لوگوی بارگذاری
نمای اسپایدر | نمای شیشه ی اسپایدر | شیشه اسپایدر | اسپایدر

نمای اسپایدر | نمای شیشه ی اسپایدر | شیشه اسپایدر | اسپایدر

معرفی نمای اسپایدر

نمای اسپایدر ترکیب زیبای فولاد و شیشه است که فولاد به عنوان سازه نگهدارنده و شیشه یه عنوان نما مورد استفاده می باشد. شفافیت و روشنایی از مزیت های بسیار مهم این نما است. در این نما چون از فریم استفاده نمی شود و به هیچ وجه دید به بیرون را صلب نمی کند روز به روز در نماهای ساختمان های بلند مرتبه تجاری و اداری استفاده می شود. شیشه های مورد استفاده در این نما سکوریت و یا لیمینت به صورت دو جداره است و فاصله ی 1 تا 1.5 سانتی متری بین شیشه ها با چسب های سیلیکونی بی رنگ پر می شود.

نمای اسپایدر

نمای شیشه ای ساختمان

شیشه اسپایدر

جنس شیشه اسپایدر نشکن می باشد. این شیشه در مقابل ضربه و شکست کاملا مقاوم و پایدار است. شیشه های اسپایدر در برابر طوفان نیز مقاوم هستند. این شیشه ها به دلیل خصوصیاتی که دارند عایق صوت و حرارت نیز می باشند.

پنل های شیشه ای که در نمای اسپایدر به کار می رود به صورت دو و سه جداره ارائه می شود و کاملا عایق می باشد. این پنل های شیشه ای با توجه به طرح در نقاط مختلف به یکدیگر متصل می شوند. پنل های شیشه ای اسپایدر دارای ضخامتی 10 تا 12 میلیمتری هستند.

انواع نمای اسپایدر

 1. اسپایدر لوله ای:
  این نوع نمای اسپایدر متداول ترین و پرکاربرد ترین و همچینین ارزان ترین نوع در دنیا است. در این نوع همانطور که از اسمش پیداست از لوله به عنوان سازه نگهبان و ارتعاش گیر استفاده می شود.
 2. اسپایدر فین گلس:
  نمای فین گلس به عنوان یک سازه تمام شیشه شناخته می شود چون در این نوع نما لوله های فولادی که به عنوان نگهدارنده استفاده می شدند جای خود را به تیغه های شیشه ای قوی و مقاوم به خصوص در برابر ارتعاش می دهند.
 3. اسپایدر کابلی:
  نمای اسپایدر

  از بهترین نماهای شیشه ای

  این نوع نما به دلیل اینکه سازه ی نگهدارنده ای مثل لوله و یا شیشه ندارد دید و زیبایی بسیار زیبا تری دارد اما چون استفاده از کابل ها و ایجاد خرپا در این نوع سازه نیازمند محاسبات دقیق است و همچنین اجرای این نما نسبت به بقیه ی انوع سخت تر است کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای نمای اسپایدر 

 • اجرای با سرعت بالا
 • زیبایی منحصر به فرد
 • سبکی سازه و استحکام و مقاومت بالا
 • مقاومت در برابر بارهای جانبی و ثقلی (زلزله، باد و…)
 • امکان استفاده از نور طبیعی برای داخل ساختمان
نمای ساختمان شیشه ای

نمای بیرونی ساختمان شیشه ای

نصب پنل های شیشه ای

پنل های شیشه ای با توجه به طرح و مکان قرار گیری در نما به صورت کشویی و یا ثابت طراحی و تولید و اجرا می شوند. پنل های کشویی به این دلیل که در صورت لزوم باز شوند و از آنها به عنوان بازشو استفاده کنیم.

اتصالات نمای اسپایدر

در اتصالات این سیستم از فولاد ضد زنگ استفاده می شود. این فولاد در برابر رطوبت کاملا مقاوم و پایدار است. سیستم اسپایدر با این اتصالات در مقابل نیروهای جانبی کاملا مقاوم است. ترکیب شیشه اسپایدر و فولاد به دلیل عملکرد بسیار خوبی که دارد در نمای ساختمان و سقف ها به طور گسترده استفاده می شود.

 

نمای ساختمان شیشه اسپایدر

نمای ساختمان شیشه

قیمت نمای اسپایدر

قیمت نمای اسپایدر به فاکتورها و عوامل خاص مربوط به این نما بستگی دارد. در نتیجه به صورت دقیق نمی توان قیمت قطعی برای این نما ارائه کرد. به صورت کلی تنها زمانی قیمت دقیق را می توان بیان کرد که نمای اسپایدر با توجه به سطح نما و نوع نما طراحی شود. بعد از طراحی نمای اسپایدر و مشخص شدن ابعاد و اندازه ی پنل های شیشه ای و مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای نما تقریبا می توان گفت که قیمت نمای اسپایدر مشخص می شود. به صورت کلی حداقل قیمت نمای اسپایدر تقریبا متری 1.300.000 هزار تومن می باشد.

نمای ساختمان تجاری | اسپایدر

قیمت نمای شیشه ای | اسپایدر

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با  شماره 05142222550 و یا 09913377500  تماس بگیرید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق  تلگرام  یا واتساپ با همین شماره با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

 

چرا ایناب                همكاري با ايناب

محمد اسلام دوست

محمد اسلام دوست هستم.کارشناس عمران. مدیر تولید محتوای وب سایت ایناب. تلاش می کنم محتوایی ارزشمند و مفید برای بازدیدکنندگان وب سایت ایناب تهیه و تولید کنم.از شما تقاضا دارم برای بهبود محتوا نظراتتان را پایین هر مطلب برام ارسال کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید