قیمت gfrc – قیمت نمای جی اف ار سی – قیمت جی ار سی grc – آپدیت تیر 1401

قیمت جی اف ار سی

ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


قیمت نمای جی اف ار سی GFRC | به روز رسانی تیر 1401

نمای جی اف ار سی ایناب نمای gfrc  جی اف ار سی  یا GRC جی ار سی یکی از جدیدترین و بهترین نماهای ساختمان است که در دنیا در حال استفاده است و روز به روز نیز استفاده از این نمای ساختمان در دنیا رو به افزایش است. در کشور ما نیز اگر چه دیر اما استفاده از  آن در نمای ساختمان شروع شده است و در حال گسترش می باشد. برای ساختمان سازان و مالکان و مهندسین معمار، مهم است که برای نمای ساختمان که یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است بهترین متریال را انتخاب کنند. قیمت تمام شده نمای ساختمان در خیلی از پروژه های ساختمان در اولویت قرار دارد. در این مقاله قیمت نمای جی اف ار سی مورد بررسی قرار گرفته است.


هر چیزی که می خواهید در مورد جی اف ار سی gfrc بدانید اینجا هست، کلیک کنید


قیمت نمای gfrc | جی اف ار سی | جی ار سی
پنل های جی ار سی | موزه دفاع مقدس مشهد

برای خیلی ها سوال است که قیمت نمای جی اف آر سی gfrc چقدر می باشد؟

در نتیجه در این جا به بررسی قیمت نمای جی اف ار سی GFRC یا جی ار سی می پردازیم. نمای جی اف ار سی با مزایا فراوانی که دارد قیمت تمام شده آن نیز نسبت به برخی نماهای بالاتر و البته از برخی نماهای ارزانتر می باشد.

⊗ در نتیجه هیچ کالایی گران یا ارزان نیست مگر با کالایی دیگر مقایسه شود ⊗

پنل جی ار سی | نمای جی ار سی | gfrc | grc
نمای جی ار سی | ساختمان طب ماهان مشهد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان به شماره های 05142222550 ، 09913377500 و 09158757300  تماس بگیرید.

بررسی قیمت نمای جی اف ار سی gfrc – قیمت جی ار سی grc (تیر 1401)

قیمت تمام شده نمای جی اف ار سی GFRC ارتباط مستقیم به نوع طرح ، حجم پروژه ، ابعاد پانل GFRC، ارتقاع ساختمان و …. دارد. که قبل از محاسبه و بررسی نمی توان قیمت اعلام کرد. ولی توضیحاتی ارائه می شود که می توانید یک برآورد حدودی از قیمت نمای جی اف ار سی gfrc داشته باشید.

 1. قیمت حدودی هر متر مربع نمای GFRC جی اف ار سی ایناب با کیفیت بستگی به نوع طرح و ابعاد پانل و ضخامت آن از متری 500.000 تومان شروع می شود تا متری 1.500.000+ تومان می تواند باشد.
 2. قوطی و فلز مورد نیاز برای نمای GFRC  جی اف ار سی برای هر متر مربع بستگی به ابعاد پانل، حجم پروژه، نوع طرح، فاصله طبقات و …. از متری حدودا 130.000 تومان شروع می شود تا متری 300.000 تومان.
 3. اجرت اجرای نمای GFRC  جی اف ار سی بستگی به نوع طرح، حجم پروژه ، ارتفاع ساختمان، ابعاد پانل های GFRC جی اف ار سی و …. از حدود متری 150.000 تومان شروع می شود تا متری 300.000 تومان خواهد بود.

این سه آیتم مهمترین موادی است که در قیمت نمای gfrc جی اف ار سی تاثیر فراوانی دارد که هزینه های طراحی نمای ، نقشه کشی و نقشه برداری ، رنگ ، هزینه های حمل و پرت و سود شرکت مجری به قیمت های فوق اضافه می گردد.


در نتیجه قیمت نمای gfrc از متری 800 هزار تومان شروع و تا متری 2.000.000+ دومیلیون تومان می تواند باشد.


سایر مقالات مربوط به قیمت نما که ممکن است برای شما مفید باشد: (جهت مطالعه مقاله روی عنوان کلیک کنید)

قیمت بتن اکسپوز | قیمت پنل های بتن اکسپوز 

قیمت طراحی نمای ساختمان | جدول قیمت ها 

قیمت سنگ های نقش برجسته | هزینه سی ان سی 


اضافه متراژ در نما

اما نکته ای مهم و قابل توجه این است که در مقایسه قیمتهای نمای GFRC  با سایر نماهای پر کاربرد باید در نظر گرفت این است که  در نمای GRC تقریبا اضافه متراژی وجود ندارد اما در نماهای کامپوزیت یا سنگ کلاسیک همیشه متراژ سطح گسترده نما از متراژه سطح پوشش نما معمولا 30 تا 50 درصد بیشتر می شود. که با یک محاسبه ای ساده پی خواهیم برد قیمت تمام شده نمای ساختمان با نمای GFRC با آن همه مزیت  در مقایسه سایر نماهای تفاوت زیادی نخواهد داشت.

قیمت نمای GFRC جی اف آر سی

مواردی بر روی قیمت نمای خشک یا GFRC (جی اف آر سی) تاثیر می گذارند . از جمله روش اجرای نما، کیفیت قطعات ساخته شده، حجم المان‌ها و… برای دریافت قیمت های المان های مورد نظر خود، می‌توانید با کارشناسان یا متخصصان گروه ایناب مشورت نمایید.

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی درباره GFRC  در اختیار شما قرار دهیم. معرفی جدیدترین نمای ساختمان که طرفداران زیادی در جهان دارد. این نمای خشک پیشرفته‌ترین و به روزترین نمای مورد استفاده در حال حاضردر دنیا می باشد که در برابر بتن بسیار سبک بوده و مزایای زیادآن از جمله زیبایی نما، مقاومت بالا در مقابل عوامل طبیعی و آتش‌سوزی و…  می باشد.

استفاده از این نما را برای ساختمان سازان بسیار مقرون به صرفه می‌کند. همچنین به دلیل خمش و سبک بودن این نما، معماران و طراحان محدودیتی در طراحی این نما ندارند و می‌توانند تمامی طرح‌های خود را انجام دهند.برای اطلاعات بیشتر در مورد جی آرسی کلیک کنید.

طراحی نمای ساختمان
طراحی نمای ساختمان با استفاده از پنل های جی اف ار سی ایناب

جی آرسی مخصوص نما چیست ؟

جی ارسی مخصوص نما یک نمای مدرن است که به صورت خشک اجرا می شود وبرای نصب آن به زیر سازی نیاز است . وبعد ازآن باید فریم سازی ،پیچ،مهره واتصال جوشی برروی سازه اصلی نصب شود .مشخصات ویژگی های جی ارسی مخصوص در زیرعنوان شده است .

 • جی ارسی امکان بازیافت شدن دارد و دوستدار محیط زیست است.
 • با گذشت زمان ظاهر و کیفیتش تغییر نمی کند.
 • وزن سبکی دارد.
 • در رنگ و طرح های مختلف و ابعاد مختلف می باشد .
 • نصب آسان و سرعت اجرایی بالایی دارد.
 • در کشورهای مختلف با نام های تجاری مختلف شناخته شده است.
 • به روزترین نمای دنیا است وبسیار زیبا می باشد .
 • در مقابل حرارت وصوت عایق می باشد.
قیمت طراحی نمای ساختمان | طراحی تخصصی نمای ساختمان
آتلیه طراحی نمای ساختمان ایناب

گروه ایناب با بیش از 14 سال تجربه در نمای ساختمان و بیش از 7 سال تجربه در تولید سنگ های صنعتی و مجری بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در کشور از سال 96 تولید نمای نمای GFRC را تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان در دستور خود قرارداده و یکی از توانمندترین شرکت ها و کارخانه های تولید نمای جی اف ار سی GFRC در کشور می باشد. کارخانه جی اف ار سی ایناب در شهرک صنعتی شهرستان فیروزه، 20 کیلومتری شهر نیشابور قرار دارد.


اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550 و یا 09913377500
یا 09158757300  تماس بگیرید.
و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.
همچنین می توانید از طریق تلگرام یا واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

 

چرا ایناب
چرا ایناب
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب

 

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.