قیمت gfrc – قیمت جی ار سی grc – قیمت نمای جی اف ار سی – تایل های پیش ساخته

قیمت gfrc - قیمت نمای جی اف ار سی

در این مقاله به صورت کامل در رابطه با قیمت و هزینه نهایی نمای جی ار سی grc یا جی اف ار سی gfrc صحبت خواهیم کرد. عوامل و آیتم های مهم در برآورد قیمت نهایی نمای جی ار سی grc مورد بررسی قرار خواهند گرفت و بعد از مطالعه این مطلب قادر خواهید بود به صورت حدودی هزینه نهایی نمای gfrc ساختمان خود را برآورد کنید.

قیمت نمای جی اف ار سی GFRC – به روز رسانی تیر 1403

نمای gfrc  جی اف ار سی یا GRC جی ار سی یکی از جدیدترین و می توان گفت از بهترین نماهای ساختمان (مخصوصا نمای برج) است که در دنیا در حال استفاده است و روز به روز نیز استفاده از این نمای ساختمان در ایران رو به افزایش است. در کشور ما نیز اگر چه دیر اما استفاده از  آن در نمای ساختمان شروع شده است و در حال گسترش می باشد. برای ساختمان سازان و مالکان و مهندسین معمار، مهم است که برای نمای ساختمان که یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است بهترین متریال را انتخاب کنند. قیمت تمام شده نمای ساختمان در خیلی از پروژه های ساختمان در اولویت قرار دارد. در این مقاله قیمت نمای جی اف ار سی gfrc مورد بررسی قرار گرفته است.

پیشنهاد مطالعه:  جهت اطلاعات جامع درباره نمای جی اف ار سی ، GFRC کلیک کنید.

 

نمای gfrc - برج ادیما - قیمت نمای جی اف ار سی
نمای برج ادیما با جی اف ار سی ایناب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500  تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

ویدیو؛ بررسی آیتم های مهم در قیمت نهایی نمای جی ار سی grc

 

 

قیمت روز نمای جی اف ار سی gfrc – قیمت جی ار سی grc (تیر 1403)

قیمت تمام شده نمای جی ار سی GRC ارتباط مستقیم به نوع طرح ، حجم پروژه ، ابعاد پانل GFRC، ارتفاع ساختمان و …. دارد. که قبل از محاسبه و بررسی نمی توان قیمت اعلام کرد. ولی توضیحاتی ارائه می شود که می توانید یک برآورد حدودی از قیمت نمای جی ار سی grc داشته باشید. نمای جی اف ار سی gfrc با مزایا فراوانی که دارد قیمت تمام شده آن نیز نسبت به برخی نماهای بالاتر و البته از برخی نماهای ارزانتر می باشد.

 1. قیمت حدودی هر متر مربع نمای GFRC جی اف ار سی ایناب با کیفیت بستگی به نوع طرح و ابعاد پانل و ضخامت آن از متری 1.500.000 تومان شروع می شود تا متری 6.000.000+ تومان می تواند باشد.
 2. قوطی و فلز مورد نیاز برای زیرسازی نمای GRC جی ار سی برای هر متر مربع بستگی به ابعاد پانل، حجم پروژه، نوع طرح، فاصله طبقات و …. از متری حدودا 275.000 تومان شروع می شود تا متری 660.000 تومان.
 3. اجرت اجرای نمای GFRC  جی اف ار سی بستگی به نوع طرح، حجم پروژه ، ارتفاع ساختمان، ابعاد پانل های GFRC جی اف ار سی و …. از حدود متری 700.000 تومان شروع می شود تا متری 2.000.000 تومان خواهد بود.
 4. هزینه مصالح مصرفی در نمای جی اف ار سی هر متر مربع 50 تا 100 هزار تومان

این آیتم ها مهمترین موادی است که در قیمت نمای grc جی ار سی تاثیر فراوانی دارد که هزینه های طراحی نمای ، نقشه کشی و نقشه برداری ، رنگ ، هزینه های حمل و پرت و سود شرکت مجری به قیمت های فوق اضافه می گردد.

در نتیجه حدود قیمت نمای gfrc؛ از متری 2.700.000 تومان  تا متری 7.000.000+ تومان 

هیچ کالایی گران یا ارزان نیست مگر با کالایی دیگر مقایسه شود

پنل های پر فروش ایناب!

مشاهده بیشتر؛ پنل های gfrc ایناب

هزینه اضافه متراژ در نما

اما نکته ای مهم و قابل توجه این است که در مقایسه قیمت های نمای جی ار سی با سایر نماهای پر کاربرد باید در نظر گرفت این است که  در نمای GRC تقریبا اضافه متراژی وجود ندارد اما در نماهای کامپوزیت یا نمای ساختمان رومی همیشه متراژ سطح گسترده نما از متراژه سطح پوشش نما معمولا 30 تا 50 درصد بیشتر می شود. که با یک محاسبه ای ساده ، پی خواهیم برد قیمت تمام شده نمای ساختمان با نمای GFRC با آن همه مزیت در مقایسه سایر نماهای تفاوت زیادی نخواهد داشت.

خرید تایل های جی اف ار سی GFRC

جهت خرید تایل های جی ار سی grc ایناب به چند روش می توانید اقدام کنید. ایناب پنل های جی ار سی را در 40+ طرح با ابعاد و اندازه های متنوع و در طرح های مختلف با قالب های آماده در اختیار شما قرار خواهد داد. در صورتی که طرح مدنظر شما خارج از طرح های ایناب باشد به صورت اختصاصی برای شما قالب سازی و تولید خواهد شد. تایل های جی ار سی grc کاملا سفارشی قابل تولید خواهند بود.

 1. تماس مستقیم با کارشناسان فروش ایناب
 2. برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ایناب در شبکه های اجتماعی مثل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و… 
 3. ثبت سفارش از طریق بخش گفتگوی آنلاین وبسایت 
 4. مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فعال ایناب در شهرهای کشور
پیشنهاد مطالعه؛ مهندسی نما چیست؟

دفاتر ایناب در کشور جهت مراجعه حضوری

دفاتر مرکزی:

 • تهران: خیابان بهشتی، نبش میرعماد 4، ساختمان 280، واحد 18 
 • مشهد: بلوار پیروزی روبروی پیروزی 35 
 • اهواز: خیابان ده پاداد شهر، پاساژ علی

نمایندگی های فعال:

 • اهواز – خوزستان
 • اصفهان 
 • بیرجند 
 • آزادشهر 
 • بندرعباس – هرمزگان 
 • کرج 
 • بروجرد 
 • بجنورد 
 • دماوند
 • گیلان – رشت 
 • کیش 
 • ارومیه 
 • کرمان 
 • زرقان – فارس
 • شهرکرد 
 • همدان
 • شیراز 
قیمت نمای برج - قیمت نمای جی اف ار سی
نمای برج ادیما با قطعات جی اف ار سی ایناب
پیشنهاد مطالعه : مقاله نمای برج؛ طراحی و اجرای نمای برج + بهترین متریال ها + آیتم های قیمت
قیمت نمای جی اف ار سی - قیمت نمای grc
قیمت نمای جی اف ار سی

سوالات متداول قیمت و هزینه های grc (برای مشاهده پاسخ روی هر سوال کلیک کنید)

قیمت نهایی و تمام شده نمای جی ار سی grc به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مثل قیمت پنل انتخاب شده، هزینه نصب با توجه به طرح نما، هزینه زیرسازی نما و مصالح ریزمصرفی در قیمت نهایی تاثیرگذار هستند که در بخش اول همین مقاله به صورت حدودی قیمت های روز هر فاکتور بررسی شده اند.
مسلما هرچقدر ابعاد تایل انتخاب شده از طرح های آماده ایناب و یا طرح سفارش داده شده اختصاصی بزرگ تر باشد هزینه نهایی پنل نیز بیشتر خواهد شد. پنل های با ابعاد بزرگ به دلایلی مثل تولید سخت تر، نیاز به نیروی انسانی بیشتر، حمل و نقل سخت تر و… هزینه های تولید را بالا خواهند برد.
طرح های سفارشی باید به صورت کامل توسط تیم فنی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرند و بعد از بررسی های لازم به صورت مجزا هزینه قالب سازی و هزینه پنل به درخواست کننده اعلام خواهد شد. به هیچ عنوان بدون بررسی طرح امکان ارائه قیمت وجود ندارد.
تحویل محصولات ایناب درب کارخانه یعنی شهرستان نیشابور (فیروزه) می باشد. به این معنی که هزینه حمل و نقل و کرایه راه بار از کارخانه ایناب تا محل مورد نظر خریدار، به عهده خریدار می باشد.
هزینه و قیمت نصب حدودی نمای جی ار سی grc در بخش اول همین مقاله ارائه شده است. به صورت کلی باید ابتدا طرح نما، وضعیت پروژه، روش نصب تایل های grc و مواردی از این قبیل مورد ارزیابی قرار بگیرد و بعد از آن هزینه نهایی اجرت نصب نمای جی ار سی grc اعلام گردد.

قیمت نمای خشک

مواردی بر روی قیمت نمای خشک یا GFRC (جی اف آر سی) تاثیر می گذارند. از جمله روش اجرای نما، کیفیت قطعات ساخته شده، حجم المان‌ها و… برای دریافت قیمت های المان های مورد نظر خود، می‌توانید با کارشناسان یا متخصصان گروه ایناب مشورت نمایید.

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی درباره GFRC در اختیار شما قرار دهیم. معرفی جدیدترین نمای ساختمان که طرفداران زیادی در جهان دارد. این نمای خشک پیشرفته‌ترین و به روزترین نمای مورد استفاده در حال حاضردر دنیا می باشد که در برابر بتن بسیار سبک بوده و مزایای زیادآن از جمله زیبایی نما، مقاومت بالا در مقابل عوامل طبیعی و آتش‌سوزی و…  می باشد.

استفاده از این نما را برای ساختمان سازان بسیار مقرون به صرفه می‌کند. همچنین به دلیل خمش و سبک بودن این نما، معماران و طراحان محدودیتی در طراحی این نما ندارند و می‌توانند تمامی طرح‌های خود را انجام دهند.

برخی از پروژه های جی ار سی grc ایناب

قیمتgfrc - قیمتgrc - قیمت تایل جی اف ار سی
نمای برج مسکونی با پنل جی اف ار سی ایناب طرح مهراز – جزیره کیش
قیمت جی اف ار سی - قیمت نمای جی اف ار سی - قیمتgfrc
نمای جی اف ار سی ایناب طرح آجر
قیمت نمای ساختمان جی اف ار سی - قیمت gfrc
پنل های جی اف ار سی ایناب طرح هارمونی در نمای مسکونی – تهران

قیمت نمای جی اف ار سی - قیمت نمای ساختمان جی اف ار سی

قیمت نمای جی اف ار سی
نمای مجتمع پزشکی مهر با پنل های جی اف ار سی ایناب
قیمت نمای جی اف ار سی - قیمتgfrc
نمای هتل النبی قم با پنل های جی اف ار سی ایناب
قیمت جی اف ار سی - قیمت نمای جی اف ار سی
نمای زایرشهر رضوی مشهد با قطعات جی اف ار سی ایناب
قیمتgfrc - قیمتgrc - قیمت نمای جی اف ار سی
نمای ساختمان اداری پتروشیمی شهید تندگویان
قیمتgfrc - قیمت grc - قیمت نمای جی اف ار سی
نمای موزه دفاع مقدس مشهد با تایل های جی اف ار سی ایناب
قیمتgfrc - قیمت نمای جی ار سی
مسجد فدائیان اسلام مشهد با نمای جی اف ار سی ایناب
قیمت جی اف ار سی - قیمت نمای جی اف ار سی
قطعات جی اف ار سی ایناب در هتل امام رضا مشهد
خرید جی اف ار سی - قیمت تایل gfrc
جی اف ار سی ایناب طرح گلسا

گروه ایناب با بیش از 17 سال تجربه در نمای ساختمان و بیش از 10 سال تجربه در تولید سنگ های صنعتی و مجری بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در کشور از سال 96 تولید نمای GFRC را تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان در دستورکار خود قرارداده و یکی از توانمندترین شرکت ها و کارخانه های تولید نمای جی اف ار سی GFRC در کشور می باشد. کارخانه جی اف ار سی ایناب در شهرک صنعتی شهرستان فیروزه، 20 کیلومتری شهر نیشابور قرار دارد.

روش های برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ایناب جهت خرید gfrc – grc

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

 

این نوشته در قيمت، مقالات ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.