نمای استرچ متال

نمای استرچ متال  از ترکیب پانل‌هایی از جنس استیل، برنج، آلومینیوم، آهن و مس به وجود می‌آید که در طول پروسه تولید برش داده می‌شود و تحت کشش قرار می‌گیرد.

این پانل‌ها از استحکام خوبی برخوردارند و در رنگ و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود. این نما، تنها نمایی است که می‌تواند نمای سه‌بعدی را به وجود بیاورد و از آن برای ایجاد نماهای سه‌بعدی استفاده می‌شود.

 

"<yoastmark

دلیل استفاده ازاسترچ متال؟

این نما امکان تهویه هوا بین فضاها و سطوح مختلف ایجاد می کند و به دلیل سه بعدی بودن امکا ورپردازی در شب را فراهم می کند و سطحی زیبا را پدید می آورد. از این نما به عنوان پوسته دوم نما یاد می شود و متناسب برای سازه هایی است که خواستار جذب انرژی صوتی بالایی هستند. نمای استرچ متال همچنین در کنترل تابش مستقیم نور آفتاب کمک می کند.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینه‌ی نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550  و یا 09913377500 در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

"<yoastmark

کاربرد نمای استرچ متال

سایز ورق ها، جنس و رنگ ورق ها کاملاً دلخواه است که این باعث می شود دست طراحان برای طراحی و اجرای این متریال در مکان های مختلف با طرح های متنوع بازتر باشد و به راحتی بتوانند هر آنچه را که مدنظر دارند پیاده سازی کنند.
از استرچ متال می توان در بخش های مختلف ساختمان و در سازه ها و ساختمان های مختلف استفاده کرد. سازه هایی مثل بیمارستان ها، فرودگاه ها، پایانه های مسافربری و… .

 

"<yoastmark

مزایا :

  • تنوع در طرح و رنگ

  • ایجاد چشم‌اندازهای زیبا و متنوع به دلیل سه‌بعدی بودن

  • با توجه به اینکه امروز در داخل کشور تولید می‌شود قیمت مناسبی هم دارد.

"<yoastmark

 

برای آشنایی با جدیدترین محصول نمای ساختمان کلیک کنید.

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینه‌ی نمای ساختمان دارید به شماره 05142222550  و یا 09913377500 در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.
و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.
همچنین می توانید از طریق ایدی@Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

چرا اینابهمکاری-با-ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *