اجرای نمای جی اف ار سی

اجرای نمای جی اف ار سی

اجرای نمای جی اف ار سی (gfrc | grc)

از انجایی که نمای جی اف ار سی به صورت خشک نصب می شود،  ابتدا باید توسط پروفیل فلزی زیرسازی شود. در زیرسازی نمای جی اف ار سی از سازه اصلی ساختمان دستک هایی گرفته می شود و شبکه قوطی کشی طبق نقشه های از قبل آماده شده اجرا می گردد.  سپس قطعات جی اف ار سی که مجهز به اسکوپ های فلزی می باشد توسط پیچ های مخصوص روی شبکه فلزی نصب می گردد.

بازسازی نمای ساختمان

نمای جی اف ار سی | کامپوزیت

 

 

البته تنوع در ابعاد و طرح و اندازه های قطعات جی اف ار سی زیاد می باشد. که باعث می شود روش های نصب آن هم به همان تناسب متفاوت می باشد.   قطعات بزرگ جی اف ار سی در کارخانه توسط شبکه فلزی مستحکم می گردد که یراق آلاتی بر روی این شبکه فلزی تعبیه شده است.  پس از انتقال تایل جی اف ار سی توسط جرثقیل به محل نصب توسط پیج های قوی یا جوشکاری بر روی سازه اصلی نصب می گردد.

 

دتایل اجرای نمای خشک | جی اف ار سی

دتایل اجرای نمای خشک | جی اف ار سی

 

یکی از خدماتی که شرکت ایناب ارائه می کند اجرای تخصصی نمای جی اف ار سی می باشد. ایناب بدون هیچ محدودیتی آمادگی خود را برای همکاری با انواع پروژه ها در سراسر کشور، چه در زمینه تولید نمای جی اف ار سی و جه در زمینه اجرای این نما، اعلام می کند.

برای کسب اطلاعات کامل و جامع در در مورد نمای جی اف ار سی کلیک کنید

 

فاطمه معقولی

کارشناس it و مدیر وب سایت ایناب هستم. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
ut velit, ante. risus. Donec amet, eleifend Aliquam Donec

کلیدواژه خود را وارد کنید