قیمت طراحی نمای ساختمان – هزینه طراحی نمای ساختمان

جی اف ار سی gfrc
جی اف ار سی gfrc

طراحی نمای ساختمان هم  یک مهارت بسیار تخصصی است و هم یک نوع هنر است که اگر این تخصص و هنر به خوبی تلفیق شود می تواند یک دستاور بسیار ارزشمندی ایجاد کند که شاید نتوان برای آن قیمت گذاشت. اما بحث اقتصادی هر پروژه اونقدر مهم هست عده زیادی قبل از سفارش طراحی قیمت آن را جویا می شوند.

قیمت طراحی نمای ساختمان در ایران از متری حداقل  6000 تومان شروع می شود اما بعضی از طراحان و کارفرمایان تا متری 50.000 تومان حتی بیشتر برای طراحی نمای ساختمان  هزینه می کنند. چون مطمئن هستند یک طرح خوب می تواند هزینه های نمای ساختمان را کاهش دهد و ارزش های زیادی برای ساختمان ایجاد کند.

قیمت طراحی نمای ساختمان توسط گروه ایناب (آپدیت آبان 1401)

گروه ایناب با هدف بهینه سازی و ایمن سازی نماهای ساختمان و ایجاد ارزش برای نماهای ساختمان و نماهای شهری قصد درآمد زایی از بخش طراحی نمای ساختمان ندارد.  ضمن احترام به همه طراحان نمای ساختمان، ایناب طراحی نمای ساختمان را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می نماید.

قیمت طراحی نمای ساختمان - طراحی نمای ساختمان
تعرفه طراحی نمای تخصصی

قیمت و هزینه طراحی نمای ساختمان با تضمین کسب رضایت کارفرما به شرح زیر می باشد.


پروژه تا 100 مترمربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 900.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 1.800.000 تومان  ♦


پروژه از 100 تا 150 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 1.100.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 2.200.000 تومان  ♦


پروژه از 150 تا 200 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 1.300.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 2.600.000 تومان  ♦


پروژه از 200 تا 400 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 1.600.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 3.200.000 تومان  ♦


پروژه از 400 تا 600 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 2.000.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 4.000.000 تومان  ♦


پروژه از 600 تا 1000 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 2.500000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 5.000.000 تومان  ♦


پروژه از 1000 تا 2000 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 3.000.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 6.000.000 تومان  ♦


پروژه از 2000 تا 3000 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 4.000.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 8.000.000 تومان  ♦


پروژه از 3000 تا 5000 متر مربع سطح نمایان

♦ با محصولات ایناب : 5.000.000 تومان  ♦

♦ با سایر محصولات : 10.000.000 تومان  ♦


پروژه های بیش از 5000 متر مربع

♦  تماس بگیرید   ♦


اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500
09158757300  تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

به عنوان مثال قیمت طراحی نما برای:

یک ساختمان با ارتفاع 15 متر و با عرض 12 متر را در نظر بگیرید. کل مساحت و سطح این نما 180 متر مربع می شود. طبق قیمت هایی که در جدول بالا مشاهده می کنید هزینه طراحی این نما 1.300.000 تومان می شود. برای بقیه ساختمان ها هم به همین طریق محاسبه می شود. یعنی کل سطح نما (ارتفاع * عرض) محاسبه می شود و طبق آن هزینه طراحی تعیین می شود. حال اگر ساختمان دو بر یا سه بر برای نما داشته باشد همه سطح ها با هم جمع شده و طبق آن قیمت ارائه می شود. لازم به ذکر است که پنجره ها و بازشو های موجود در سطح نما هم جزء مساحت نما جهت طراحی به شمار می روند.

طراحی نمای ساختمان | جی اف ار سی GFRC | جی ار سی GRC
استفاده از پنل های مشبک جی اف ار سی GFRC در طراحی نما

شرایط ویژه طراحی نما توسط ایناب

 • طراحی رایگان در صورت خرید از ایناب
  در صورتیکه از محصولات ایناب در نمای ساختمان استفاده شود و یا برای اجرای نمای ساختمان توسط گروه ایناب انجام شود کل مبلغ طراحی به شما تخفیف داده خواهد شد.
 • تضمین کیفیت با ضمانت بازگشت 50 درصد وجه 
  آتلیه طراحی ایناب جهت اطمینان کارفرمایان تضمین می کند طراح های ارائه شده به کارفرما مورد رضایت او قرار خواهد گرفت در غیر این صورت 50 درصد هزینه طراحی به کارفرما پس داده خواهد شد. ملاک تشخیص فقط و فقط نظر کارفرما می باشد.
 • ویرایش و یا تغییر کامل طرح رایگان
  گروه ایناب جهت کسب رضایت کامل کارفرما آمادگی دارد در صورت عدم رضایت از طرح تا 6  بار ویرایش یا تغییر کامل طراحی را بدون چون و چرا انجام دهد.
 • چرا قیمت طراحی نمای ساختمان توسط ایناب ارزان است؟
  گروه ایناب با هدف بسط و گسترش استفاده از نماهای نوین و ایمن قصد درآمد زایی از طراحی ساختمان نداشته بلکه گروه ایناب یک شرکت تولید کننده و مجری نمای ساختمان می باشد، به همین دلیل طراحی نمای ساختمان را یا قیمتی بسیار ارزان ارائه می نماید.
طراحی ساختمان مدرن - ترکیب جی ار سی و ترموود
طراحی مدرن – ترکیب جی ار سی و ترموود

مزایای طراح های ایناب – تعرفه طراحی نما

 • رزومه بیش از 1000 پروژه و اجرایی بودن طرح ها
  گروه ایناب با بیش از 14 سال تجربه در نمای ساختمان و رزومه بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان اجرا شده همواره بر اجرایی بودن طرح های ارائه شده تاکید داشته و بعد فنی و اجرایی هر پروژه را در نظر می گیرد.
 • انتخاب بهترین و مناسبترین متریال نما
  طراحان گروه ایناب آشنایی کامل با انواع متریال های نمای ساختمان داشته و مناسبترین متریال را از نظر زیبایی، مقاومت، قیمت برای هر پروژه انتخاب و طراحی می نمایند.
 • طراحی طبق نظر و سلیقه کارفرما
  طراحان گروه ایناب بدون در نظر گرفتن منافع شرکت و تحمیل سلیقه خود طبق نظر کارفرما اقدام به طراحی نمای ساختمان کرده و با هر بودجه ای که مد نظر کارفرما باشد متریال های مناسب و متناسب برای پروژه در نظر خواهند گرفت.
 • کاهش هزینه های نما
  خیلی از کارفرمایان در این شرایط سخت اقتصادی در تلاش هستند ضمن داشتن نمایی مقاوم و زیبا کمترین هزینه را برای نمای ساختمان متحمل شوند. طراحان گروه ایناب ضمن درک شرایط با ترکیب متریال های مختلف بهینه ترین و بهترین نما را طراحی و ارائه می نماید.
طراحی نمای ساختمان - قسمت طراحی نمای ساختمان
طراحی ساخنمان ترکیبی

اهمیت طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان همیشه یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان سازی برای کارفرما و ساختمان ساز می باشد. نمای ساختمان ارزش و اعتبار ساختمان را در جامعه بالا می برد از این رو طراحی نما اهمیت بسیار بالایی دارد. علاوه بر اینکه طراحی نمای ساختمان برای کارفرما بسیار مهم است، برای شهرداری هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا زیبایی مجموعه شهری به طور مستقیم به زیبایی ساختمان ها و نمای آنها بستگی دارد.


مقاله مرتبط: روند طراحی نمای ساختمان، کلیک کنید


قیمت طراحی نمای ساختمان - طراحی رایگان نمای ساختمان
طراحی نمای ساختمان تجاری

کمیته نما و طراحی نما 

از این رو شهرداری در شهرهای بزرگ و مهم کمیته نما را تشکیل داده است که بر طراحی و اجرای نماهای ساختمان ها در مناطق مختلف شهرها نظارت می کنند و ضوابط و قوانین خاصی را وضع نموده اند. از طرفی طراحی نمای ساختمان برای معمار و طراح نما هم بسیار مهم است. زیرا طراح با خلاقیت و تخصص خود طرحی را ارائه می کند و دوست دارد که زیبایی و خاص بودن آن چشم گیر باشد. معماران معمولا بعد از اجرای طرح هایشان احساس خوبی دارند.


مقاله مرتبط: همه چیز در مورد کمیته نما | ضوابط، مدارک مورد نیاز و…


قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراحی تخصصی نمای ساختمان

قیمت طراحی نمای ساختمان | تعرفه و قیمت طراحی نما 1401

برای قیمت گذاری روی بخش طراحی نمای ساختمان، باید ابتدا عواملی مثل حجم پروژه، متریال نما، سبک نما و… توسط معمار و طراح نما بررسی گردد. به همین دلیل نمی‌توان به طور دقیق و مستقیم قیمت طراحی نمای ساختمان را بیان کرد. جهت بررسی و اطلاع قیمت از طراحی نمای ساختمان خود، باید ابتدا با طراحان نمای ساختمان ارتباط برقرار کنید و بعد از دادن اطلاعات پروژه به ایشان از هزینه های طراحی نمای خود مطلع شوید.


مقاله مرتبط: قیمت انواع نمای ساختمان | قیمت ارزانترین نمای ساختمان


نمای ساختمان ترکیبی | جی اف ار سی
نمای ساختمان اداری

طراحی نمای ساختمان کاری تخصصی است که باید از افراد متخصص و کاربلد برای این کار استفاده کنید. البته توصیه می شود که با شرکت های فعال در زمینه نمای ساختمان کار کنید. زیرا به دلیل تجربه زیادی که در بخش نمای ساختمان دارند بهتر و دقیق تر می توانند شما را کمک کنند و راهنما و مشاور خوبی برای شما باشند.

طراحی نمای ساختمان 2 طبقه
طراحی نمای ویلا دو طبقه – ترکیب بتن اکسپوز و جی ا رسی

عوامل مهم در قیمت گذاری طراحی نمای ساختمان

سبک نمای ساختمان

یکی از مهم ترین عواملی که قیمت طراحی نما را مشخص می کند سبکی است که قرار است نما طراحی شود. معمولا سبک رومی و کلاسیک به دلیل پرکار بودن قیمت بیشتری نیز دارند.

حجم پروژه

حجم پروژه نیز به صورت مستقیم بر قیمتی که طراح مشخص می کند تأثیر گذار است. هرچقدر حجم پروژه بالا تر برود به صورت مستقیم هزینه طراحی نما را نیز بیشتر خواهد شد.

نوع متریال نما

نوع متریال نما طراحان نما را به چالش های بیشتری می کشد. متریال های نمای ساختمان در حال پیشرفت و توسعه هستند. طراحان امروزه می توانند طرح های خاص و بی نظیری را ارائه دهند بدون اینکه از قابل اجرا بودن آن طرح هراسی داشته باشند. به عنوان مثال جی اف ار سی به عنوان یکی از جدیدترین متریال ها می تواند بیشتر نیاز های طراحان و کارفرمایان را برطرف نماید.

قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراحی تخصصی نمای ساختمان

نیاز به تایید کمیته نما

نماهایی که در مناطق تحت نظارت کمیته نما طراحی و اجرا می شوند باید یکسری فاکتورها و ویژگی هایی را که کمیته نما برای آن منظقه مشخص کرده است را داشته باشند. این باعث می شود که کار طراح تا حدودی سخت تر شده و ممکن است بر روی قیمت نهایی طراحی نمای ساختمان تأثیرگذار باشد. در مقاله مربوط به کمیته نما به صورت مفصل در این مورد صحبت کرده ایم می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

اگر موارد دیگه ای هم به نظر شما در قیمت گذاری طراحی نما اهمیت دارند را برای ما کامنت کنید.

طراح نمای ساختمان یا شرکت طراحی نمای ساختمان؟

پاسخ به این سوال می تواند کاملا سلیقه ای باشد و هرکس متناسب با سلیقه خودش به این سوال پاسخ دهد. اما شرکت های طراحی نمای ساختمان مسلما بهتر می توانند خدمات ارائه دهند چون قدرت بیشتری در این زمینه دارند. با در اختیار داشتن چندین طراح مختلف می توانند در زمان کمتر و با سرعت بیشتر طرح های جالب تری را به شما ارائه دهند. از طرفی هم وقتی با شرکت طراحی نما کار می کنیم خیالمان راحت تر است که بعد به مشکل نخوریم.


ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


به عنوان مثال شرکت ایناب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان، با در اختیار داشتن طراحان متخصص و کاربلد طرح هایی خاص و منحصر به فرد را با استفاده از جدیدترین متریال روز دنیا به کارفرمایان گرامی، ارائه می نماید. یکی از مهم ترین مزیت هایی که بخش طراحی نمای ایناب دارد این است که طرح حتی بیشتر از 5 بار به درخواست کارفرما به صورت رایگان ادیت می شود و قابل تغییر است.

مراحل رسیدن به قیمت طراحی نمای ساختمان

مرحله یک : دریافت اطلاعات لازم از کافرما شامل مشخصات پلان های معماری، نقشه های موجود و ابعاد مختصاتی زمین مورد نظر و مشخصات سبک مورد نظر کارفرما برای طراحی.

مرحله دوم: مشخص کردن زمان طراحی نمای ساختمان از طرف طراح و عقد قرارداد. طراح پس از دریافت مشخصات لازم و بررسی های لازم قیمت طراحی را مشخص می کند.

تعدادی نمونه طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نما حتی رایگان

طراحی نما | جی اف ار سی gfrc + کامپوزیت
طراحی نما | جی اف ار سی gfrc + کامپوزیت
طراحی نمای ساختمان دو پوسته | جی اف ار سی + کامپوزیت
طراحی نمای ساختمان دو پوسته | جی اف ار سی + کامپوزیت
طراحی نمای ترکیبی | جی اف ار سی + سنگ
طراحی نمای ترکیبی | جی اف ار سی + سنگ
طراحی نما با متریال روز دنیا به صورت ترکیبی | gfrc
جی اف ار سی بدون محدودیت در طراحی نما
طراحی نما با جی اف ار سی gfrc
جی اف ار سی نمایی بی نظیر برای شب و نورپردازی
طرح نمای ساختمان ترکیبی | gfrc + آجر + سنگ
نمای gfrc در شب
طراحی نمای ساختمان سه طبقه
طراحی نمای ساختمان سه طبقه
طراحی نمای ساختمان ترکیبی 3 طبقه
طراحی نمای ساختمان ترکیبی 3 طبقه
طراحی نمای مسکونی مدرن | gfrc
طراحی نمای مسکونی مدرن | gfrc
استفاده از بتن اکسپوز در طراحی نمای ساختمان تجاری
بتن اکسپوز در طراحی نمای ساختمان تجاری
نمای ساختمان مسکونی | جی اف ار سی gfrc
نمای ساختمان مسکونی | جی اف ار سی gfrc
طراحی نمای ساختمان 6 طبقه با gfrc
طراحی نمای ساختمان 6 طبقه با gfrc
طراحی نمای ترکیبی جی اف ار سی GFRC
طراحی نمای ترکیبی جی اف ار سی GFRC
قیمت طراحی تخصصی نما
طراحی نما با جی اف ار سی
طراحی نمای مسکونی مدرن | gfrc
طراحی نمای مسکونی مدرن | gfrc

 

 

طراحی نمای ساختمان gfrc | قیمت طراحی نما
طراحی تخصصی نمای ساختمان – جی اف ار سی
بازسازی نمای ساختمان
کلینیک طب ماهان
قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
طراحی تخصصی نمای ساختمان
glass fiber reinforced concrete
نمای جی اف ار سی

 


اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500
09158757300  تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

6 دیدگاه برای “قیمت روز طراحی نمای ساختمان – تعرفه طراحی نما آبان 1401 – ضمانت تایید – 50% بازگشت وجه

 1. حجت نصیری گفته:

  مزیت نمای جی آر سی نسبت به بقیه نماها چیه و در دراز مدت آیا تغییرات آب و هوایی چند درصد روی محصولات جی ار سی تاثیر میزاره

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام حجت جان

   نمای جی ار سی grc مزایا و ویژگی های زیادی داره و توصیه میکنم برای کسب اطلاعات دقیق تر حتما مقاله زیر (روی عنوان نوشته شده کلیک کن) رو مطالعه کنی با بیشتر با مزایا و ویژگی های نمای جی ار سی grc آشنا بشی تا بهتر بتونی از اون در طراحی نمای ساختمان خودت استفاده کنی…

   مزایای نمای جی ار سی grc + توضیحات کامل

   مهم ترین تاثیر آب و هوا روی متریال های نمای ساختمان یخبندان هست. یخ زدن ها و آب شدن های مکرر در آب و هوای سرد و کوهستانی باعث متلاشی شدن متریال هایی میشه که طراحی و اجرای نما با اونها انجام شده.
   البته متریال هایی در این آب و هوا و در برابر یخبندان دوام کافی ندارند و متلاشی میشن که جذب آب بالایی داشته باشند چون آب موجود در متریال نما در اثر یخ زدگی حدود 9 تا 11 درصد افزایش حجم پیدا میکنه و همین باعث متلاشی شدن متریال میشه؛ اما جی ار سی grc به دلیل اینکه جذب آب بسیار پایینی داره، عملا آبی در اون نفوذ نمیکنه که بعد از یخ زدن بخواد برای تایل های grc نما مشکلی به وجود بیاره در نتیج جی ار سی grc یا جی اف ار سی gfrc از بهترین متریال ها برای طراحی نما و اجرای نما در مناطق سردسیر و مستعد یخبندان هست.

 2. مهدی صبویی گفته:

  طراحی نما در سال ۱۴۰۱ با چه تعرفه ای انجام میدید؟ هزینه طراحی نما چقدره؟

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام وقتتون بخیر
   هزینه و قیمت طراحی نما در سال 1401 در گروه ایناب همون لیست و جدولی هست که از تعرفه ها خدمتتون در اول همین مقاله ارائه شده است.
   البته که این هزینه ها امکان تغییر هم دارند چون با توجه به متفاوت بودن درخواست هر کارفرما و نوع طراحی نما و موارد دیگر هزینه ها و تعرفه ها نیر تغییر خواهد کرد.
   اما به صورت کلی هزینه ها همون جدولی هست که اول همین مقاله گفته شده است.

 3. سعید مس گر گفته:

  سلام من یه نما دارم به اندازه 350 متر
  قیمت طراحی نما چقدره؟ شهر شیراز

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام دوست عزیز

   با توجه به متراژ نماتون از جدول بالا میتونید هزینه حدودی طراحی نما رو مشاهده کنید؛

   برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با همکاران ما در ارتباط باشید؛

   09158757300 خانم شورگشتی

   09913377500 خانم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *