سنگ نما | سنگ صنعتی ایناب

سنگ مناسب برای نما

ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


استفاده از سنگ در نما های ساختمانی از مدت‌ها پیش مورد توجه معماران و ساختمان سازان قرار گرفته و همواره محبوبیت خود را حفظ کرده است. وجود مشکلاتی چون سرما زدگی، جداشدن از دیوار، عدم تنوع طرح و رنگ و کیفیت پایین سنگ‌های طبیعی، ما را مصمم کرد تا محصولی تولید کنیم که تمام مزایای سنگ‌های طبیعی را داشته و معایت آن را نیز برطرف سازد. سنگ نما ایناب سنگی خاص با ابعاد 40*60 می باشد. سنگ نما ایناب همچنین کیفیت و دوام و مقاومت بیشتری نسبت به سنگ نما تراورتن دارد.

سنگ صنعتی ایناب | ارزانترین سنگ نمای ساختمان | سنگ ارزان
سنگ صنعتی ارزان

سنگ نما | سنگ صنعتی نما ایناب

سنگ‌های صنعتی ایناب از ترکیب مجدد سنگ دانه‌های مقاوم طبیعی با مواد پلیمری و پیگمنت‌های معدنی، تحت تکنـولوژی های فناورانه و جدید به وجود می‌آید. از این ترکیب، سنگی با مقاومت بسیار بالایی به دست می‌آید که باعث می شود این سنگ‌ها در شرایط سخت جوی و اشعه UV خورشید کاملا مقاوم شود. پشت این محصول طوری طراحی شده که چسبندگی زیادی با مصالح داشته و وجود اسکوپ های مخصوص در پشت آن خطر سقوط سنگ از نما را بسیار کاهش می دهد.

برای ایجاد رنگ در این محصول از پیگمنت‌های کاملا معدنی استفاده شده که در اثر تابش اشعه UV خورشید از بین نمی رود. سنگ‌های صنعتی ایناب پس از مدت زمانی کوتاهی بعد از معرفی، با استقبال خوب مهندسان و کارفرمایان مواجه شد و امید است با ارائه این محصول بتوانیم گام موثری ارتقاع کیفیت نماهای ساختمان کشور برداریم.

سنگ نمای ارزان
سنگ نما ارزان

مزایای سنگ های صنعتی ایناب | سنگ نما

 • مقاومت و دوام بسیار بالا
  طبق آزمایش های انجام شده مقاومت خمشی سنگ های صنعتی ایناب بین 5 تا 11 مگا پاسکال می باشد که حداقل مقاومت خمشی طبق استاندار 755  فقط 3.5 مگاپاسکال می باشد. درنتیجه این محصول مقاومت بسیار بالایی داشته و می تواند عمر زیادی نیز داشته باشد.
 • مقاومت فوق العاده در یخبندان
  دلیل تخریب سنگ در یخبندان این است که در زمستان آب زیادی به سنگ نفوذ کرده و با منجمد شدن آن حجم آن افزایش پیدا می کند که این باعث تخریب و سرمازدگی سنگ می گردد. اما خوشبختانه جذب آن در سنگ های صنعتی ایناب فقط سه درصد می باشد به همین دلیل مقاومت بالایی در برابر یخبندان و شرایط سخت جوی دارد.
 • مقاومت در برابر اشعه UV خورشید
  ایجاد رنگ در سنگ های صنعتی ایناب بر خلاف خیلی از متریال ها پوششی نمی باشد بلکه در بافت ملکولی محصول توسط پیگمنهای معدنی ایجاد می گردد به همین رنگ سنگ های صنعتی ایناب به مرور زمان پوسته نمی شود و مقاومت آن در برابر تابش مستقیم خورشید نیز بسیار زیاد می باشد.
 • تنوع طرح و ابعاد
  یکی از مزیت های سنگ های صنعتی این است که به راحتی می توان در هر شکل ، ابعاد  و ضخامتی تولید کرد. همچنین سطح سنگ را می توان به هر نقش و طرحی تولید کرد.
 • تنوع در رنگ
  یکی از نیازهای طراحان و معماران تنوع رنگ در متریال ها هست. سنگ های صنعتی ایناب بدون محدودیت در هر رنگی قابل تولید بوده و رنگ این محصول نیز عمقی و مقام می باشد.
 • مجهز به اسکوب فلزی
  یکی از مشکلات استفاده از سنگ های طبعی خطر سقوط آن می باشد هزینه های زیادی باید انجام شود تا این خطر کاهش پیدا کند. اما سنگ های صنعتی ایناب مجهر به اسکوپ فلزی مخصوص می باشد که در عمق سنگ فرو رفته هنگام نصب به صورت ملاتی می توان با بستن سیم امنیت آن را در برابر سقوط بالا برد.
 • چسبندگی به ملات
  وجه پشت سنگ های صنعتی ایناب به صورت متخلخل و ناصاف تولید می گردد که این باعث می شود سطح چسبندگی به ملات بیشتره شده و چسبندگی آن به ملات افزایش یابد.

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

سنگ نمای ساختمان

همانطور که می دانید سنگ یکی از پرکاربرد ترین متریال های نمای ساختمان است. صنعت سنگ نیز با گذاشت زمان پیشرفت های زیادی داشته است. به همین دلیل است که همواره و در زمان های مختلف در ساختمان ها کاربرد زیادی داشته و هیچ وقت از مصرف آن کاسته نشده است. سنگ های نمای ساختمان انواع مختلفی دارند که ویژگی ها و خصوصیات آنها با یکدیگر تفاوت دارد. این تفاوت در خصوصیات باعث تفاوت در قیمت آنها می شود. در نما بایستی از سنگی استفاده شود که بتواند به اهدافی که نماسازی دارد برسد. 

سنگ مناسب برای نما | نمای ساختمان سنگ
نمای ساختمان مسکونی

قیمت سنگ نما

همانطور که اشاره شد سنگ های نمای ساختمان با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که دارند قیمت های مختلفی نیز دارد. قیمت سنگ در بازار از حدود متر مربعی 100 هزار تومن شروع می شود و تا حدود متر مربعی 400 هزار تومن نیز موجود می باشد. سنگ هایی ارزان نیز در بازار کمتر از قیمت 100 هزار تومن موجود هستند که کیفیت خوبی ندارند و اصلا توصیه نمی شوند. البته این قیمت ها برای سنگ های نمای طبیعی است.

جی اف ار سی gfrc
جی اف ار سی gfrc

سنگ نمای ارزان | قیمت سنگ نما ارزان 

چنانچه بخواهید هزینه پایینی برای نمای خود داشته باشید و در عین حال از سنگ استفاده کنید، خب مسلما نمی توانید از سنگ های طبیعی استفاده کنید. زیرا سنگ های طبیعی قیمت پایین کیفیت بسیار پایینی دارند. سنگ نمای ارزان سنگی نیست جز سنگ نمای صنعتی ایناب. این سنگ با وجود کیفیت بالا زیبایی خاصی که دارد قیمت بسیار پایینی دارد. قیمت هر مترمربع سنگ نمای ایناب 120 هزار تومن می باشد. که در مقایسه با سنگ های طبیعی بسیار کمتر است. با وجود اینکه کیفیت و زیبایی بسیار بیشتری نسبت به سنگ های طبیعی معمولی دارد. سنگ های طبیعی فقط به دلیل اینکه طبیعی می باشد هزینه بالایی دارد.

سنگ صنعتی ایناب | ارزانترین سنگ نمای ساختمان | سنگ ارزان
سنگ نمای ارزان
سنگ پرنس ایناب | سنگ صنعتی نما | سنگ نمای ارزان
سنگ پرنس ایناب | سنگ صنعتی نما

اجرای سنگ نمای ایناب | سنگ نمای ارزان

این سنگ اجرای بسیار راحت تر و ایمن تری نسبت به سنگ های طبیعی دارد. سنگ نمای ایناب در خط تولید اسکوپ گذاری می شود. این اسکوپ ها باعث درگیری بیشتر سنگ با ملات می شود و باعث ایمن تر شدن نمای ساختمان می شود. سنگ های طبیعی باید به روش های مختلفی با ملات درگیر شوند که بسیار وقتگیر و طاقت فرسا می باشد.

اجرای نمای سنگ | سنگ پرنس ارزانتر، زیباتر، مقاوم تر
اجرای نمای سنگ | سنگ پرنس
قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب
سنگ نمای ارزان

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینه نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.
همکاری-با-ایناب
همکاری-با-ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب
مکالمه با کارشناس فروش
مکالمه در واتساپ
سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!