دعوت به همكاري طراحان نماي ساختمان

دعوت به همكاري طراحان نماي ساختمان

اگر طراح نماي ساختمان هستيد:

واحد تحقیق و توسعه گروه ایناب جهت توسعه فعالیت های شرکت و افزایش تولید و فروش جدیدترین متریال نمای ساختمان با هدف بسط و گسترش استفاده از نماهای ایمن و با دوام از همه طراحان خلاق نمای ساختمان دعوت به همکاری می نماید.

نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین نماهای ساختمان در دنیا می باشد که مزایای آن نسبت به سایر متریال ها باعث خواهد شد یکی از پر مصرف ترین متریال نمای ساختمان تبدیل شود.

از انجایی که این صنعت در کشور ما نوپا می باشد و با استفاده از متریال جی اف ار سی امکان ایجاد طرح های خاص امکان پذیر می باشد،  این شرکت از همه طراحان جهت ارائه ایده ها و طرح های معماری خلاقانه جهت تولید قطعات جی اف ار سی دعوت می نماید.

تولید و اجرای محصولی فناورانه و خلاقانه بدون کمک طراحان خوش‌فکر و خلاق کشور امکان‌پذیر نیست. وقتی شما این متن را می‌خوانید یعنی جز انسان‌هایی هستید که دنبال رشد و توسعه خود و کسب‌وکارتان هستید.

اگر تمایل به همکاری با مجموعه ایناب دارید:

 لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید و در صورت توافق می‌توانید به‌عنوان طراح در مجموعه ایناب به‌صورت پروژه‌ای فعالیت نمایید.

همکاری با طراحان نمای ساختمان

فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید.
  • اگر نياز به ارسال فايل است ، اينجا بارگذاري كنيد.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

معرفی شما به کارفرمایان:

شما می‌توانید در وب‌سایت ایناب به‌صورت کاملاً رایگان صفحه‌ای داشته باشید و نمونه کارهای خودتان را در این سایت بانام خودتان بارگذاری نماید تا مشتریان ایناب و سایر کسانی که در جستجوی طراح نمای ساختمان هستند، با شما آشنا شوند و با شما همکاری نمایند.

این کار زمان زیادی از شما نخواهد گرفت اما مطمئناً نتایج خوبی خواهد داشت.

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط