اجرای نمای لوور آلومینیوم

اجرای نمای لوور آلومینیوم

دسته بندی انواع لوور

دسته بندی لوور از نظر جنس

لوورهای چوبی  که نوع چوب آن ترمووود است برای قسمت های سقف آلاچیق و همچنین نما به کار برده میشود.
لوور فلزی که در دو نوع آلومینیومی و آهنی موجود است. نوع آلومینیومی آن وزن کمتری دارد و در طراحی و اجرای نمای ساختمان استفاده می شود.

دسته بندی لوور از نظر محل قرار گیری

  • قرارگیری بر روی پنجرها در در نماهای غربی شرقی
  • در نمای جنوبی ساختمان که به صورت پیش آمدگی و افقی نصب می شود و دید منظره ی ساکنان را محدود نمی کند.
نمای لوور آلومینیومی

نمای لوور آلومینیومی

دسته بندی از نظر شکل ظاهری

لوور آلومینیومی دوکی شکل

مقطع تیغه های این لوورهای آلومینیومی دوکی شکل می باشد که ظرافت و زیبایی خاصی دارد.  این لوور ها کارایی مناسبی در جهت استفاده به عنوان آفتابگیرها دارند.  این لوور های تأثیر اشعه خورشید را تا 80 درصد کاهش می دهد.  همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی را تا 30 درصد تضمین می کنند.

لوورهای دوکی شکل نسل جدیدی از آفتابگیرها به شمار می روند که در اندازه های مختلف تولید می شوند. این لوورها به صورت عمودی و افقی نصب می شوند. قطر آنها 100 تا 400 میلی متر است و از آلیاژ 6.36 ساخته می شوند.

قسمت های اصلی تشکیل دهنده لوورهای دوکی شکل

لوورهای دوکی شکل از سه قیمت اصلی تشکیل شده اند که با اتصال به سازه، لوورها را ایجاد می کنند. قطعه خورشیدی، قطعه منقاری و قطعه دوکی سه قسمت اصلی لوورهای دوکی شکل هستند.

اجرای لوور آلومينيومی

نمای لوور آلومینیومی

روش های نصب لوورهای دوکی شکل

روش نصب ثابت

این روش از رایج ترین سیستم های نصب لوور است.  این روش به دلیل اینکه بر روی نماهای شیشه ای و کامپوزیت به سادگی نصب می شود و اقتصادی هم می باشد، کاربرد فراوانی دارد.  در این روش لوورها یا توسط سوراخ هایی که بر روی درپوش آنها ایجاد شده است به سازه متصل می شوند و یا اینکه توسط پایه روی نگهدارنده خود قرار می گیرند.

روش نصب متحرک

این روش به صورت کنترل از راه دور یا سوئیچی عرضه می شود و بیشتر مختص لوورهای دوکی می باشد.

لوورهای مکعبی

چارچوب کلی این لوورها آلومینیوم است و در اندازه های مختلف ساخته می شود.

 لوورهای کامپوزیت

این لوورها به صورت جعبه ای و با استفاده از ورق های کامپوزیت ساخته می شوند و همه ی قابلیت ها و مزایای نمای کامپوزیت را دارند.

 

نمای جی ار سی | لوور آلومینیوم

نمای لوور آلومینیوم | نمای ساختمان اداری

 

نمای لوور، نمایی است که ممکن است بسیاری از افراد با آن آشنایی نداشته باشند. نمای لوور نمایی خاص است که برای ساختمان های خاص مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع مختلفی است که مناسب برای نمای هر نوع ساختمانی با هر کاربری ای نمی باشد. با توجه به این خاص و متفاوت بودن نمای لوور باعث می شود که مجری متخصص در این زمینه کمتر پیدا شود. از طرفی نمای لوور اجرای سختی دارد و در اجرای آن حتما بایستی از افراد متخصص و حرفه ای استفاده شود.

یکی از خدماتی که شرکت ایناب ارائه می کند اجرای تخصصی نمای لوور آلومینیوم می باشد. ایناب به عنوان تولیدکننده، طراح و مجری نماهای نوین ساختمانی، کادر های اجرایی حرفه ای در اختیار دارد و آمادگی خود را برای همکاری در انواع پروژه های اجرای نمای لوور اعلام می کند.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد اجرای نمای لوور آلومینیوم کلیک کنید

محمد اسلام دوست

کارشناس عمران. مدیر تولید محتوای وب سایت ایناب. تلاش می کنم محتوایی ارزشمند و مفید برای بازدیدکنندگان وب سایت ایناب تهیه و تولید نمایم. از شما تقاضا دارم برای بهبود محتوا نظراتتان را پایین هر مطلب برام ارسال کنید.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
non Donec mi, dolor sed nunc accumsan leo. dapibus venenatis, Aliquam massa

کلیدواژه خود را وارد کنید