نمای ساختمان سه 3 طبقه | جی اف ار سی gfrc

نمای مدرن | نمای ساختمان مسکونی

 

با ما در اینستاگرام همراه باشید

نمای ساختمان 3 طبقه

این ساختمان دارای نمای قدیمی بوده ودر حال حاضر تغییر کاربری داده شده است برای این منظور استفاده از نمای بروز تر و مناسب برای این ساختمان سه طبقه الزامی است.

بازسازی نمای ساختمان 3 طبقه
بازسازی نمای ساختمان 3 طبقه

با توجه به این نکته که این ساختمان در معرض افتاب های شدید می باشد در قسمت پنجره ها از لوور هایی استفاده شده که علاوه بر اینکه باعث شکست نور می شوند چون ساختمان به صورت دو طرفه می باشد ارتباط بین نمای شرقی و جنوبی را به خوبی برقرار کرده است.

و برای تناسب بیشتر بین خطوط از باکس هایی به صورت عمودی استفاده شده است که علاوه براینکه دید بصری مناسبی به ما می دهد فضای مناسبی را ایجاد کرده است برای استفاده از سنگ های جی اف ار سی gfrc قطعات جی اف ار سی به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که به ساختمان ریتم و حرکت داده و نما از حالت سکون و سادگی درامده است.

 

 

در طراحی نماها باید تناسب بین خطوط افقی و عمودی رعایت شود. در ساختمان‌هایی که دارای عرض کم و ارتفاع زیاد هستند. طراح در هنگام طراحی باید به این نکته دقت کند و از خطوط افقی در طرح استفاده کند و ازلحاظ بصری تناسب بین طول و عرض تا حدی ایجاد کند و همین‌طور برعکس در ساختمان‌هایی که ارتفاع کم‌تری دارند و عرض بیشتر باید از خطوط عمودی بیشتری در طرح استفاده شود.

بازسازی نمای ساختمان | ساختمان مانا
ترکیب نمای کامپوزیت و جی اف ار سی gfrc

تعدادی نمای ساختمان سه طبقه  | 3 طبقه

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *