قیمت روز طراحی نمای ساختمان – تعرفه طراحی نما اسفند 1402 – 50% بازگشت وجه

قیمت طراحی نمای ساختمان - تعرفه 1402

قیمت طراحی نمای ساختمان 1402 – هزینه طراحی نمای ساختمان 1402

طراحی نمای ساختمان هم  یک مهارت بسیار تخصصی است و هم یک نوع هنر است که اگر این تخصص و هنر به خوبی تلفیق شود می تواند یک دستاور بسیار ارزشمندی ایجاد کند که شاید نتوان برای آن قیمت گذاشت. اما بحث اقتصادی هر پروژه اونقدر مهم هست عده زیادی قبل از سفارش طراحی قیمت آن را جویا می شوند.

قیمت طراحی نمای ساختمان در ایران از متری حداقل  6000 تومان شروع می شود اما بعضی از طراحان و کارفرمایان تا متری 50.000 تومان حتی بیشتر برای طراحی نمای ساختمان  هزینه می کنند. چون مطمئن هستند یک طرح خوب می تواند هزینه های نمای ساختمان را کاهش دهد و ارزش های زیادی برای ساختمان ایجاد کند.

پنل سیمانی
تایل بتنی طرح آپاسای-GFRC ایناب

قیمت طراحی نمای ساختمان توسط گروه ایناب (آپدیت اسفند ماه 1402)

گروه ایناب با هدف بهینه‌سازی و ایمن‌سازی نماهای ساختمان و ایجاد ارزش برای نماهای ساختمان و نماهای شهری قصد درآمد زایی از بخش طراحی نمای ساختمان ندارد.  ضمن احترام به همه طراحان نمای ساختمان، ایناب طراحی نمای ساختمان را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می نماید.

قیمت و هزینه طراحی نمای ساختمان با تضمین کسب رضایت کارفرما به شرح زیر می باشد.
هزینه طراحی نمای ساختمان متراژ سطح نما (مترمربع)
بدون محصولات ایناب (تومان) با محصولات ایناب (تومان)
3.000.000 1.500.000 تا 100 مترمربع
4.000.000 2.000.000 100 تا 200 مترمربع
5.000.000 2.500.000 200 تا 400 متربع
6.000.000 3.000.000 400 تا 600 متربع
8.000.000 4.000.000 600 تا 1000 مترمربع
12.000.000 6.000.000 1000 تا 2000 مترمربع
16.000.000 8.000.000 2000 تا 3000 مترمربع
20.000.000 10.000.000 3000 تا 5000 مترمربع
تماس بگیرید تماس بگیرید بیش از 5000 مترمربع

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

به عنوان مثال قیمت طراحی نما برای:

یک ساختمان با ارتفاع 15 متر و با عرض 12 متر را در نظر بگیرید. کل مساحت و سطح این نما 180 متر مربع می شود. طبق قیمت هایی که در جدول بالا مشاهده می کنید هزینه طراحی این نما 2.000.000 تومان در صورت استفاده از محصولات ایناب و 3.000.000 تومان به صورت معمولا خواهد بود. برای بقیه ساختمان ها هم به همین طریق محاسبه می شود. یعنی کل سطح نما (ارتفاع * عرض) محاسبه می شود و طبق آن هزینه طراحی تعیین می شود. حال اگر ساختمان دو بر یا سه بر برای نما داشته باشد همه سطح ها با هم جمع شده و طبق آن قیمت ارائه می شود. لازم به ذکر است که پنجره ها و بازشو های موجود در سطح نما هم جزء مساحت نما جهت طراحی به شمار می روند.

 

پیشنهاد مطالعه: جی ار سی؛ بدون محدودیت ایده های خود را طراحی و اجرا کنید
طراحی نمای ساختمان | جی اف ار سی GFRC | جی ار سی GRC
استفاده از پنل های مشبک جی اف ار سی GFRC در طراحی نما

شرایط ویژه طراحی نما توسط ایناب

 • طراحی رایگان در صورت خرید از ایناب
  در صورتیکه از محصولات ایناب در نمای ساختمان استفاده شود و یا برای اجرای نمای ساختمان توسط گروه ایناب انجام شود کل مبلغ طراحی به شما تخفیف داده خواهد شد.
 • تضمین کیفیت با ضمانت بازگشت 50 درصد وجه 
  آتلیه طراحی ایناب جهت اطمینان کارفرمایان تضمین می کند طراح های ارائه شده به کارفرما مورد رضایت او قرار خواهد گرفت در غیر این صورت 50 درصد هزینه طراحی به کارفرما پس داده خواهد شد. ملاک تشخیص فقط و فقط نظر کارفرما می باشد.
 • ویرایش و یا تغییر کامل طرح رایگان
  گروه ایناب جهت کسب رضایت کامل کارفرما آمادگی دارد در صورت عدم رضایت از طرح تا 6  بار ویرایش یا تغییر کامل طراحی را بدون چون و چرا انجام دهد.
 • چرا قیمت طراحی نمای ساختمان توسط ایناب ارزان است؟
  گروه ایناب با هدف بسط و گسترش استفاده از نماهای نوین و ایمن قصد درآمد زایی از طراحی ساختمان نداشته بلکه گروه ایناب یک شرکت تولید کننده و مجری نمای ساختمان می باشد، به همین دلیل طراحی نمای ساختمان را یا قیمتی بسیار ارزان ارائه می نماید.
پیشنهاد مطالعه: بتن اکسپوز؛ مدرن و خاص 
طراحی ساختمان مدرن - ترکیب جی ار سی و ترموود
طراحی مدرن – ترکیب جی ار سی و ترموود
ایده طراحی نما - نمای مسکونی - طراح نما - طراح نما مشهد - قیمت طراحی نما مشهد
طراحی مدرن و خاص با پنل های جی اف آر سی ایناب

 

قیمت نمای کامپوزیت - قیمت طراحی نما - نمای مشبک - نمای سه طبقه ساختمان
طراحی نمای مشبک ساختمان
نمای مشبک - نمای کامپوزیت - نمای ساختمان - نمای مدرن ساختمان
طراحی نمای مشبک ساختمان
پنل مشبک جی اف ار سی gfrc
پنل بتنی طرح تابان-GRC ایناب

مزایای طراح های ایناب – تعرفه طراحی نما

 • رزومه بیش از 1000 پروژه و اجرایی بودن طرح ها
  گروه ایناب با بیش از 14 سال تجربه در نمای ساختمان و رزومه بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان اجرا شده همواره بر اجرایی بودن طرح های ارائه شده تاکید داشته و بعد فنی و اجرایی هر پروژه را در نظر می گیرد.
 • انتخاب بهترین و مناسبترین متریال نما
  طراحان گروه ایناب آشنایی کامل با انواع متریال های نمای ساختمان داشته و مناسبترین متریال را از نظر زیبایی، مقاومت، قیمت برای هر پروژه انتخاب و طراحی می نمایند.
 • طراحی طبق نظر و سلیقه کارفرما
  طراحان گروه ایناب بدون در نظر گرفتن منافع شرکت و تحمیل سلیقه خود طبق نظر کارفرما اقدام به طراحی نمای ساختمان کرده و با هر بودجه ای که مد نظر کارفرما باشد متریال های مناسب و متناسب برای پروژه در نظر خواهند گرفت.
 • کاهش هزینه های نما
  خیلی از کارفرمایان در این شرایط سخت اقتصادی در تلاش هستند ضمن داشتن نمایی مقاوم و زیبا کمترین هزینه را برای نمای ساختمان متحمل شوند. طراحان گروه ایناب ضمن درک شرایط با ترکیب متریال های مختلف بهینه ترین و بهترین نما را طراحی و ارائه می نماید.
پیشنهاد مطالعه: مهندسی نما چیست
طراحی مدرن نمای ویلا - ترکیب بتن اکسپوز و جی ار سی و ترمووود
طراحی نمای ترکیبی – جی ار سی، بتن اکسپوز و ترمووود

اهمیت طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان همیشه یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان سازی برای کارفرما و ساختمان ساز می باشد. نمای ساختمان ارزش و اعتبار ساختمان را در جامعه بالا می برد از این رو طراحی نما اهمیت بسیار بالایی دارد. علاوه بر اینکه طراحی نمای ساختمان برای کارفرما بسیار مهم است، برای شهرداری هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا زیبایی مجموعه شهری به طور مستقیم به زیبایی ساختمان ها و نمای آنها بستگی دارد.

طرح نمای کامپوزیت - نمای ترکیبی - طراحی نمای کامپوزیت - طراحی نمای جی اف ار سی
طراحی نمای ترکیب کامپوزیت و جی اف آر سی
طراحی نمای مدرن - نمای ترکیبی - قیمت نمای کامپوزیت - طراحی نمای ترکیبی
نمای ترکیبی با جی ار سی ایناب و کامپوزیت
جی اف آر سی - جی ار سی - نمای جی ار سی - قیمت طراحی نما
طراحی نما با قطعات جی اف آر سی ایناب
طراحی نمای ویلایی مشهد - بتن اکسپوز
طراحی نمای ویلا یک طبقه – بتن اکسپوز

کمیته نما و طراحی نما 

از این رو شهرداری در شهرهای بزرگ و مهم کمیته نما را تشکیل داده است که بر طراحی و اجرای نماهای ساختمان ها در مناطق مختلف شهرها نظارت می کنند و ضوابط و قوانین خاصی را وضع نموده اند. از طرفی طراحی نمای ساختمان برای معمار و طراح نما هم بسیار مهم است. زیرا طراح با خلاقیت و تخصص خود طرحی را ارائه می کند و دوست دارد که زیبایی و خاص بودن آن چشم گیر باشد. معماران معمولا بعد از اجرای طرح هایشان احساس خوبی دارند.

قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراحی تخصصی نمای ساختمان
قیمت طراحی ساختمان - قیمت طراحی نما - هزینه طراحی نمای مسکونی
طراحی نمای مسکونی
نمای مدرن - طراحی ساختمان - جی اف آر سی - جی ار سی چیست - نما جدبد
طراحی نمای ساختمان مدرن
طرح خاص ساختمان - نمای 4 طبقه - تعرفه نما ساختمان
طراحی نمای پروژه عمارت شاهکار ناب – نیشابور

 

قیمت طراحی نمای ساختمان – تعرفه و قیمت طراحی نما 1402

برای قیمت گذاری روی بخش طراحی نمای ساختمان، باید ابتدا عواملی مثل حجم پروژه، متریال نما، سبک نما و… توسط معمار و طراح نما بررسی گردد. به همین دلیل نمی‌توان به طور دقیق و مستقیم قیمت طراحی نمای ساختمان را بیان کرد. جهت بررسی و اطلاع قیمت از طراحی نمای ساختمان خود، باید ابتدا با طراحان نمای ساختمان ارتباط برقرار کنید و بعد از دادن اطلاعات پروژه به ایشان از هزینه های طراحی نمای خود مطلع شوید.

نمای ساختمان ترکیبی | جی اف ار سی
نمای ساختمان اداری

طراحی نمای ساختمان کاری تخصصی است که باید از افراد متخصص و کاربلد برای این کار استفاده کنید. البته توصیه می شود که با شرکت های فعال در زمینه نمای ساختمان کار کنید. زیرا به دلیل تجربه زیادی که در بخش نمای ساختمان دارند بهتر و دقیق تر می توانند شما را کمک کنند و راهنما و مشاور خوبی برای شما باشند.

عوامل مهم در قیمت گذاری طراحی نمای ساختمان

سبک نمای ساختمان

یکی از مهم ترین عواملی که قیمت طراحی نما را مشخص می کند سبکی است که قرار است نما طراحی شود. معمولا سبک رومی و کلاسیک به دلیل پرکار بودن قیمت بیشتری نیز دارند.

حجم پروژه طراحی 

حجم پروژه نیز به صورت مستقیم بر قیمتی که طراح مشخص می کند تأثیر گذار است. هرچقدر حجم پروژه بالاتر برود به صورت مستقیم هزینه طراحی نما را نیز بیشتر خواهد شد.

نوع متریال نما در طراحی

نوع متریال نما طراحان نما را به چالش های بیشتری می کشد. متریال های نمای ساختمان در حال پیشرفت و توسعه هستند. طراحان امروزه می توانند طرح های خاص و بی نظیری را ارائه دهند بدون اینکه از قابل اجرا بودن آن طرح هراسی داشته باشند. به عنوان مثال جی اف ار سی به عنوان یکی از جدیدترین متریال ها می تواند بیشتر نیاز های طراحان و کارفرمایان را برطرف نماید.

قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراحی تخصصی نمای ساختمان

نیاز به تایید کمیته نما

نماهایی که در مناطق تحت نظارت کمیته نما طراحی و اجرا می شوند باید یکسری فاکتورها و ویژگی هایی را که کمیته نما برای آن منظقه مشخص کرده است را داشته باشند. این باعث می شود که کار طراح تا حدودی سخت‌تر شده و ممکن است بر روی قیمت نهایی طراحی نمای ساختمان تأثیرگذار باشد. در مقاله مربوط به کمیته نما به صورت مفصل در این مورد صحبت کرده ایم می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

اگر موارد دیگه ای هم به نظر شما در قیمت گذاری طراحی نما اهمیت دارند را برای ما کامنت کنید.

طراحی نمای کارخانه - طراحی کارخانه - نمای کارخانه - قیمت طراحی نما
طراحی نمای پروژه اداری با پنل هورنوی ایناب
طراحی نمای اداری - طراحی نمای کامپوزیت - طراحی نمای جی اف آر سی
طراحی نمای اداری با پنل های جی اف آر سی ایناب

طراح نمای ساختمان یا شرکت طراحی نمای ساختمان؟

پاسخ به این سؤال می تواند کاملا سلیقه ای باشد و هرکس متناسب با سلیقه خودش به این سؤال پاسخ دهد. اما شرکت های طراحی نمای ساختمان مسلما بهتر می توانند خدمات ارائه دهند چون قدرت بیشتری در این زمینه دارند. با در اختیار داشتن چندین طراح مختلف می توانند در زمان کمتر و با سرعت بیشتر طرح های جالب تری را به شما ارائه دهند. از طرفی هم وقتی با شرکت طراحی نما کار می کنیم خیالمان راحت تر است که بعد به مشکل نخوریم.

ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید

به عنوان مثال شرکت ایناب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان، با در اختیار داشتن طراحان متخصص و کاربلد طرح هایی خاص و منحصر به فرد را با استفاده از جدیدترین متریال روز دنیا به کارفرمایان گرامی، ارائه می نماید. یکی از مهم ترین مزیت هایی که بخش طراحی نمای ایناب دارد این است که طرح حتی بیشتر از 5 بار به درخواست کارفرما به صورت رایگان ادیت می شود و قابل تغییر است.

مراحل رسیدن به قیمت طراحی نمای ساختمان

 • مرحله یک : دریافت اطلاعات لازم از کافرما شامل مشخصات پلان های معماری، نقشه های موجود و ابعاد مختصاتی زمین مورد نظر و مشخصات سبک مورد نظر کارفرما برای طراحی.
 • مرحله دوم: مشخص کردن زمان طراحی نمای ساختمان از طرف طراح و عقد قرارداد. طراح پس از دریافت مشخصات لازم و بررسی های لازم قیمت طراحی را مشخص می کند.

تعدادی نمونه طراحی نمای ساختمان – طراحی تخصصی نما حتی رایگان

نمای لاکچری ساختمان - نمای ترکیبی ساختمان - قیمت طراحی نمای ساختمان
طراحی نمای پروژه مسکونی با پنل دریچه ایناب
هزینه طراحی - تعرفه طراحی نمای ساختمان - تعرفه طراحی نمای سه بعدی
طراحی نمای ترکیبی

 

طراحی نما با متریال روز دنیا به صورت ترکیبی | gfrc
جی اف ار سی بدون محدودیت در طراحی نما
طرح نمای ساختمان ترکیبی | gfrc + آجر + سنگ
نمای gfrc در شب
طراحی نمای مدرن - قیمت طراحی نما - طراح نمای ساختمان - نمای اپارتمان تجاری
طراحی نما با جی اف آر سی ایناب
انواع نمای سوله - جی اف آر سی - جی ار سی - نمای بیرونی کارخانه
طراحی نمای بیرونی کارخانه با جی اف آر سی ایناب
نمای کارخانه مدرن - نمای بیرونی سوله - نما کارخانه
طراحی نمای سوله به سبک مدرن
نمای کارخانه - طراحی نمای کارخانه - قیمت طراحی نمای سوله - نمای ساختمان اداری
طراحی نمای کارخانه با پنل های جی اف آر سی ایناب
طراحی نمای ساختمان سه طبقه
طراحی نمای ساختمان سه طبقه
طراحی نمای ساختمان ترکیبی 3 طبقه
طراحی نمای ساختمان ترکیبی 3 طبقه

 

طراحی نمای کارخانه - طراحی سوله - طراح کارخانه - قیمت طراحی نمای کارخانه
طراحی نمای کارخانه با قطعات جی اف آر سی ایناب

 

طراحی نمای سوله - طراح نما - طرح نمای سوله - طرح نمای کارخانه
طراحی نما با پنل های جی اف آر سی ایناب
پارامتریک - معماری پارامتریک - طرح پارامتریک - طراحی پارامتریک
طراحی نمای مشبک با جی اف آر سی ایناب
نمای سوله - تعرفه طراحی نما - نمای خاص کارخانه - قیمت طراحی نما - نمای پارامتریک
طراحی نمای پارامتریک با جی اف آر سی ایناب
نمای مسجد - طراحی مسجد - نمای مذهبی - نمای سنتی - طراحی نمای سنتی
طراحی نمای سنتی با پنل های جی اف آر سی ایناب
نمای مدرن ساختمان - طراحی نمای مدرن - ساختمان لوکس
طراحی نمای مسکونی با پنل های جی اف آر سی ایناب
تعرفه طراحی نمای ساختمان - روف گاردن - طراحی تراس - طراحی اپارتمان مسکونی - قیمت طراحی
طراحی مدرن پروژه مسکونی

 

طراحی نمای ساختمان gfrc | قیمت طراحی نما
طراحی تخصصی نمای ساختمان – جی اف ار سی
بازسازی نمای ساختمان
کلینیک طب ماهان
قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراخی نمای مسکونی - نمای مشبک - هزینه طراحی نما - طراحی نما تهران - طراح نمای ساختمان
طراحی سبک مدرن با پنل های جی اف آر سی ایناب
glass fiber reinforced concrete
نمای جی اف ار سی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500  تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

6 دیدگاه برای “قیمت روز طراحی نمای ساختمان – تعرفه طراحی نما اسفند 1402 – 50% بازگشت وجه

 1. حجت نصیری گفته:

  مزیت نمای جی آر سی نسبت به بقیه نماها چیه و در دراز مدت آیا تغییرات آب و هوایی چند درصد روی محصولات جی ار سی تاثیر میزاره

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام حجت جان

   نمای جی ار سی grc مزایا و ویژگی های زیادی داره و توصیه میکنم برای کسب اطلاعات دقیق تر حتما مقاله زیر (روی عنوان نوشته شده کلیک کن) رو مطالعه کنی با بیشتر با مزایا و ویژگی های نمای جی ار سی grc آشنا بشی تا بهتر بتونی از اون در طراحی نمای ساختمان خودت استفاده کنی…

   مزایای نمای جی ار سی grc + توضیحات کامل

   مهم ترین تاثیر آب و هوا روی متریال های نمای ساختمان یخبندان هست. یخ زدن ها و آب شدن های مکرر در آب و هوای سرد و کوهستانی باعث متلاشی شدن متریال هایی میشه که طراحی و اجرای نما با اونها انجام شده.
   البته متریال هایی در این آب و هوا و در برابر یخبندان دوام کافی ندارند و متلاشی میشن که جذب آب بالایی داشته باشند چون آب موجود در متریال نما در اثر یخ زدگی حدود 9 تا 11 درصد افزایش حجم پیدا میکنه و همین باعث متلاشی شدن متریال میشه؛ اما جی ار سی grc به دلیل اینکه جذب آب بسیار پایینی داره، عملا آبی در اون نفوذ نمیکنه که بعد از یخ زدن بخواد برای تایل های grc نما مشکلی به وجود بیاره در نتیج جی ار سی grc یا جی اف ار سی gfrc از بهترین متریال ها برای طراحی نما و اجرای نما در مناطق سردسیر و مستعد یخبندان هست.

 2. مهدی صبویی گفته:

  طراحی نما در سال ۱۴۰۱ با چه تعرفه ای انجام میدید؟ هزینه طراحی نما چقدره؟

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام وقتتون بخیر
   هزینه و قیمت طراحی نما در سال 1401 در گروه ایناب همون لیست و جدولی هست که از تعرفه ها خدمتتون در اول همین مقاله ارائه شده است.
   البته که این هزینه ها امکان تغییر هم دارند چون با توجه به متفاوت بودن درخواست هر کارفرما و نوع طراحی نما و موارد دیگر هزینه ها و تعرفه ها نیر تغییر خواهد کرد.
   اما به صورت کلی هزینه ها همون جدولی هست که اول همین مقاله گفته شده است.

 3. سعید مس گر گفته:

  سلام من یه نما دارم به اندازه 350 متر
  قیمت طراحی نما چقدره؟ شهر شیراز

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام دوست عزیز

   با توجه به متراژ نماتون از جدول بالا میتونید هزینه حدودی طراحی نما رو مشاهده کنید؛

   برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با همکاران ما در ارتباط باشید؛

   09158757300 خانم شورگشتی

   09913377500 خانم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *