قیمت سنگ نما در مشهد – قیمت سنگ نمای ارزان مشهد

سنگ نما ساختمانی

سنگ نما

سنگ متریالی است که از زمان حضور بشر در زندگی انسان ها نقش داشته است. با گذشت زمان و پیشرفت علم کاربرد سنگ ها در زندگی انسان ها بیشتر و بیشتر شده است. امروزه سنگ ها تقریبا در همه بخش های ساختمان نقش دارند. سنگ ها از متریال های اصلی در ساختمان سازی ها می باشند که به شکل ها و روش های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین کاربرد های سنگ در نما می باشد که در شهرهایی مثل مشهد کاربرد های بسیاری دارد. این کاربرد زیاد باعث شده است که قیمت سنگ نما نیز بسیار با اهمیت تر از سایر متریال ها باشد.

نمای ساختمان مدرن | نمای ترکیبی چوب و سنگ مشبک
نمای مجتمع مسکونی
پنل مشبک بتنی
پنل بتنی طرح هارمونی-GRC ایناب

سنگ نما یکی از محصولاتی می باشد که در ساختمان سازی بسیارمهم می باشد وکارفرمایان وطراحان روی نمای ساختمان دقت زیادی دارند همانگونه که همه ما اطلاع داریم نمای یک ساختمان بسیار موردتوجه رهگذاران و عابران پیاده قرار گرفته است و همه مردم می توانند از روی ظاهر آن بدون اینکه به ساخت داخل توجه کنند نظر بدهند. در اصل می توان گفت نمای بیرونی معرف و شناسنامه یک ساختمان است و نقش بسیار زیادی در زیبا و چشمگیر به نظر رسیدن آن دارد.

در بحث طراحی و اجرا این قسمت از ساختمان مصالح و متریال های مختلفی وجود دارد که هر کدام، از ویژگی ها و ظاهر متفاوتی برخوردار هستند. در میان انواع مصالحی که به منظور اجرا نما به کار می روند، می توان گفت سنگ نما از ارزش و طرفداران بیشتری برخوردار است. در کل سنگ های ساختمانی از جمله متریال هایی هستند که از گذشته تا به امروز نقش به سزایی در اجرا قسمت های مختلف یک سازه ایفا نموده اند و در حال حاضر نیز به دلیل ویژگی های مثبت فراوان و تنوع بالا جایگاه خود را در صنعت ساخت و ساز حفظ نموده اند.

سنگ نما
نمای سنگی – تراورتن

در شهرهای بزرگ که نما برای ساختمان یکی از مهم ترین بخش ها می باشد نیز سنگ ها کاربرد بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال در شهری مثل شهر مشهد که شهری بزرگ است و جمعیت نسبتا زیادی هم دارد، اکثر نما های ساختمان ها سنگی است. نمای سنگ به عنوان محبوب ترین نمای ساختمانی در ایران بخش عظیمی از نما های ساختمان ها را در سراسر کشور را به خود اختصاص داده است. البته یکی از مهم ترین دلایل این امر وجود معادن استخراج سنگ فراوان در سراسر کشور می باشد.

نمای سنگ مشهد
نمای سنگ مشهد
نمای ساختمان هتل ترکیبی
طرح نمای ساختمان مشهد
تایل بتنی پیش ساخته
پنل بتنی اکسپوز ایناب
قیمت نمای سنگ
نمای سنگ مشهد

قیمت سنگ نما در مشهد

در شهری به بزرگی مشهد که تولیدکنندگان و توزیع کنندگان زیادی ممکن است در آن مشغول به فعالیت باشند، قیمت سنگ نما در مناطق مختلف با هم متفاوت خواهد بود. برای قیمت گذاری روی سنگ نما فاکتورها و عوامل متعدی همچون کیفیت سنگ، ضخامت سنگ، رنگ طبیعی سنگ و… دخیل هستند. با توجه به بزرگی بازار سنگ نما و وجود مشتریان بسیار زیاد، سنگ های نما در انواع مختلف و متعددی تولید و توزیع می گردند.

پیشنهاد مطالعه: مقاله جامع نمای جی اف ار سی
سنگ مناسب برای نما | نمای ساختمان سنگ
نمای ساختمان مسکونی

سنگ نمای ارزان قیمت

جهت تهیه سنگ های ارزان قیمت در مرحله اول می توانید از سنگ های تراورتن ارزان قیمت برای نما استفاده کنید. البته این سنگ ها کیفیت مطلوبی را ندارند. سنگ های تراورتن ارزان قیمت حدود متری 300 هزار تومان می باشند. لازم به ذکر است که ممکن است سنگ ارزان تر نیز در بازار یافت شود (بازم تاکید می شود که کیفیت این سنگ ها مطلوب نمی باشد).

قیمت سنگ نمای ارزان
قیمت سنگ نمای ارزان مشهد

سنگ نمای قیمت مناسب با کیفیت بالا

ایناب تولیدکننده، طراح و مجری نماهای نوین ساختمان، برای برطرف کردن نیاز آن دسته از مشتریان عزیزی که به هر دلیلی قصد استفاده از سنگ در نما و در عین حال ارزان را دارند، سنگ پرنس را تولید کرده است. سنگ صنعتی پرنس سنگی بسیار با کیفیت و با مقاومت بالا نسبت به سنگ های هم رده خود می باشد. این سنگ دارای اسکوپ های فلزی در جهت درگیری بیشتر باملات می باشد. سنگ پرنس ایناب قیمتی بسیار مناسب یعنی متری 250 هزارتومن دارد.

سنگ پرنس
سنگهای پرنس ایناب

مزایای سنگ پرنس ایناب

 • مقاومت و دوام بسیار بالا
  طبق آزمایش های انجام شده مقاومت خمشی سنگ های صنعتی ایناب بین 5 تا 11 مگا پاسکال می باشد که حداقل مقاومت خمشی طبق استاندار 755  فقط 3.5 مگاپاسکال می باشد. درنتیجه این محصول مقاومت بسیار بالایی داشته و می تواند عمر زیادی نیز داشته باشد.
 • مقاومت فوق العاده در یخبندان
  دلیل تخریب سنگ در یخبندان این است که در زمستان آب زیادی به سنگ نفوذ کرده و با منجمد شدن آن حجم آن افزایش پیدا می کند که این باعث تخریب و سرمازدگی سنگ می گردد. اما خوشبختانه جذب آن در سنگ های صنعتی ایناب فقط سه درصد می باشد به همین دلیل مقاومت بالایی در برابر یخبندان و شرایط سخت جوی دارد.
 • مقاومت در برابر اشعهUV  خورشید
  ایجاد رنگ در سنگ های صنعتی ایناب بر خلاف خیلی از متریال ها پوششی نمی باشد بلکه در بافت ملکولی محصول توسط پیگمنهای معدنی ایجاد می گردد به همین رنگ سنگ های صنعتی ایناب به مرور زمان پوسته نمی شود و مقاومت آن در برابر تابش مستقیم خورشید نیز بسیار زیاد می باشد.
 • تنوع طرح و ابعاد
  یکی از مزیت های سنگ های صنعتی این است که به راحتی می توان در هر شکل ، ابعاد  و ضخامتی تولید کرد. همچنین سطح سنگ را می توان به هر نقش و طرحی تولید کرد.
 • تنوع در رنگ
  یکی از نیازهای طراحان و معماران تنوع رنگ در متریال ها هست. سنگ های صنعتی ایناب بدون محدودیت در هر رنگی قابل تولید بوده و رنگ این محصول نیز عمقی و مقام می باشد.
 • مجهز به اسکوب فلزی
  یکی از مشکلات استفاده از سنگ های طبعی خطر سقوط آن می باشد هزینه های زیادی باید انجام شود تا این خطر کاهش پیدا کند. اما سنگ های صنعتی ایناب مجهر به اسکوپ فلزی مخصوص می باشد که در عمق سنگ فرو رفته هنگام نصب به صورت ملاتی می توان با بستن سیم امنیت آن را در برابر سقوط بالا برد.
 • چسبندگی به ملات
  وجه پشت سنگ های صنعتی ایناب به صورت متخلخل و ناصاف تولید می گردد که این باعث می شود سطح چسبندگی به ملات بیشتره شده و چسبندگی آن به ملات افزایش یابد.

 

سنگ صنعتی پرنس | سنگ ارزان
سنگ صنعتی پرنس
تایل جی ار سی
پنل بتنی طرح استار-GRC ایناب

قیمت سنگ نما تراورتن در مشهد

سنگ تراورتن یکی از بهترین سنگ های نما می باشد که در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ تراورتن انواع مختلف با سطح کیفیت و قیمت متفاوت دارد. هر نوع از سنگ های تراورتن با توجه به خصوصیات خاص خودشان، قیمت مختص به خود را دارند. قیمت هر مترمربع سنگ تراورتن به صورت کلی بدون دسته بندی انواع مختلف از متری حدود 550 هزار تومان شروع و تا متری3.500.000 هزار تومان نیز می باشد.

سنگ مناسب برای نما | نمای ساختمان سنگ
نمای ساختمان مسکونی

قیمت سنگ نما عباس آباد در مشهد

سنگ تراورتن عباس آباد یکی از بهترین و با کیفیت ترین سنگ های نما می باشد. این سنگ همچنین سنگی گران قیمت می باشد و برای ساختمان هایی به کار برده می شود که قدرت و توانایی پرداخت هزینه های بالا را برای تهیه این سنگ داشته باشند. قیمت هر متر مربع سنگ عباس آباد حدود 800 هزار تومان تا 1.000.000  می باشد.

پیشنهاد مطالعه مقاله: : قیمت نمای رومی
سنگ مناسب برای نما | نمای ساختمان سنگ
نمای ساختمان مسکونی

عوامل مهم در قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

 • قیمت سنگ خام
 • ابعاد و قطر سنگ
 • کیفیت فرآوری سنگ
 • کوره ای بودن یا نبودن سنگ
 • متراژ مورد نیاز
نمای ساختمان سنگ | نمای مسکونی
نمای ساختمان مسکونی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913367500 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *