قیمت gfrc – قیمت نمای جی اف ار سی – قیمت جی ار سی grc – تایل های پیش ساخته

قیمت جی اف ار سی - جی ار سی grc

در این مقاله به صورت کامل در رابطه با قیمت و هزینه نهایی نمای جی ار سی grc یا جی اف ار سی gfrc صحبت خواهیم کرد. عوامل و آیتم های مهم در برآورد قیمت نهایی نمای جی ار سی grc مورد بررسی قرار خواهند گرفت و بعد از مطالعه این مطلب قادر خواهید بود به صورت حدودی هزینه نهایی نمای ساختمان خود را برآورد کنید.

قیمت نمای جی اف ار سی GFRC – به روز رسانی آذر 1401

نمای جی اف ار سی ایناب نمای gfrc  جی اف ار سی یا GRC جی ار سی یکی از جدیدترین و بهترین نماهای ساختمان است که در دنیا در حال استفاده است و روز به روز نیز استفاده از این نمای ساختمان در دنیا رو به افزایش است. در کشور ما نیز اگر چه دیر اما استفاده از  آن در نمای ساختمان شروع شده است و در حال گسترش می باشد. برای ساختمان سازان و مالکان و مهندسین معمار، مهم است که برای نمای ساختمان که یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است بهترین متریال را انتخاب کنند. قیمت تمام شده نمای ساختمان در خیلی از پروژه های ساختمان در اولویت قرار دارد. در این مقاله قیمت نمای جی اف ار سی gfrc مورد بررسی قرار گرفته است.


هر چیزی که می خواهید در مورد جی اف ار سی gfrc بدانید اینجا هست، کلیک کنید


قیمت نمای gfrc - جی ار سی grc مشهد
پنل های جی ار سی | موزه دفاع مقدس مشهد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500  ، 09158757300 تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

بررسی قیمت نمای جی اف ار سی gfrc – قیمت جی ار سی grc (مهر 1401)

قیمت تمام شده نمای جی اف ار سی GFRC ارتباط مستقیم به نوع طرح ، حجم پروژه ، ابعاد پانل GFRC، ارتقاع ساختمان و …. دارد. که قبل از محاسبه و بررسی نمی توان قیمت اعلام کرد. ولی توضیحاتی ارائه می شود که می توانید یک برآورد حدودی از قیمت نمای جی اف ار سی gfrc داشته باشید. نمای جی اف ار سی gfrc با مزایا فراوانی که دارد قیمت تمام شده آن نیز نسبت به برخی نماهای بالاتر و البته از برخی نماهای ارزانتر می باشد.

 1. قیمت حدودی هر متر مربع نمای GFRC جی اف ار سی ایناب با کیفیت بستگی به نوع طرح و ابعاد پانل و ضخامت آن از متری 500.000 تومان شروع می شود تا متری 1.700.000+ تومان می تواند باشد.
 2. قوطی و فلز مورد نیاز برای نمای GFRC  جی اف ار سی برای هر متر مربع بستگی به ابعاد پانل، حجم پروژه، نوع طرح، فاصله طبقات و …. از متری حدودا 130.000 تومان شروع می شود تا متری 300.000 تومان.
 3. اجرت اجرای نمای GFRC  جی اف ار سی بستگی به نوع طرح، حجم پروژه ، ارتفاع ساختمان، ابعاد پانل های GFRC جی اف ار سی و …. از حدود متری 150.000 تومان شروع می شود تا متری 300.000 تومان خواهد بود.

این سه آیتم مهمترین موادی است که در قیمت نمای gfrc جی اف ار سی تاثیر فراوانی دارد که هزینه های طراحی نمای ، نقشه کشی و نقشه برداری ، رنگ ، هزینه های حمل و پرت و سود شرکت مجری به قیمت های فوق اضافه می گردد.


در نتیجه قیمت نمای gfrc از متری 800 هزار تومان شروع و تا متری 2.000.000+ دومیلیون تومان می تواند باشد.


⊗ هیچ کالایی گران یا ارزان نیست مگر با کالایی دیگر مقایسه شود ⊗


مشاهده همه تایل های جی اف ار سی gfrc ایناب >>>>

اضافه متراژ در نما

اما نکته ای مهم و قابل توجه این است که در مقایسه قیمت های نمای GFRC  با سایر نماهای پر کاربرد باید در نظر گرفت این است که  در نمای GRC تقریبا اضافه متراژی وجود ندارد اما در نماهای کامپوزیت یا سنگ کلاسیک همیشه متراژ سطح گسترده نما از متراژه سطح پوشش نما معمولا 30 تا 50 درصد بیشتر می شود. که با یک محاسبه ای ساده پی خواهیم برد قیمت تمام شده نمای ساختمان با نمای GFRC با آن همه مزیت  در مقایسه سایر نماهای تفاوت زیادی نخواهد داشت.

قیمت نمای خشک

مواردی بر روی قیمت نمای خشک یا GFRC (جی اف آر سی) تاثیر می گذارند. از جمله روش اجرای نما، کیفیت قطعات ساخته شده، حجم المان‌ها و… برای دریافت قیمت های المان های مورد نظر خود، می‌توانید با کارشناسان یا متخصصان گروه ایناب مشورت نمایید.

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی درباره GFRC در اختیار شما قرار دهیم. معرفی جدیدترین نمای ساختمان که طرفداران زیادی در جهان دارد. این نمای خشک پیشرفته‌ترین و به روزترین نمای مورد استفاده در حال حاضردر دنیا می باشد که در برابر بتن بسیار سبک بوده و مزایای زیادآن از جمله زیبایی نما، مقاومت بالا در مقابل عوامل طبیعی و آتش‌سوزی و…  می باشد.

استفاده از این نما را برای ساختمان سازان بسیار مقرون به صرفه می‌کند. همچنین به دلیل خمش و سبک بودن این نما، معماران و طراحان محدودیتی در طراحی این نما ندارند و می‌توانند تمامی طرح‌های خود را انجام دهند.

قیمت نمای جی ار سی grc
پنل جی ار سی grc ایناب طرح مهراز استفاده در بالکن

جی آرسی مخصوص نما چیست ؟

جی ارسی grc مخصوص نما یک نمای مدرن است که به صورت خشک اجرا می شود وبرای نصب آن به زیر سازی نیاز است . وبعد ازآن باید فریم سازی، پیچ، مهره و اتصال جوشی برروی سازه اصلی نصب شود. مشخصات ویژگی های جی ار سی grc مخصوص در زیرعنوان شده است .

 • جی ارسی امکان بازیافت شدن دارد و دوستدار محیط زیست است.
 • با گذشت زمان ظاهر و کیفیتش تغییر نمی کند.
 • وزن سبکی دارد.
 • در رنگ و طرح های مختلف و ابعاد مختلف می باشد.
 • نصب آسان و سرعت اجرایی بالایی دارد.
 • در کشورهای مختلف با نام های تجاری مختلف شناخته شده است.
 • به روزترین نمای دنیا است وبسیار زیبا می باشد.
 • در مقابل حرارت وصوت عایق می باشد.

 

هزینه نمای جی ار سی grc - جی اف ار سی gfrc
نرده جی اف ار سی gfrc طرح آنامیس ایناب – هتل امام رضا مشهد
قیمت نمای جی اف ار سی gfrc - بانک ملی محمود آباد
نمای gfrc – بانک ملی محمود آباد – نور
هزینه نمای جی ار سی grc - بندر ماهشهر - ساختمان پتروشیمی
نمای جی ار سی grc – بندر ماهشهر – ساختمان پتروشیمی
قیمت نمای جی اف ارسی gfrc - تهران - آقای فیضی ساختمان مسکونی
قیمت نمای جی ار سی grc – تهران
هزینه نمای جی ار سی grc
طراحی نمای ساختمان ترکیبی با جی ار سی grc

گروه ایناب با بیش از 14 سال تجربه در نمای ساختمان و بیش از 7 سال تجربه در تولید سنگ های صنعتی و مجری بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در کشور از سال 96 تولید نمای نمای GFRC را تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان در دستور خود قرارداده و یکی از توانمندترین شرکت ها و کارخانه های تولید نمای جی اف ار سی GFRC در کشور می باشد. کارخانه جی اف ار سی ایناب در شهرک صنعتی شهرستان فیروزه، 20 کیلومتری شهر نیشابور قرار دارد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500  ، 09158757300 تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

چرا ایناب
چرا ایناب
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب