بازسازی نمای ساختمان | تعمیر نمای ساختمان

بازسازی نمای ساختمان | تعمیر نمای ساختمان

چرا نما را بازسازی می کنیم؟

یکی از مهم ترین دلایلی که نما ها را بازسازی می کنند این است که امکان تخریب و نو سازی نما وجود ندارد. بیشتر نماهایی به بازسازی نیاز دارند که در گذشته به روش های قدیمی و ملاتی نماسازی شده اند و الان ظاهر خوبی ندارند.

کدام متریال ها برای بازسازی نما مناسب تر هستند؟

بهترین متریال ها برای بازسازی نما، متریال هایی هستند که به روش های خشک اجرا می شوند. زیرا برای روش خشک ابتدا زیرسازی نما با استفاده از پروفیل های فلزی انجام می شود. پروفیل های فلزی را می توان روی هر سطحی اجرا کرد و به همین دلیل بسیار مناسب برای بازسازی نما هستند. متریال هایی مثل سنگ جی اف ار سی، بتن اکسپوز، ورق کامپوزیت، سرامیک خشک و… به صورت خشک اجرا می شوند و برای بازسازی نما بسیار مناسب هستند.

ساختمان های قدیمی زیادی در سراسر کشور در شهر های مختلف وجود دارند که هر ساله تعداد زیادی از انها مورد بازسازی و تعمیر قرار می گیرند. در قسمت نماسازی و نمای ساختمان یکی از روش های اصلی کاهش هزینه ها این است که نمای ساختمان مورد بازسازی قرار بگیرد به جای اینکه نمای ساختمان کلا تخریب شده و دوباره اجرا شود. یکی از خدماتی که شرکت ایناب ارائه می کند بازسازی نمای ساختمان می باشد. ایناب به عنوان یکی از شرکت های با تجربه در زمینه نمای ساختمان و بازسازی نماهای مختلف و با در اختیار داشتن کادری حرفه ای و متخصص در این زمینه، آمادگی کامل خود را برای اجرای پروژه های بازسازی نما در سراسر کشور اعلام میدارد.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد بازسازی نمای ساختمان و شناخت متریال های مناسب کلیک کنید

محمد اسلام دوست

کارشناس عمران. مدیر تولید محتوای وب سایت ایناب. تلاش می کنم محتوایی ارزشمند و مفید برای بازدیدکنندگان وب سایت ایناب تهیه و تولید نمایم. از شما تقاضا دارم برای بهبود محتوا نظراتتان را پایین هر مطلب برام ارسال کنید.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
ipsum et, consectetur pulvinar venenatis, Donec dapibus

کلیدواژه خود را وارد کنید