قیمت نمای کامپوزیت پمپ‌بنزین | قیمت نمای جایگاه سوخت | نمای کامپوزیت جایگاه سوخت

قیمت نمای جایگاه سوخت-پمپ بنزین

در مقاله نمای کامپوزیت پمپ‌ بنزین به صورت مفصل در مورد مزایای نمای کامپوزیت برای جایگاه سوخت و پمپ‌بنزین گفته شد. اما برای کسی که قرار است جایگاه سوخت جدید احداث نماید و یا جایگاه سوخت را بازسازی نماید، برآورد هزینه‌ها و قیمت اجرای نمای کامپوزیت پمپ بنزین یا جایگاه سوخت اهمیت دارد.

قیمت اجرای نمای کامپوزیت پمپ بنزین یا جایگاه سوخت:

نمای پمپ بنزین

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین موارد زیر باید بررسی شود.

ورق کامپوزیت:

ورق کامپوزیت از دو لایه آلومینیوم با مواد بین و پوشش رنگ تشکیل شده است که امروزه مدل‌ها و رنگ‌ها و کیفیت‌های مختلفی در بازار موجود است. قیمت ورق کامپوزیت از متری 85.000 تومان شروع تا متری 300.000 تومان موجود است که با توجه به کیفیت و نوع مواد آن مختلف می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه : هر چیزی که در مورد نمای کامپوزیت

 

آهن زیرسازی نمای کامپوزیت

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت  یا پمپ‌ بنزین ابتدا باید زیرسازی فلزی توسط قوطی انجام گردد که در حالت معمولی و استاندارد از قوطی 40در 40 استفاده می‌گردد. میزان مصرف قوطی بستگی به طرح و کیفیت اجرا متفاوت می‌باشد که حدوداً برای هر مترمربع متری 20.000 تومان تا 40.000 تومان متفاوت می‌باشد.    

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.

 

تایل جی اف ار سی gfrc
تایل بتنی طرح گلسا-GFRC ایناب

مصالح ریز مصرفی اجرای نمای کامپوزیت

برای اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌ بنزین مصالح ریزی مانند پیچ ، پرچ، نبشی آلومینیومی، صفحه برش و … نیاز است که حدوداً برای اجرای هر مترمربع 5.000 الی 10.000 هزار تومان نیاز است.

نصاب نمای کامپوزیت 

نصاب نماي كامپوزيت
نصاب نماي كامپوزيت

یکی از مهم‌ترین موارد اجرای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌بنزین اجرای استاندارد و باکیفیت آن است.

چون دلیل اصلی اجرای نمای کامپوزیت زیبایی جایگاه سوخت می‌باشد در صورتی که اجرای آن با کیفیت نباشد نه تنها زیبایی وجود نخواهد داشت بلکه همه مصالح مصرف‌شده نیز به هدر خواهد رفت. به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد نصب نمای کامپوزیت را به افراد کار بلد و با تجربه بسپارید.

اجرت  نصب نمای کامپوزیت با توجه به نوع پروژه ، طرح نما، حجم پروژه، مکان پروژه و …. می‌تواند متفاوت باشد که قیمت‌ها در پروژه‌های معمولی  از هر متری مربعی 40.000 تومان شروع و در بعضی پروژه‌های متری 80.000 تومان نیز می‌باشد.

تایل بتنی پیش ساخته
پنل بتنی اکسپوز ایناب

خلاصه قیمت نمای کامپوزیت جایگاه سوخت یا پمپ‌ بنزین:

با بررسی موارد فوق با در نظر گرفتن متری 130.000 تومان برای ورق کامپوزیت معمولی و متری 50.000 تومان برای اجرت  نصب و 20.000 تومان برای مصالح مصرفی و 10000 تومان برای مصالح ریز و کرایه‌ها حداقل قیمت تمام شده برای نمای کامپوزیت جایگاه سوخت هر متری مربعی 210.000 تومان می‌باشد.

البته از این پایین‌تر هم می‌توان اجرا کرد که کیفیت آن پایین خواهد بود و در خیلی موارد نیز از این مبلغ بالاتر خواهد بود.هر کدام از موارد فوق اگر درست انتخاب و مدیریت نشود خسارات و هزینه‌های زیادی در بر خواهد داشت که برای اجرای درست و به‌موقع با کمترین هزینه پیشنهاد می‌گردد پروژه را به یک شرکت معتبر بسپارید و همه مسئولیت‌های مالی و فنی را به او سپرده تا نمای کامپوزیت پروژه با کمترین ریسک و کمترین هزینه برای شما اجرا گردد.

پیشنهاد مطالعه : مقاله قیمت نمای کامپوزیت – معرفی نمای کامپوزیت + قیمت هر مترمربع

 

اگر شغل یا کسب و کاری مرتبط با ساختمان دارید –  اگر طراح نمای ساختمان هستید – اگر مجری نمای ساختمان هستید.

همکاری با ایناب 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *