شرکت های مشاور نمای ساختمان – مشاوره طراحی نمای ساختمان

مشاور نما - شرکت مجری نمای ساختمان

ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


مشاوره نما و طراحی نمای ساختمان

قبل از هر اقدامی در جهت طراحی و اجرای نمای ساختمان بهترین گزینه مشاوره با متخصصین این حوزه هست. شرکت های مشاور طراحی نما معمولاً مشاوره‌های کاربردی مفیدی را به‌صورت رایگان در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهند. چنانچه قبل از طراحی و اجرای نمای ساختمان با شرکت های مشاور نما این حوزه مشورت نداشته باشید مسلماً نمی‌توانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید و عواقب خوبی در انتظار نمای ساختمان شما نخواهد بود. در بخش بعدی چند مورد از دلایلی که چرا مشاوره طراحی نمای ساختمان باید انجام شود را بررسی می‌کنیم. در ادامه نیز تعدادی شرکت مشاور نما به شما عزیزان معرفی خواهند شد.

چرا مشاوره طراحی نمای ساختمان؟

انتخاب بهترین متریال برای پروژه

اگر قبل از انجام هر اقدامی برای نمای ساختمان خود از متخصصی مشاوره در این حوزه، مشاوره بگیرید می‌توانید با کمک آن‌ها و بدون شک بهترین متریال ممکن را برای پروژه خود متناسب با نیاز پروژه انتخاب کنید. شرکت‌های مشاور نما باتجربه و دانشی که دارند می‌توانند بهترین گزینه‌ها را پیش روی شما قرار دهند.

مدیریت و کاهش هزینه‌ها

یکی از موضوعات مهم در همه عرصه‌ها به‌خصوص عرصه ساختمان بحث مدیریت هزینه‌ها هست. شرکت‌های مشاور نما با توجه به تجربه‌های پیشین خود در طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف می‌توانند هزینه‌های پروژه‌های شما بدون کاهش کیفیت مدیریت کرده و در بسیاری از مواقع کاهش دهند.

نمای مهندسی‌شده

طراحی و اجرای نمای ساختمان همواره یکی از موضوعات اساسی در بحث ساختمان‌سازی است. شرکت‌های مشاور نما در تلاش هستند که با ایجاد نماهایی مهندسی‌شده (از همه نظر، زیبایی، ایمنی و…) سطح کیفی پروژه‌ها را در این زمینه بالاتر ببرند.

انتخاب سبک معماری متناسب با پروژه

با توجه به شرایط پروژه مثل شرایط جغرافیایی و اقلیم باید سبک خاصی از معماری برای طراحی و اجرای نمای ساختمان مورداستفاده قرار بگیرد. شرکت‌های مشاور نما می‌توانند به‌خوبی و بادانش خود سبک معماری مناسب برای نمای ساختمان شمارا مشخص کرده و طراحی را متناسب با آن سبک انجام دهند.

معرفی شرکت ایناب

 شرکت ایناب : تولیدکننده، طراح و مجری نماهای نوین ساختمان

مجموعه ایناب از سال 86 فعالیت خود را در زمینه طرحی و اجرای نمای نوین ساختمان شروع کرده است. در این مدت بیش از 100.000 مترمربع در قالب بیش از 1000 پروژه را در سراسر کشور به اتمام رسانده است. این مجموعه در حال حاضر تولیدکننده جدیدترین متریال های نمای ساختمان مثل جی اف ار سی gfrc و بتن اکسپوز می باشد. 

ایناب با بهره گیری از کارشناسان ،متخصصین بومی و جوان و بهره گیری از تکنولوژی و فناوری روز دنیا و راه اندازی آزمایشگاه مورد تایید سازمان استاندارد ملی همواره بر ارتقا کیفیت محصولات و رفع نیازهای مشتریان تاکید داشته وکسب رضایت مشتریان از دغدغه های اصلی مدیران این شرکت می باشد.( معرفی گروه ایناب)


جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید فرم مربوط به ارتباط با ما را پر کرده و ارسال کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید. 

 با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس بگیرید.


 

شرکت مشاور نما - ایناب
ایناب تولید کننده قطعات جی اف ار سی نما

شرکت‌های مشاور نما و طراحی نما

1- شرکت آلومینیوم شیشه تهران

شرکت آلومینیوم شیشه مشاور و مجری پوسته نما با تکیه‌بر دانش فنی، تجربه، تخصص و توان استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا خدمات مهندسی و مشاوره‌های خود را در حوزه مشاوره و مهندسی تخصصی نما را با در نظر گرفتن شرایط هر پروژه به‌صورت جزئی بررسی و اعلام می‌کند. باهدف دست یافتن به نمایی کارآمد، مهندسی نما از دو نظر زیبایی بیرونی و کارکرد مناسب برای حفظ آسایش فضای داخلی، طراحی و اجرا می‌شود. دقت در جزئیات اجرایی، استفاده از مصالح بهینه، شبیه‌سازی و طراحی قبل از اجرا، مهندسی ارزش، کنترل، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای صحیح نما ما را دررسیدن به ایجاد نمای مطلوب، باصرفه اقتصادی و کارآمد یاری می‌نماید تا مثل گذشته درزمینهٔ صنعت ساختمان قدمی ارزشمند برداشته باشیم. خدمات آلومینیوم شیشه در بخش‌های مختلفی به ارائه می‌شود که شامل مشاوره، مهندسی، نظارت، شبیه‌سازی، کنترل پروژه، ساخت و تولید، مدیریت و برنامه‌ریزی، مناقصات هست.(وب سایت آلومینیوم شیشه )

شرکت مشاور نما - آلومینیوم شیشه تهران
شرکت مشاور نما – آلومینیوم شیشه تهران

2- گروه مهندسان مشاور سروستان

مهندسین مشاور گروه معماران سروستان در سال 1384 در تهران به ثبت رسید. پس از نقل‌مکان به مشهد در سال 1385 با بهره‌گیری از جمعی از فارغ‌التحصیلان معماری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به‌صورت جدی به عرصه ارائه خدمات مشاوره معماری در خراسان وارد شد. این شرکت در سال‌های گذشته پروژه‌های مختلفی را در عرصه‌های متفاوت شامل طرح‌های گردشگری، مجموعه‌های تجاری، اداری، مسکونی، پروژه‌های مرمتی، طراحی باغ و پارک و نیز طراحی شهری به انجام رسانده است. طی این سال‌ها در تلفیق پروژه‌های حرفه‌ای با طرح‌های پژوهشی و مطالعاتی در مجمع‌های علمی و دانشگاهی همیشه سیاست اصلی شرکت را تشکیل داده است؛ که من‌جمله‌ی آن‌ها می‌توان به حضور در چند همایش ملی و بین‌المللی و ارائه شفاهی مقالات از سوی اعضای اصلی این شرکت مشاور اشاره کرد. شرکت معماران سروستان با باور به رسالت جامعه مهندسی کشور در ساختن محیطی مطلوب و در شأن زندگی برای تمامی ایرانیان، تمامی تلاش خود را در جهت تحقق این آرمان معطوف ساخته و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.(وب سایت مهندسین مشاور سروستان)

شرکت مشاور نما - مهندسین مشاور سروستان
شرکت مشاوره نما – مهندسین مشاور سروستان

3- شرکت مشاور مهرازان پرگاس

شرکت مهندسان مشاور مهرازان پرگاس باهدف فراهم کردن خدمات مهندسی ساختمان با استانداردهای روز دنیا و توسعه تکنولوژی‌های جدید فعال هست. در طی سال‌های متعدد، ما توانستیم تا خدمات مهندسی و مشاوره را برای پروژه‌های زیادی درزمینهٔ های مختلف معماری، سازه، سیویل، تأسیسات، ژئوتکنیک و … فراهم کنیم.(وب سایت شرکت مشاور مهرازان پرگاس)

شرکت مشاوره نما - مهندسین مشاور مهرازان پرگاس
شرکت مشاوره نما – مهندسین مشاور مهرازان پرگاس

4- شرکت مهندسین مشاور نقش شهر

ارائه خدماتی همچون مطالعات، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی معماری، فنی و مهندسی نقشه شهرداری، برگه نظام‌مهندسی، نقشه‌کشی سه‌بعدی و انیمیشن، خدمات نظارت بر اجرا و مدیریت ساخت و همچنین ارائه آموزش‌های کاربردی به علاقه‌مندان از فعالیت‌های این شرکت هست.(وب سایت شرکت مهندسین مشاور نقش شهر)

شرکت مشاور نما - مهندسین مشاور نقش شهر
شرکت مشاور نما – مهندسین مشاور نقش شهر

5- شرکت مهندسین مشاور حامیان نمای ایرانیان

شرکت مهندسان مشاور حامیان نمای ایرانیان درزمینهٔ طراحی انواع نما های ساختمان مثل کرتین وال، سرامیک خشک، اسپایدر و… فعالیت می‌نماید.(شرکت مهندسین مشاور حامیان نمای ایرانیان)

شرکت مشاوره نمای ساختمان - شرکت مهندسین مشاور حامیان نمای ایرانیان
شرکت مشاوره طراحی و اجرای نما – حامی نمای ایرانیان

6- شرکت مشاور آرمن 

شرکت آرمن گروهی مدرن است که درزمینهٔ نماهای ساختمانی خشک مثل نمای کرتین وال، اسپایدر، نمای کامپوزیت، نمای سرامیک خشک و… فعالیت می‌نماید. این مجموعه نمایندگی شرکت تولیدی ونوس شیشه و شرکت تولیدی نماکاران هزاره سوم در اختیار دارد. (وب سایت شرکت مشاور آرمن )

شرکت مشاوره نما - مهندسین مشاور آرمن
شرکت مشاوره نما – مهندسین مشاور آرمن

7- شرکت مهندسین مشاور رایان سازه 

شرکت مهندسین مشاور رایان سازه درزمینهٔ طراحی، نظارت و اجرا و با بهره‌گیری از ابزارهای نوین حضور فعالی در عرصه‌های مختلف ساختمانی و طراحی پروژه‌های لوکس، مدرن و خلاق داشته است. استقبال از ایده‌های جدید و طراحی خلاق و حضور در عرصه‌های بین‌المللی از راهکارهای این مجموعه برای رسیدن به این سطح از کیفیت هست. این مجموعه با تکیه‌بر دانش و تجربه گروهی از مهندسین، اساتید و صاحب‌نظران فعال در صنعت ساختمان باهدف طراحی، اجرا، نظارت و ارائه کلیه خدمات مهندسی شروع به کارکرده است تا پاسخگوی نیاز پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وسازهای اصولی درراستای بهینه‌سازی زندگی شهری باشد. فعالیت این شرکت انجام خدمات فنی، مهندسی، مشاوره‌ای، تحقیقاتی و اجرایی در کلیه امور ساخت‌وساز هست.(وب سایت شرکت مهندسین مشاور رایان سازه )

شرکت مهندسین مشاور رایان سازه 
شرکت مشاوره نما و طراحی نما – رایان سازه

8- شرکت مشاور سالکو 

شرکت پنجره دوجداره سمیر با برند تجاری سالکو فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ درزمینهٔ تولید و اجرای نماهای مدرن ساختمانی کرتین وال ، اسپایدر ، فریم لس ، کوتا ، اسکای لایت ، سایبان ها ، جان پناه ها  و… شروع کرده است.(وب سایت شرکت مشاور سالکو )

شرکت مشاوره نما و طراحی نما - سالکو
شرکت مشاوره نما و طراحی نما – سالکو

9- شرکت مشاور اکوآرک

مجموعه اکوآرک، درزمینهٔ طراحی و اجرای نماهای خشک مثل نمای کرتین وال، نمای سرامیک خشک، نمای کامپوزیت و اجرای نمای سنگ خشک و نمای شیشه‌ای و نمای ترکیبی، فعالیت می‌کند. اکوآرک اولین و تنها تولیدکننده صفحات استرچ متال (اکسپنددمتال) و متال شیت سقف کاذب و نمای دوپوسته با برش لیزری سی ان سی ورق و پانچ cnc است. اکوآرک، درزمینهٔ طراحی، مهندسی، ساخت، مونتاژ و نصب سیستم نمای سرامیک خشک، نمای کامپوزیت و کرتین وال، فعال است. مجموعه خدمات این گروه شامل مراحل طراحی اولیه تا نصب و اجرای سیستم‌ها می‌باشد.(وب سایت شرکت اکوآرک)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
شرکت مشاور نمای ساختمان اکوآرک

10- شرکت مهندسین مشاور عمارت

شرکت مهندسین مشاور عمارت باهدف ارتقا زیبایی‌شناسی در معماری و مجموعه شهری و مدیریت هزینه‌های ساخت‌وساز و تأمین منافع کارفرمایان در تلاش است با طراحی تخصصی پلان و نما با ویژگی‌های معماری مدرن و کلاسیک و تهیه نقشه‌های فاز ۱ و ۲ و طراحی داخلی، سلیقه‌های کارفرمایان را در ایجاد ساختمان‌های لوکس و خاص محقق کند و با بهینه‌ترین محاسبات و تأمین حداکثر پارکینگ به تعهدات خود به‌عنوان امین فنی و اقتصادی کارفرما عمل کند.(وب سایت شرکت مهندسین مشاور عمارت)

شرکت مشاوره نما و طراحی نما - عمارت
شرکت مشاوره نما و طراحی نما – عمارت

11- شرکت مشاور آلکاس

معماری دربرگیرنده همه محیط‌های فیزیکی می‌باشد که زندگی انسان‌ها را در برمی‌گیرد و تا لحظه‌ای که عضوی از اجتماع متمدن هستیم، نخواهیم توانست از معماری خارج شویم، زیرا معماری عبارت است از مجموعه‌ای از تبدیلات و تغییرات که بر روی سطح زمین و هماهنگ با احتیاجات بشر ایجادشده است و فقط صحراهای بکر از این قضیه مستثنا می‌باشند. از دید تاریخی نیز، معماری ماندگارترین نتیجه آرزوی انسان برای پیدا کردن معنا در این دنیا بوده است.

نمای ساختمان نیز به‌عنوان قسمتی از این معماری نمایانگر موقعیت فرهنگی سازندگان آن است. ازآنجاکه در سال‌های گذشته با توجه به اهمیت فضاهای عمومی و ارزش زندگی شهری نما اهمیت دوباره‌ای پیداکرده است، طراحی و اجرای نما بر اساس تفکرات معماری مدرن بیش از هر زمان دیگر موردتوجه معماران قرارگرفته است. ازاین‌رو این شرکت با برند AL.CA.S با سرمایه‌گذاری خصوصی و در اختیار داشتن تجهیزات موردنیاز و بهره‌گیری از دانش نوین کارشناسان و متخصصین مجرب، امکان طراحی و اجرای جدیدترین دیتایل های تخصصی درزمینهٔ پوسته‌های صنعتی را همگام با تحولات فنی و تخصصی فراهم نموده است. شرکت آلکاس در راستای جلب رضایت کارفرمایان، تلاش می‌نماید با رعایت کلیه قوانین، مقررات و استانداردهای مربوطه، بهترین، مقرون‌به‌صرفه ترین، سریع‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به جامعه مهندسی کشور ارائه نماید.(وب سایت شرکت مشاور آلکاس)

شرکت مشاور طراحی و اجرای نما - آلکاس
شرکت مشاور طراحی و اجرای نما – آلکاس

12- مهندسین مشاور ارتباطات و معماری نوین

مهندسین مشاور ارتباطات و معماری نوین از سال 1364  فعالیت خود را درزمینهٔ معماری و شهرسازی و نظارت شروع کرده است. این شرکت در تاریخ 1372/7/ 26 به شماره 8142 در استان خراسان رضوی، شهر مشهد به ثبت رسیده است. در تاریخ 1382/2/16 به شماره 124426 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری در تهران نیز ثبت‌شده است. خدمات این مجموعه بیشتر بر پایه طراحی و نظارت بر اجرا می‌باشد که بیشتر آن‌ها  ساخته‌شده‌اند.(وب سایت مهندسین مشاور ارتباطات و معماری نوین)

 

13- شرکت مهندسین مشاور جمع نما

شرکت مهندسین مشاور جمع نما در آبان ماه سال ۱۳۶۷ فعالیت خود را شروع کرده است. بنیان‌گذاران این شرکت آقایان علیرضا هدایتی، محمد اسماعیل امیدی و جهانگیر آقایی هستند. نام شرکت با کنار هم قراردادن نام مؤسسان آن به وجود آمده است. این شرکت بیش از ۲۹ سال سابقه در فعالیت‌های مهندسی و تحقیقاتی دارد.(وب سایت شرکت مهندسین مشاور جمع نما)

شرکت مهندسین مشاور جمع نما
شرکت مهندسین مشاور جمع نما

14- شرکت مشاور بنیستا 

گروه معماری بنیستا در راستای خدمت‌رسانی درزمینهٔ معماری و صنعت ساختمان و با مشارکت تیم خـلاق، متخصص و باتجربه شروع به کارکرده است و در طول زمان فعالـیت خود این افـتخار را داشتـه که به بهبـود سطـح کیـفی طـراحی و اجـرایی پروژه‌های لـوکس سـاختمانـی کـمـک کنـد. در این راستـا با توجـه به توانمندی‌ها و سوابقمان درزمینهٔ صنعـت سـاختمان، آمـاده ارائـه خدمـات تخصصـی معماری، طراحی داخلی و اجرای پروژه‌های ساختمانی می‌باشیم.(وب سایت شرکت مشاور بنیستا )

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان

15- مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران

مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران، از سال 1388 با مدیریت امیرحسین سرور، در راستای استفاده توأم از هنر معماری و دانش تخصصی سازه و به‌عبارت‌دیگر محقق نمودن تعامل معماری و سازه فعالیت خود را شروع کرده است. اولویت این مجموعه به‌کارگیری نیروهای باانگیزه، هنرمند و متخصص در انجام پروژه‌های عمرانی و معماری می‌باشد. شرکت مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران درزمینهٔ طراحی، نظارت و اجرا و مشارکت در ساخت فعالیت می‌کند. سرور استودیو با توجه به دانش، تجربه و روابط حرفه‌ای با متخصصین، اساتید دانشگاه، صنعت و تکنولوژی های نوین، می‌تواند با یک مدیریت حرفه‌ای در مدت‌زمان مناسب فعالیت‌های اجرایی در حوزه معماری و سازه را مدیریت نموده و به پایان برساند.(وب سایت مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران)

مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران
مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران

16- گروه مهندسین آرکاور جاوند

گروه مهندسین آرکاور جاوند افتخار این را دارد که با بهره‌گیری از مجموعه‌ای از مهندسین متخصص و مبتکر و گروه‌های اجرایی و نظارتی باتجربه در راستا و با نگرش اصولی به خدمات مهندسی به ایفای نقش خود صنعت ساخت‌وساز بپردازد. تخصص ما ایجاد یک راهکار انحصاری و منحصربه‌فرد برای هر پروژه می‌باشد. شرکت آرکاورجاوند باتجربه مدیریت مجموعه آپارتمان‌های مدرن دیپلمات در شمال شهر تهران، آمادگی خود را در جهت قبول مسؤولیت مدیریت آپارتمان‌های مسکونی اعلام نماید و در تلاش برای ارائه خدمات موردنیاز شهروندان به‌صورت حرفه‌ای و مبتنی بر تخصص و استاندارد است.(وب سایت گروه مهندسین آرکاور جاوند)

گروه مهندسین آرکاور جاوند
گروه مهندسین مشاور آرکاور جاوند

17- مهندسين مشاور اثر پویش پارس 

مهندسين مشاور اثر پویش پارس  با ترکیب تجربه مديران ديروز و مهندسان فردا در سال 1389 شروع به کارکرد. این مجموعه درزمینهٔ طراحي و نظارت معماري، محاسبات، تأسیسات برقي و مكانيكي پروژه‌های ساختماني و صنعتي فعالیت دارد. تسلط كامل بر آخرین ضوابط شهرسازی و مقررات ساخت‌وساز، توان طراحی معماری، محاسباتی و اجرای کامل پروژه‌ها، استفاده از امکانات روز مهندسی، همراه با بهره‌گیری از اصول نوین مدیریت سازمان، آموزش‌های دائم پرسنلی و پیگیری امور مشتریان، قادر بوده است جایگاهی قابل‌اطمینان نزد كارفرمايان برای این شرکت به ارمغان آورد و در حال حاضر اين مجموعه در تلاش است با اتکا بر تجربه‌های ارزشمند نیروهای متخصص و مديريت منسجم به يكي از بزرگ‌ترین و قابل‌اعتمادترین‌ها در كشور و نيز شركتي پيشرو در سطح بين‌المللي به‌ویژه خاورمیانه و كشورهاي منطقه، تبديل شود.(وب سایت مهندسين مشاور اثر پویش پارس )

مهندسين مشاور اثر پویش پارس 
مهندسين مشاور اثر پویش پارس

 


 اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینه نمای ساختمان دارید با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

2 دیدگاه برای “شرکت های مشاور نمای ساختمان – مشاوره طراحی نمای ساختمان

 1. علی گفته:

  سلام جناب خسته نباشیدواقعا کارتون بیسته حرف نداری والامن خودم نما کارم با ۱۲ سال سابقه کاری سنگ.کامپوزیت.شیشه.نماخشک.سرامیک.کاشی و….کار میکنم حالام ب دنبال ی شرکت خوبم برای همکاری چون تا الان بندر عباس بودم حالا اومدم تهران

  • محمد اسلام دوست گفته:

   سلام علی جان وقتت بخیر

   خیلی هم عالی، برای دفتر تهران نیاز به همکار جدید داریم، لطفا از طریق لینک زیر فرم استخدام رو کامل و ارسال کن …

   فرم استخدام ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *