در این مقاله به صورت کامل در رابطه با قیمت و هزینه نهایی نمای جی ار سی grc یا جی اف ار سی gfrc صحبت خواهیم کرد. عوامل و آیتم های مهم در برآورد قیمت نهایی نمای جی ار سی grc مورد بررسی قرار خواهند گرفت و بعد از مطالعه این مطلب قادر خواهید بود به صورت حدودی هزینه نهایی نمای gfrc ساختمان خود را برآورد کنید.

قیمت نمای جی اف ار سی GFRC – به روز رسانی بهمن 1401

نمای gfrc  جی اف ار سی یا GRC جی ار سی یکی از جدیدترین و می توان گفت از بهترین نماهای ساختمان است که در دنیا در حال استفاده است و روز به روز نیز استفاده از این نمای ساختمان در ایران رو به افزایش است. در کشور ما نیز اگر چه دیر اما استفاده از  آن در نمای ساختمان شروع شده است و در حال گسترش می باشد. برای ساختمان سازان و مالکان و مهندسین معمار، مهم است که برای نمای ساختمان که یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است بهترین متریال را انتخاب کنند. قیمت تمام شده نمای ساختمان در خیلی از پروژه های ساختمان در اولویت قرار دارد. در این مقاله قیمت نمای جی اف ار سی gfrc مورد بررسی قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر: نمای GFRC
قیمت نمای gfrc - جی ار سی grc مشهد
پنل های جی ار سی | موزه دفاع مقدس مشهد
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500  ، 09158757300 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

بررسی قیمت نمای جی اف ار سی gfrc – قیمت جی ار سی grc (بهمن 1401)

قیمت تمام شده نمای جی اف ار سی GFRC ارتباط مستقیم به نوع طرح ، حجم پروژه ، ابعاد پانل GFRC، ارتقاع ساختمان و …. دارد. که قبل از محاسبه و بررسی نمی توان قیمت اعلام کرد. ولی توضیحاتی ارائه می شود که می توانید یک برآورد حدودی از قیمت نمای جی اف ار سی gfrc داشته باشید. نمای جی اف ار سی gfrc با مزایا فراوانی که دارد قیمت تمام شده آن نیز نسبت به برخی نماهای بالاتر و البته از برخی نماهای ارزانتر می باشد.

 1. قیمت حدودی هر متر مربع نمای GFRC جی اف ار سی ایناب با کیفیت بستگی به نوع طرح و ابعاد پانل و ضخامت آن از متری 670.000 تومان شروع می شود تا متری 1.700.000+ تومان می تواند باشد.
 2. قوطی و فلز مورد نیاز برای زیرسازی نمای GFRC جی اف ار سی برای هر متر مربع بستگی به ابعاد پانل، حجم پروژه، نوع طرح، فاصله طبقات و …. از متری حدودا 180.000 تومان شروع می شود تا متری 300.000 تومان.
 3. اجرت اجرای نمای GFRC  جی اف ار سی بستگی به نوع طرح، حجم پروژه ، ارتفاع ساختمان، ابعاد پانل های GFRC جی اف ار سی و …. از حدود متری 350.000 تومان شروع می شود تا متری 600.000 تومان خواهد بود.

این سه آیتم مهمترین موادی است که در قیمت نمای gfrc جی اف ار سی تاثیر فراوانی دارد که هزینه های طراحی نمای ، نقشه کشی و نقشه برداری ، رنگ ، هزینه های حمل و پرت و سود شرکت مجری به قیمت های فوق اضافه می گردد.

در نتیجه حدود قیمت نمای gfrc؛ از متری 1.200.000 تومان  تا متری 2.500.000+ تومان 

هیچ کالایی گران یا ارزان نیست مگر با کالایی دیگر مقایسه شود

جدیدترین طرح های grc ایناب؛

مشاهده بیشتر؛ تایل های grc ایناب

هزینه اضافه متراژ در نما

اما نکته ای مهم و قابل توجه این است که در مقایسه قیمت های نمای GFRC  با سایر نماهای پر کاربرد باید در نظر گرفت این است که  در نمای GRC تقریبا اضافه متراژی وجود ندارد اما در نماهای کامپوزیت یا سنگ کلاسیک همیشه متراژ سطح گسترده نما از متراژه سطح پوشش نما معمولا 30 تا 50 درصد بیشتر می شود. که با یک محاسبه ای ساده پی خواهیم برد قیمت تمام شده نمای ساختمان با نمای GFRC با آن همه مزیت  در مقایسه سایر نماهای تفاوت زیادی نخواهد داشت.

خرید تایل های جی اف ار سی GFRC

جهت خرید تایل های جی ار سی grc ایناب به چند روش میتوانید اقدام کنید. ایناب پنل های جی ار سی را در 40+ طرح با ابعاد و اندازه های متنوع و در طرح های مختلف با قالب های آماده در اختیار شما قرار خواهد داد. در صورتی که طرح مدنظر شما خارج از طرح های ایناب باشد به صورت اختصاصی برای شما قالب سازی و تولید خواهد شد. تایل های جی ار سی grc کاملا سفارشی قابل تولید خواهند بود.

روش های برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ایناب جهت خرید gfrc / grc

 1. تماس مستقیم با کارشناسان فروش ایناب
 2. برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ایناب در شبکه های اجتماعی مثل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و… 
 3. ثبت سفارش از طریق بخش گفتگوی آنلاین وبسایت 
 4. مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فعال ایناب در شهرهای کشور
خرید جی ار سی grc
برای خرید جی ار سی grc تماس بگیرید

دفاتر ایناب در کشور جهت مراجعه حضوری

دفاتر مرکزی:

 • مشهد: بلوار پیروزی روبروی پیروزی 35 (دفتر اصلی)
 • نیشابور: نبش بعثت 54 (دفتر اصلی)

نمایندگی های فعال:

 • تهران 
 • اهواز – خوزستان
 • اصفهان 
 • بیرجند 
 • آزادشهر 
 • بندرعباس – هرمزگان 
 • کرج 
 • بروجرد 
 • بجنورد 
 • دماوند
 • گیلان – رشت 
 • کیش 
 • ارومیه 
 • کرمان 
 • زرقان – فارس
 • شهرکرد 
 • همدان
 • شیراز 
قیمت جی ار سی - سوالات متداول
قیمت جی ار سی چنده

سوالات متداول قیمت و هزینه های grc (برای مشاهده پاسخ روی هر سوال کلیک کنید)

قیمت نهایی و تمام شده نمای جی ار سی grc به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مثل قیمت پنل انتخاب شده، هزینه نصب با توجه به طرح نما، هزینه زیرسازی نما و مصالح ریزمصرفی در قیمت نهایی تاثیرگذار هستند که در بخش اول همین مقاله به صورت حدودی قیمت های روز هر فاکتور بررسی شده اند.
مسلما هرچقدر ابعاد تایل انتخاب شده از طرح های آماده ایناب و یا طرح سفارش داده شده اختصاصی بزرگ تر باشد هزینه نهایی پنل نیز بیشتر خواهد شد. پنل های با ابعاد بزرگ به دلایلی مثل تولید سخت تر، نیاز به نیروی انسانی بیشتر، حمل و نقل سخت تر و… هزینه های تولید را بالا خواهند برد.

طرح های سفارشی باید به صورت کامل توسط تیم فنی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرند و بعد از بررسی های لازم به صورت مجزا هزینه قالب سازی و هزینه پنل به درخواست کننده اعلام خواهد شد. به هیچ عنوان بدون بررسی طرح امکان ارائه قیمت وجود ندارد.

تحویل محصولات ایناب درب کارخانه یعنی شهرستان نیشابور (فیروزه) می باشد. به این معنی که هزینه حمل و نقل و کرایه راه بار از کارخانه ایناب تا محل مورد نظر خریدار، به عهده خریدار می باشد.

هزینه و قیمت نصب حدودی نمای جی ار سی grc در بخش اول همین مقاله ارائه شده است. به صورت کلی باید ابتدا طرح نما، وضعیت پروژه، روش نصب تایل های grc و مواردی از این قبیل مورد ارزیابی قرار بگیرد و بعد از آن هزینه نهایی اجرت نصب نمای جی ار سی grc اعلام گردد.

قیمت نمای خشک

مواردی بر روی قیمت نمای خشک یا GFRC (جی اف آر سی) تاثیر می گذارند. از جمله روش اجرای نما، کیفیت قطعات ساخته شده، حجم المان‌ها و… برای دریافت قیمت های المان های مورد نظر خود، می‌توانید با کارشناسان یا متخصصان گروه ایناب مشورت نمایید.

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی درباره GFRC در اختیار شما قرار دهیم. معرفی جدیدترین نمای ساختمان که طرفداران زیادی در جهان دارد. این نمای خشک پیشرفته‌ترین و به روزترین نمای مورد استفاده در حال حاضردر دنیا می باشد که در برابر بتن بسیار سبک بوده و مزایای زیادآن از جمله زیبایی نما، مقاومت بالا در مقابل عوامل طبیعی و آتش‌سوزی و…  می باشد.

استفاده از این نما را برای ساختمان سازان بسیار مقرون به صرفه می‌کند. همچنین به دلیل خمش و سبک بودن این نما، معماران و طراحان محدودیتی در طراحی این نما ندارند و می‌توانند تمامی طرح‌های خود را انجام دهند.

قیمت نمای جی ار سی grc
پنل جی ار سی grc ایناب طرح مهراز استفاده در بالکن
هزینه نمای جی ار سی grc - جی اف ار سی gfrc
نرده جی اف ار سی gfrc طرح آنامیس ایناب – هتل امام رضا مشهد
قیمت نمای جی اف ار سی gfrc - بانک ملی محمود آباد
نمای gfrc – بانک ملی محمود آباد – نور
هزینه نمای جی ار سی grc - بندر ماهشهر - ساختمان پتروشیمی
نمای جی ار سی grc – بندر ماهشهر – ساختمان پتروشیمی
قیمت نمای جی اف ارسی gfrc - تهران - آقای فیضی ساختمان مسکونی
قیمت نمای جی ار سی grc – تهران
هزینه نمای جی ار سی grc
طراحی نمای ساختمان ترکیبی با جی ار سی grc

گروه ایناب با بیش از 14 سال تجربه در نمای ساختمان و بیش از 7 سال تجربه در تولید سنگ های صنعتی و مجری بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در کشور از سال 96 تولید نمای نمای GFRC را تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان در دستور خود قرارداده و یکی از توانمندترین شرکت ها و کارخانه های تولید نمای جی اف ار سی GFRC در کشور می باشد. کارخانه جی اف ار سی ایناب در شهرک صنعتی شهرستان فیروزه، 20 کیلومتری شهر نیشابور قرار دارد.

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500  ، 09158757300 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

چرا ایناب
چرا ایناب
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب

 

این نوشته در قيمت، مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.