نمای پمپ‌بنزین |نمای جایگاه سوخت | نمای کامپوزیت پمپ‌بنزین|

اولین پمپ‌بنزین ایران نه تنها نمای کامپوزیت نداشت بلکه اصلاً سایبان هم نداشت.اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش وسایل حمل‌ونقل به تناسب پمپ‌بنزین‌ها و جایگاه سوخت‌ها هم افزایش یافت.

با افزایش کمیت پمپ‌بنزین‌ها کیفیت آن نیز بالا رفته و امروزه رقابتی در ارائه خدمات باکیفیت در جایگاه‌های سوخت کشور به راه افتاد و این برکات زیادی برای مردم خوب کشورمان خواهد داشت.

معماری جایگاه سوخت می‌تواند نقش مهمی در زیباسازی منظر و بالا رفتن کیفیت خدمات جایگاه سوخت داشته باشد. که به رضایت مشتری و افزایش فروش و درنهایت افزایش سود برای سرمایه‌گذاران جایگاه سوخت منجر خواهد شد.

بهترین متریال پوشش نمای جایگاه سوخت

جایگاه‌های سوخت را با متریال های مختلفی می‌توان پوشش داد اما نمای کامپوزیت با مزایایی که دارد یکی از بهترین متریال های نمای جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین است که در ادامه مزایای نمای کامپوزیت را برای جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین بررسی می‌کنیم.

مزایای نمای کامپوزیت برای جایگاه‌های سوخت و پمپ‌بنزین‌ها:نماي پمپ ينزين

سرعت‌بالا در اجرا

اجرای نمای کامپوزیت در جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین یا در پروژه‌های جدید انجام می‌گردد و یا در پروژه‌های بازسازی که در هر دو مورد سرعت اجرای پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است.

درنتیجه نمای کامپوزیت به دلیل سرعت‌بالا در نصب و اجرا مناسب‌ترین گزینه پوشش نمای جایگاه سوخت و پمپ‌بنزین می‌باشد.

تنوع در طرح و رنگ

به دلیل توسعه جایگاه‌های سوخت و رقابت شدید، جایگاه سوخت داران در تلاش هستند طرحی متفاوت و جذاب برای جایگاه سوخت و پمپ‌بنزین اجرا کنند که نمای کامپوزیت به دلیل این‌که تنوع رنگ آن زیاد است و با آن طرح‌های مختلفی قابل‌اجراست، مزایای زیادی نسبت به سایر متریال های نمای ساختمان دارد.

سبکی وزن

سایبان‌های جایگاه سوخت‌ها و پمپ‌بنزین‌ها معمولاً توسط ستون‌های فلزی ایجاد می‌گردد که با در نظر گرفتن بادهای احتمالی و برف‌های احتمالی باید سازه موردنظر طراحی گردد.

اگر متریال پوشش نمای سنگین باشد، بدیهی است که هزینه‌های سازه آن به‌شدت افزایش خواهد یافت. ازآنجایی‌که ورق‌های کامپوزیت بسیار سبک است برای پوشش نمای جایگاه سوخت‌ها و پمپ‌بنزین‌ها بسیار مناسب می‌باشد.

ضد حریق بودن

اگر چه حوادث آتش‌سوزی در جایگاه‌های سوخت بسیار کم بوده، اما این ذهنیت وجود دارد که جایگاه سوخت می‌توان در معرض آتش قرار گیرد.

به همین دلیل ورق‌های کامپوزیت ضد آتش fr  گزینه‌ای مناسب برای پوشش نمای جایگاه‌های سوخت می‌باشد.

با در نظر گرفتن موارد فوق برای پوشش نمای جایگاه سوخت بنزین یا جایگاه CNG  نمای کامپوزیت  را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

گروه ایناب با بیش از ده سال سابقه در اجرای نمای کامپوزیت بعد از اجرای بیش از 1000 پروژه موفق نمای کامپوزیت در کشور آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه به شما بزرگواران اعلام می‌دارد.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550و یا 09913377500در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

 

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
commodo at Phasellus id Nullam ut velit, et, accumsan Donec Praesent ipsum

کلیدواژه خود را وارد کنید