چرا ایناب؟

چرا ایناب ؟؟

چرا-ایناب
چرا-ایناب

وقتی شما این متن را می خوانید یعنی انسان آگاهی هستید که قبل از هر تصمیمی تحقیقات لازم انجام می دهید که بعدا از تصمیمی که گرفته اید، پشیمان نشوید.

شما حق انتخاب دارید از شرکتی خرید نمایید که بهتر از سایر شرکتها نیازهای شما را رفع نمایند.

دلایلی که مشتریان ایناب را انتخاب می کنند

ارزش آفرینی برای شما

تمام تلاش اینابی ها این است که تمام اشخاص حقیق یا حقوقی که به هر دلیلی با مجموعه ایناب ارتباط برقرار می کند برای آن ها ارزش آفرینی شود. ارزش آفرینی به این معنی که منافع شما با همکاری با ایناب تامین گردد و خدمات و محصولاتی که از ایناب دریافت می کنید ارزشمندتر از هزینه ای که کرده اید باشد. 

بیش از 1000 مشتری راضی

انجام پروژه های زیاد برای ایناب افتخار است اما افتخار ما فقط انجام تعداد زیادی پروژه نیست بلکه افتخار ما این است که تعداد زیادی مشتری راضی داریم که همواره با آنها دوست هستیم.

بیش از 14 سال تجربه در نمای ساختمان

تجربه زیاد نمی تواند دلیلی بر برتری شخص یا شرکت باشد اما مدیران ایناب همواره بر مهارت آموزی و رشد خود و همکارانشان تاکید داشته اند و 14 سال فقط در زمینه نمای ساختمان تجربه کسب کرده و دستاورهای خوبی در این مدت داشته اند.

متعهد بودن

اگر چه انجام به تعهدات از وظایف اولیه هر انسان و شخص می باشد اما بی تعهدی برخی شرکت ها و اشخاص خسارت های زیادی بر جامعه می زند. مدیران و پرسنل ایناب همواره در تلاش هستند به تعهدات خود عمل نمایند که میزان رضایت مشتریان گواهی برا موفقیت در این امر می باشد.

سرعت در اجرا

همکاران ما در مجموعه ایناب با برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه و نگاه مهندسی به پروژه ها  نهایت تلاش خود را می کنند تا پروژه شما با بهترین کیفیت در کمترین زمان انجام گردد.

مدیریت هزینه ها

مدیریت هزینه اگر با کاهش کیفیت مواجه شود برای کارفرما و جامعه زیان می باشد. کارشناسان مجموعه ایناب در تلاش هستند با نگاه مهندسی هزینه های پروژه را بدون کاهش کیفیت، کاهش دهند و منافع مشتریان همواره در اولویت قرار دارد.

کیفیت

حتی کسانی که می خواهند با کمترین هزینه پروژه ای را به اتمام برسانند نیز دوست دارند محصولی با کیفیت استفاده کنند و معمولا همه شرکتها ادعا می کنند بهترین کیفیت را ارائه می کنند.

اینجاست که ما ادعا نمی کنم بلکه از شما دعوت می کنیم مشخصات فنی محصولات ما را که توسط آزمایشگاهای معتبر تایید شده را بررسی فرمایید و نمونه کارهای ایناب را که طی 14 سال پیش اجرا شده را بررسی و از مشتریان قبلی ما در مورد کیفیت خدمات و مجصولات ما استعلام بگیرید.