دانلود رایگان آبجکت های جی ار سی | جی اف ار سی | جی آر سی | مشبک

آبجکت های جی ار سی

دانلود رایگان آبجکت های جی ار سی (grc) (پنل های مشبک)

شرکت ایناب به عنوان تولیدکننده، طراح و مجری نمای جی اف ار سی (gfrc) در تلاش است تا با ایجاد فضایی دوستانه و کاری بین خود و طراحان عزیز، این نمای فوق العاده را به همه معرفی کند. پنل های جی ار سی (grc) ایناب در ابعاد و اندازه های مختلف و دلخواه در صورت سفارشی تولید و عرضه می شوند. در این مقاله می توانید آبجکت های رایگان ایناب را دریافت کنید و در طرح های خود از آنها استفاده کنید.

آبجکت های جی ار سی
ابجکت رایگان | پنل های مشبک نما تریدی مکس و اتوکد

دانلود رایگان ابجکت های جی اف ار سی (gfrc)

طراحان عزیز می توانند از آبجکت های تریدی مکس (3D Max) و اتوکد (auto cad) پنل های جی اف ار سی (gfrc) ایناب به صورت رایگان در کارها و طرح های خود استفاده کنند. این آبجکت ها در دو فایل برای نرم افزار اتوکد (auto cad) و نرم افزار تریدی مکس (3D Max) آماده شده اند. با دانلود این آبجکت ها طرح هایی خاص تر و منحصر به فرد تر را طراحی و عرضه کنید.

آبجکت های جی ار سی
ابجکت رایگان | پنل های مشبک نما تریدی مکس و اتوکد

اندکی در مورد پنل های جی اف ار سی (gfrc) ایناب

پنل های جی ار سی (grc) ایناب علاوه بر اینکه در ابعاد و اندازه های دلخواه و در طرح های سفارشی تولید و عرضه می شوند، هیچگونه محدودیتی در رنگ بندی نداشته و رنگ پنل ها نیز طبق سفارش تعیین می شود. رنگ های پنل های جی اف ار سی (gfrc) نیز به صورت عمقی می باشد و در خط تولید به مواد جی ار سی (grc) اضافه می شود. به همین به هیچ عنوان پنل ها رنگ خود را از دست نمی دهند و کاملا پایدار در برابر شرایط جوی و نور خورشید می باشند.


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس بگیرید.

پنل های جی اف ار سی (gfrc) ایناب (پنل های مشبک)، به روش های خاص ایناب تولید می شوند. به این صورت که ایناب برای افزایش هر چه بیشتر مقاومت پنل ها در برابر ضربه و شکست، یک شبکه فلزی نیز در دل پنل ها جایگذاری کرده است. این شبکه فلزی همانطور که بیان شد مقاومت پنل ها را در برابر ضربه و شکست افزایش می دهد و مهم تر از آن اگر در هر صورتی و تحت هر شرایطی این پنل دچار شکستگی شود، به هیچ مانند سنگ های طبیعی از هم نمی پاشد و در در حد ترک های سطحی باقی می ماند.

نمای جی اف ار سی | gfrc
نمای جی اف ار سی | ابجکت رایگان | پنل های مشبک نما تریدی مکس و اتوکد

به صورت کلی طراحانی که قصد دارند از آبجکت های تریدی مکس (3D Max) و یا اتوکد (auto cad) این پنل ها استفاده کنند با خیالی راحت از همه نظر، می توانند آبجکت ها را در طرح های خود جایگذاری کنند و طرح هایی خاص را ایجاد کنند.

این آبجکت های تریدی مکس (3D Max) و اتوکد (auto cad) آماده شده، شامل تمامی پنل های جی ار سی (grc) طراحی شده و تولید شده ایناب می باشند.
چنانچه طرحی جدید به طرح های پنل های مشبک تولید شده ایناب اضافه شود فایل آبجکت تریدی مکس (3D Max) و اتوکد (auto cad) این پنل برای شما ایمیل خواهد شد و اگر چنانچه مایلید این فایل در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و واتساپ برایتان ارسال شود شماره خود را نیز وارد نمایید.

جهت دانلود آبجکت ها فرم زیر را پر کنید تا لینک های دانلود نمایش داده شود:

طراحان | درخواست آبجکت

  • فعال ترین ایمیل خود را وارد کنید.
  • شماره تلفن فعال خود را وارد کنید

 

دیتیل اجرایی پنل های مشبک gfrc ایناب به روش فیکس

جهت دانلود دیتیل | دتایل اجرایی نمای جی اف ار سی gfrc کلیک کنید (پی دی اف pdf)

جهت دانلود دیتیل | دتایل اجرایی نمای جی اف ار سی gfrc کلیک کنید (اتوکد)

پنل های مشبک جی اف ار سی gfrc ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم