اجرای تخصصی نمای كامپوزيت

اجرای تخصصی نمای كامپوزيت

یکی از ایتم های مهم در استفاده از هر مصالحی اجرای صحیح ان است. اجرای نمای کامپوزیت با توجه به لوکس بودن محصول و  در معرض دید بودن آن  از اهمیت فراوانی برخوردار است. یکی از اهداف اجرای نما بحث زیبایی ساختمان است در صورتیکه اجرای نمای کامپوزیت درست انجام نشود نه تنها زیبایی نخواهد داشت بلکه امکان خطر سقوط تایل های ورق نیز هست.

نمای ساختمان ترکیبی | نمای کامپوزیت

نمای ساختمان ترکیبی | نمای کامپوزیت

اهمیت اجرای صحیح نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت می توان گفت یکی از زیباترین نماهایی است که می توان برای سازه ها به کار برد. البته این امر تنها زمانی در مورد این نما صدق می کند که طراحی آن و همچنین اجرای آن به صورت صحیح و حرفه ای انجام شود. شرکت ایناب به عنوان یکی از شرکت های باتجربه و با سابقه در زمینه اجرای نمای کامپوزیت با استفاده از افراد متخصص و با تجربه آمادگی اجرای نمای کامپوزیت را در هر سطح و متراژی را در سراسر کشور دارد.

نمای ساختمان اداری

نمای ساختمان اداری

اجرای نمای کامپوزیت می توان گفت از تخصصی ترین خدمات شرکت ایناب می باشد. ایناب از سال 86 که به صورت مستقل کار خود را در زمینه طراحی و اجرای نماهای ساختمانی شروع کرده است، بیش از 1000 پروژه نمای کامپوزیت ر ا در سراسر کشور اجرا کرده است و رزومه ای بسیار قوی در این زمینه دارد.

برای کسب اطلاعات کامل و جامع در مورد اجرای نمای کامپوزیت کلیک کنید

 

فاطمه معقولی

کارشناس it و مدیر وب سایت ایناب هستم. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
accumsan venenatis, felis commodo porta. vulputate, leo elementum adipiscing elit.

کلیدواژه خود را وارد کنید