گروه ایناب عضو پارک علم و فناوری خراسان شد.

گروه ایناب عضو پارک علم و فناوری خراسان شد.

واحد تحقیق و توسعه ایناب پس از سال ها تلاش به فرمول جدید تولید سنگ صنعتی دست یافت که با معرفی این محصول به مرکز رشد فناوریهای نیشابور و ارائه برنامه کاری واحد و بررسی توسط کارشناسان و پس از آزمایشهای متعدد موفق شد به مرکز رشد نیشابور به عنوان شرکت فناور راه یابد.

پس از حمایتهای مرکز رشد نبشابور و تلاش های کارشناسان این مرکز و استفاده از مشاوره های پارک علم  و فناوری این شرکت با ارائه طرح توجیهی و رفع ایرادات احتمالی و استاندارد سازی محصول گروه ایناب موفق با تجاری سازی سنگ اسلبکو به عنوان جدیدترین محصول نمای ایرانی ساختمان شد.

همچنین در تاریخ  96/12/14 گروه ایناب موفق به اخذ مجوز فعالیت در پارک علم و فناوری خراسان شد.

امید است با تداوم  حمایت های پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد نیشابور این شرکت به فناوری های جدیدتری دست یابد و فعالیتهای فناورانه خود را تداوم بخشد و گامی موثر در راستای بهینه سازی و ایمن سازی نمای ساختمان بردارد.

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

نوشته های مرتبط

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد
ما معمولاً در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

کلیدواژه خود را وارد کنید