاده کرد. استفاده از روش پیچ باعث استحکام و تقویت اتصال بین ترموچوب نما و چوب زیرسازی می شود.
نکته ای که بایستی در هنگام نصب هر دو روش، میخ زنی و پیچ، دقت کرد این است که تعداد پیچ یا میخ در هر ردیف نصب به پهنای چوب بستگی دارد. به صورت کلی و بدون در نظر گرفتن ضخامت چوب تعداد پیچ یا میخ برای چوب با پهنای بالای 125 میلیمتر، 22 عدد در هر ردیف نصب است

نمای ترموود

نمای ترموود

اجرای نمای ترموود

نمای ترموود، نمایی گران قیمت  به شمار می رود و به همین دلیل استقبال زیادی از این نما نمی شود. زیرا علاوه بر گران بودن دوام بالایی نیز ندارد. بله درست است که چوب های ترمو مقاوم سازی شده اند اما بازهم چوب هستند و دوام نسبتا پایین تری نسبت به نماهایی مثل سنگ، جی اف ار سی و… دارند.

یکی از خدماتی که شرکت ایناب ارائه می کند اجرای تخصصی نمای ترموود می باشد. ایناب با بیش از  12 سال تجربه در زمینه نمای ساختمان و اجرای نماهای ساختمانی مختلف آمادگی خود را برای همکاری در اجرای پروژه های نمای ترموود اعلام می کند.

برای کسب اطلاعات کامل و جامع در مورداجرای نمای ترمووود کلیک کنید

فاطمه معقولی

کارشناس it و مدیر وب سایت ایناب هستم. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
quis odio justo ut sem, risus et, venenatis

کلیدواژه خود را وارد کنید