بتن اکسپوز یکی از جدیدترین محصولات نمای ساختمان است که استقبال زیادی از آن در چند ماه گذشته شده است. به همین دلیل شرکت ایناب تصمیم دارد که نمایندگی هایی را در سراسر کشور برای بتن اکسپوز داشته و با آنها همکاری کند. نمایندگی های بتن اکسپوز ایناب می توانند با شرایطی که بعد از ارسال فرم نمایندگی به آنها ابلاغ می شوند با مجموعه ایناب همکاری کنند. جهت ارسال فرم درخواست نمایندگی بتن اکسپوز ایناب اینجا کلیک کنید.

چرا بتن اکسپوز؟؟؟

با استفاده از بتن اکسپوز می توانید به معماری ساختمان نمایی خاص و جالب توجه بدهید. امروزه معماران و طراحان در سراسر دنیا از بتن اکسپوز برای به خلق کردن طرح ها و ساختمان های چشمگیر بهره می برند.  استفاده بتن اکسپوز در معماری به ایجاد نماها و طرح هایی به سبک مدرن کمک می کند.  سردی بتن اکسپوز حس و حال جالبی را به فضا می دهد. معمارانی که ساختمان های خاص را طراحی می کنند، بتن اکسپوز را به عنوان یکی از متریال های اساسی در طرح خود استفاده می کنند.


مقاله مرتبط: اطلاعات جامع و کامل در مورد بتن اکسپوز


نمایندگی بتن اکسپوز
پنل اکسپوز


برای مشاهده نمونه های بیشترایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


 

کاربرد پنل های بتن اکسپوز

بتن اکسپوز برای کاربرد در نمای بیرونی ساختمان نیز خیلی خاص است.  ساختمان هایی که به سبک مدرن طراحی شده اند، بایستی نمایی مدرن هم داشته باشند.  نمای بتن اکسپوز می تواند بهترین گزینه برای طراحی نمای مدرن باشد. زیبایی و مناسب بودن این متریال برای طراحی های معماری مدرن باعث شده است که در سراسر دنیا کاربرد  این متریال منحصر به فرد را ببینیم. 

همچنین یکی از مواردی که بتن اکسپوز در آن زمینه استقبال زیادی شده است، استفاده از بتن اکسپوز در نمای داخلی است.  بتن اکسپوز داخلی یکی از بهترین و خاص ترین متریال هایی است که در حال حاضر در دنیا در حال استفاده است.  نمای داخلی خاصی را با بتن اکسپوز به وجود بیاورید و فضایی منحصر به فرد داشته باشید.

اجزای بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز
طراحی نمای داخلی و خارجی با پنل های بتنی

قیمت پنل های بتن اکسپوز | قیمت بتن اکسپوز برای نمایندگی ها

بتن اکسپوز علاوه بر مزایایی که دارد، از لحاظ قیمت هم از بسیاری متریال های دیگر که به عنوان دیوارپوش ها، یا نمای ساختمان به کار می روند، مناسب تر است. قیمت پنل های بتن اکسپوز ایناب در حدود 93 تا 200 هزار تومان می باشد.


مقاله مرتبط: قیمت و هزینه های بتن اکسپوز ایناب


افرادی که مایل به اخذ نمایندگی بتن اکسپوز یا سایر محصولات ایناب هستند اینجا کلیک کنند.  وارد صفحه درخواست نمایندگی شده و فرم مربوطه را ارسال کنند. قیمت پنل های بتن اکسپوز ایناب برای نمایندگی های بتن اکسپوز به صورت توافقی مابین نمایندگی و شرکت ایناب مشخص شده و به صورت درصدی در نظر گرفته می شود. 

بتن اکسپوز
بتن اکسپوز

اجرای بتن اکسپوز 

پنل های بتن اکسپوز به دو روش اجرا می شوند؛ به روش خشک و به روش تر (با ملات). اجرای تر مثل اجرای سنگ است و با استفاده از ملات انجام می شود. اجرای خشک پنل های بتن اکسپوز به مراتب بهتر از اجرای تر می باشد. چرا که وزن زیادی را که توسط ملات به ساختمان اضافه می شود را حذف می کند و سرعت اجرای بسیار بالاتری دارد. جهت اجرای خشک بایستی ابتدا زیرسازی پنل ها با استفاده از پروفیل های فلزی انجام شود.


جهت کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه اجرای نمای بتن اکسپوز کلیک کنید


https://www.instagram.com/inabco_ir/
طراحی نمای داخلی و خارجی با پنل های بتنی

نمایندگان ایناب در سراسر کشور

ایناب در حال حاضر در شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان، کرمان، اهواز، همدان، بیرجند، شیراز، ارومیه، آبادان، آزادشهر، بندعباس و بروجرد ، یزد، چالوس، اراک، بجنورد، دماوند و کرج نمایندگی اعطا کرده است. همچنین ما در ایناب مایل هستیم فعالیت خود را از چیزی که الان هست گسترده تر کنیم و نمایندگی های بیشتری در سراسر کشور داشته باشیم. چنانچه مایل به اخذ نمایندگی محصولات ایناب از جمله بتن اکسپوز هستید، اینجا کلیک کنید.

بتن اکسپوز
پنل بتن اکسپوز

ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *