لوگوی بارگذاری

قیمت نمای  gfrc  جی اف ار سی

قيمت نماي جي اف ار سيgfrc

قيمت نماي جي اف ار سيgfrc

نمای جی اف ار سی ایناب نمای gfrc  جی اف ار سی  یا GRC جی ار سی یکی از جدیدترین و بهترین نماهای ساختمان است که در دنیا در حال استفاده است و روز به روز نیز استفاده از این نمای ساختمان در دنیا رو به افزایش است. در کشور ما نیز اگر چه دیر اما استفاده از  آن در نمای ساختمان شروع شده است و در حال گسترش می باشد.

برای ساختمان سازان و مالکان و مهندسین معمار، مهم است که برای نمای ساختمان که یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است بهترین متریال را انتخاب کنند. قیمت تمام شده نمای ساختمان در خیلی از پروژه های ساختمان در اولویت قرار دارد.

 اگر نیاز به اطلاعات کامل در مورد نمای جی اف ار سی gfrc دارید کلیک کنید.

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 099133775000 تماس حاصل نمایید.

برای خیلی ها سوال است که قیمت نمای gfrc  جی اف ار سی چقدر می باشد؟

در نتیجه در این جا به قیمت نمای gfrc  جی اف ار سی یا جی ار سی  می پردازیم.

نمای GFRC  با مزایا فراوانی که دارد قیمت تمام شده آن نیز نسبت به برخی نماهای بالاتر و البته از برخی نماهای ارزانتر می باشد.

در نتیجه هیچ کالایی گران یا ارزان نیست مگر با کالایی دیگر مقایسه شود.

قیمت تمام شده نمای GFRC  جی اف ار سی ارتباط مستقیم به نوع طرح ، حجم پروژه ، ابعاد پانل GFRC  ، ارتقاع ساختمان و …. دارد. که قبل از محاسبه و بررسی نمی توان قیمت اعلام کرد. ولی توضیحاتی ارائه می شود که می توانید یک برآورد حدودی از قیمت نمای gfrc  داشته باشید.

قیمت حدودی هر متر مربع نمای GFRC جی اف ار سی با کیفیت  بستگی به نوع طرح و ابعاد پانل و ضخامت آن از متری 250.000 تومان شروع می شود تا متری یک میلیون تومان می تواند باشد.

قوطی و فلز مورد نیاز برای نمای GFRC  جی اف ار سی برای هر متر مربع بستگی به ابعاد پانل ، حجم پروژه ، نوع طرح ، فاصله طبقات و …. از متری حدودا 40.000 تومان شروع می شود تا متری 150.000 تومان.

اجرت اجرای نمای GFRC  جی اف ار سی بستگی به نوع طرح، حجم پروژه ، ارتفاع ساختمان، ابعاد پانل های GFRC   جی اف ار سی و …. از حدود متری 70.000 تومان شروع می شود تا متری 200.000 تومان خواهد بود.

این سه آیتم مهمترین موادی است که در قیمت نمای gfrc جی اف ار سی تاثیر فراوانی دارد که هزینه های طراحی نمای ، نقشه کشی و نقشه برداری ، رنگ ، هزینه های حمل و پرت و سود شرکت مجری به قیمتهای فوق اضافه می گردد.

در نتیجه قیمت نمای gfrc   به صورت میانگین از متری  حدود 350.000 تومان شروع می شود و بستگی به پروژه تا متری یک میلیون و پانصد تومان هم امکان دارد تمام شود. اما این قیمتهای برای نماهای جی اف ار سی است که تعداد تولید کنندگان آن در کشور از تعداد انگشتان دست کمتر است. برخی افراد محصولات بتنی را به نام جی اف ار سی می فروشند که به هیچ وجه قابل مقایسه با جی اف ار سی نمی باشد. در نتیجه اگر قیمتهایی پایین تر به شما پیشنهاد شد حتما کیفیت آن را بررسی فرمایید.

در نتیجه قیمت نمای gfrc از متری 350 هزار تومان شروع و تا متری یک میلیون و پانصد هزار تومان می تواند باشد.

اما نکته ای مهم و قابل توجه این است که در مقایسه قیمتهای نمای GFRC  با سایر نماهای پر کاربرد باید در نظر گرفت این است که  در نمای GRC تقریبا اضافه متراژی وجود ندارد اما در نماهای کامپوزیت یا سنگ کلاسیک همیشه متراژ سطح گسترده نما از متراژه سطح پوشش نما معمولا 30 تا 50 درصد بیشتر می شود. که با یک محاسبه ای ساده پی خواهیم برد قیمت تمام شده نمای ساختمان با نمای GFRC با آن همه مزیت  در مقایسه سایر نماهای تفاوت زیادی نخواهد داشت.

برای مقایسه انواع قیمت نمای ساختمان این مقاله پیشنهاد می گردد.

گروه ایناب با بیش از ده سال تجربه در نمای ساختمان و بیش از 7 سال تجربه در تولید سنگ های صنعتی و مجری بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در کشور از سال 96 تولید نمای نمای GFRC را تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان در دستور خود قرارداده و یکی از توانمندترین شرکتهای تولید نمای GFRC جی اف ار سی در کشور می باشد.

چرا ایناب

چرا ایناب

همکاری-با-ایناب

همکاری-با-ایناب

 

 

 

 

 

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500  تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

  

کلیدواژه خود را وارد کنید