لوگوی بارگذاری
نمای ساختمان سه طبقه جی اف ار سی gfrc

نمای ساختمان سه طبقه جی اف ار سی gfrc

این ساختمان دارای نمای قدیمی بوده ودر حال حاضر تغییر کاربری داده شده است برای این منظور استفاده از نمای بروز تر و مناسب برای این ساختمان الزامی است

با توجه به این نکته که این ساختمان در معرض افتاب های شدید می باشد در قسمت پنجره ها از لوور هایی استفاده شده که علاوه بر اینکه باعث شکست نور می شوند چون ساختمان به صورت دو طرفه می باشد ارتباط بین نمای شرقی و جنوبی را به خوبی برقرار کرده است.

و برای تناسب بیشتر بین خطوط از باکس هایي به صورت عمودی استفاده شده است که علاوه براینکه دید بصری مناسبی به ما می دهد فضای مناسبی را ایجاد کرده است برای استفاده از سنگ های جی اف ار سی gfrc قطعات جی اف ار سی به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که به ساختمان ریتم و حرکت داده و نما از حالت سکون و سادگی درامده است.

در طراحی نما ها باید تناسب بین خطوط افقی و عمودی رعایت شود. در ساختمان‌هایی که دارای عرض کم و ارتفاع زیاد هستند. طراح در هنگام طراحی باید به این نکته دقت کند و از خطوط افقی در طرح استفاده کند و ازلحاظ بصری تناسب بین طول و عرض تا حدی ایجاد کند و همین‌طور برعکس در ساختمان‌هایی که ارتفاع کم‌تری دارند و عرض بیشتر باید از خطوط عمودی بیشتری در طرح استفاده شود.

نمای ساختمان سه طبقه

نمای ساختمان سه طبقه

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید