اجرای نمای ترمووود (چوب)

اجرای نمای ترمووود (چوب)

برای نصب و اجرای ترمووود می توان از روش میخ زنی و یا پیچ استفاده کرد.  در روش میخ زنی هم می توان از میخ و چکش استفاده کرد و هم می توان از تفنگ های میخ زنی استفاده کرد.  در هر صورت، در استفاده از هر روش نباید میخ از سطح چوب برآمدگی و همچنین تو رفتگی داشته باشد.  از اصابت بیجای چکش به چوب بایستی جلوگیری شود. در روش نصب با استفاده از پیچ، باید از پیچ های استیل و گالوانیزه استفاده کرد. استفاده از روش پیچ باعث استحکام و تقویت اتصال بین ترموچوب نما و چوب زیرسازی می شود.
نکته ای که بایستی در هنگام نصب هر دو روش، میخ زنی و پیچ، دقت کرد این است که تعداد پیچ یا میخ در هر ردیف نصب به پهنای چوب بستگی دارد. به صورت کلی و بدون در نظر گرفتن ضخامت چوب تعداد پیچ یا میخ برای چوب با پهنای بالای 125 میلیمتر، 22 عدد در هر ردیف نصب است

نمای ترموود

نمای ترموود

اجرای نمای ترموود

نمای ترموود، نمایی گران قیمت  به شمار می رود و به همین دلیل استقبال زیادی از این نما نمی شود. زیرا علاوه بر گران بودن دوام بالایی نیز ندارد. بله درست است که چوب های ترمو مقاوم سازی شده اند اما بازهم چوب هستند و دوام نسبتا پایین تری نسبت به نماهایی مثل سنگ، جی اف ار سی و… دارند.

یکی از خدماتی که شرکت ایناب ارائه می کند اجرای تخصصی نمای ترموود می باشد. ایناب با بیش از  12 سال تجربه در زمینه نمای ساختمان و اجرای نماهای ساختمانی مختلف آمادگی خود را برای همکاری در اجرای پروژه های نمای ترموود اعلام می کند.

برای کسب اطلاعات کامل و جامع در مورداجرای نمای ترمووود کلیک کنید

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد
ما معمولاً در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

کلیدواژه خود را وارد کنید