درخواست نمایندگی ایناب

گروه ایناب با هدف بسط و گسترش استفاده از نماهای نوین و ایمن و مقاوم در نظر دارد از ظرفیت های اشخاص علاقمند و توانمند در زمینه ی نمای ساختمان استفاده نماید.

اشخاصی که در زمینه فروش محصولات ساختمانی فعالیت دارند.
اشخاصی که توانایی فروش و اجرای نمای ساختمان را دارند.
مهندسین عمران و معمار که توانایی فروش و اجرا را دارند.
اشخاصی که در زمینه نمای ساختمان فعالیت دارند.

ویدیوی اخذ نمایندگی گروه فناور ایناب

 

گروه ایناب از سال 1386 با موضوع طراحی و اجرای نماهای نوین ساختمان تشکیل شد. اجرای موفق  بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در سرتاسر کشور و رضایت مشتریان باعث شد از سال 1389 کارشناسان ایناب تحقیقات خود را جهت تولید متریال جدید و بهینه برای نمای ساختمان شروع کنند و به لطف خدای متعال و تلاش شبانه‌روزی اینابی ها در سال 1391 کارخانه ایناب با ظرفیت تولید 23000 تن انواع سنگ‌های صنعتی ساختمان توسط مسئولین کشوری افتتاح گردد.

گروه ایناب باهدف ارتقاي کمی و کیفی محصولات و خلق ارزش و افزایش توان رقابتی و تولید محصولات جدید و فناور در سال 1394 واحد تحقیق و توسعه خود را راه‌اندازی کرد و موفق شد در سال 1395 مجوز رسمی فعالیت تحقیق و توسعه را از سازمان صنعت معدن تجارت خراسان رضوی  دریافت کند. به لطف خدا و تلاش‌های شبانه‌روزی کارشناسان ایناب با ارائه محصولی فناورانه و نوین SLABCO و GFRC موفق به عضویت در پارک علم و فناوری خراسان رضوی شده و محصول این شرکت به‌عنوان سه محصول برتر سال در هفته پژوهش و فناوری توسط مسئولین استان رونمایی شد.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد گروه ایناب اینجا کلیک کنید.

درخواست نمايندگي

جهت درخواست نمايندگي لطفا فرم زير را پر كنيد.

  • حداکثر اندازه فایل: 200 MB.
  • لطفا تیک گزینه I am not a robot را بزنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .