لوگوی بارگذاری
سنگ نما | سنگ صنعتی ایناب

سنگ نما | سنگ صنعتی ایناب

استفاده از سنگ در نما های ساختمانی از مدت‌ها پیش مورد توجه معماران و ساختمان سازان قرار گرفته و همواره محبوبیت خود را حفظ کرده است. وجود مشکلاتی چون سرما زدگی، جداشدن از دیوار، عدم تنوع طرح و رنگ و کیفیت پایین سنگ‌های طبیعی، ما را مصمم کرد تا محصولی تولید کنیم که تمام مزایای سنگ‌های طبیعی را داشته و معایت آن را نیز برطرف سازد.

سنگ صنعتی ایناب | ارزانترین سنگ نمای ساختمان | سنگ ارزان

سنگ صنعتی ارزان

سنگ نما 

سنگ‌های صنعتی ایناب  از ترکیب مجدد سنگ دانه‌های مقاوم طبیعی با مواد پلیمری و پیگمنت‌های معدنی، تحت تکنـولوژی های فناورانه و جدید به وجود می‌آید. از این ترکیب، سنگی با مقاومت بسیار بالایی به دست می‌آید که باعث می شود این سنگ‌ها در شرایط سخت جوی و اشعه UV خورشید کاملا مقاوم شود. پشت این محصول طوری طراحی شده که چسبندگی زیادی با مصالح داشته و وجود اسکوپ های مخصوص در پشت آن خطر سقوط سنگ از نما را بسیار کاهش می دهد. برای ایجاد رنگ در این محصول از پیگمنت‌های کاملا معدنی استفاده شده که در اثر تابش اشعه UV خورشید از بین نمی رود. سنگ‌های صنعتی ایناب پس از مدت زمانی کوتاهی بعد از معرفی، با استقبال خوب مهندسان و کارفرمایان مواجه شد و امید است با ارائه این محصول بتوانیم گام موثری ارتقاع کیفیت نماهای ساختمان کشور برداریم.

سنگ نما

سنگ نمای صنعتی

سنگ نمای ساختمان

همانطور که می دانید سنگ یکی از پرکاربرد ترین متریال های نمای ساختمان است. صنعت سنگ نیز با گذاشت زمان پیشرفت های زیادی داشته است. به همین دلیل است که همواره و در زمان های مختلف در ساختمان ها کاربرد زیادی داشته و هیچ وقت از مصرف آن کاسته نشده است. سنگ های نمای ساختمان انواع مختلفی دارند که ویژگی ها و خصوصیات آنها با یکدیگر تفاوت دارد. این تفاوت در خصوصیات باعث تفاوت در قیمت آنها می شود. در نما بایستی از سنگی استفاده شود که بتواند به اهدافی که نماسازی دارد برسد. 

نمای ساختمان سنگ سی ان سی

نمای ساختمان سنگ

قیمت سنگ نما

همانطور که اشاره شد سنگ های نمای ساختمان با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که دارند قیمت های مختلفی نیز دارد. قیمت سنگ در بازار از حدود متر مربعی 100 هزار تومن شروع می شود و تا حدود متر مربعی 400 هزار تومن نیز موجود می باشد. سنگ هایی نیز در بازار کمتر از قیمت 100 هزار تومن موجود هستند که کیفیت خوبی ندارند و اصلا توصیه نمی شوند. البته این قیمت ها برای سنگ های نمای طبیعی است.

سنگ نمای ارزان

چنانچه بخواهید هزینه پایینی برای نمای خود داشته باشید و در عین حال از سنگ استفاده کنید، خب مسلما نمی توانید از سنگ های طبیعی استفاده کنید. زیرا سنگ های طبیعی قیمت پایین کیفیت بسیار پایینی دارند. سنگ نمای ارزان سنگی نیست جز سنگ نمای صنعتی ایناب. این سنگ با وجود کیفیت بالا زیبایی خاصی که دارد قیمت بسیار پایینی دارد. قیمت هر مترمربع سنگ نمای ایناب فقط 65 هزار تومن می باشد. که در مقایسه با سنگ های طبیعی بسیار کمتر است. با وجود اینکه کیفیت و زیبایی بسیار بیشتری نسبت به سنگ های طبیعی معمولی دارد. سنگ های طبیعی فقط به دلیل اینکه طبیعی می باشد هزینه بالایی دارد.

سنگ صنعتی ایناب | ارزانترین سنگ نمای ساختمان | سنگ ارزان

سنگ صنعتی ایناب

اجرای سنگ نمای ایناب

این سنگ اجرای بسیار راحت تر و ایمن تری نسبت به سنگ های طبیعی دارد. سنگ نمای ایناب در خط تولید اسکوپ گذاری می شود. این اسکوپ ها باعث درگیری بیشتر سنگ با ملات می شود و باعث ایمن تر شدن نمای ساختمان می شود. سنگ های طبیعی باید به روش های مختلفی با ملات درگیر شوند که بسیار وقتگیر و طاقت فرسا می باشد.

قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب

قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 


فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید