اجرای نمای جی اف ار سی | دیتیل (دتایل) اجرایی نما | نصاب | نصب gfrc / grc


ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


اجرای نمای جی اف ار سی (gfrc | grc)

هدف از این مقاله آشنایی شما عزیزان با نحوه اجرای نمای جی اف ار سی می باشد. همچنین در این مقاله سعی شده است علاوه بر شرح نحوه ی اجرای نمای جی اف ار سی، توضیحاتی مختصر هم در مورد جی اف ار سی جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با جدیدترین نمای ساختمان، داده شود.

اجرای نمای جی اف ار سی gfrc
اجرا نمای جی اف ار سی | کامپوزیت

اجرای نمای جی ار سی grc

از انجایی که نمای جی اف ار سی به صورت خشک نصب می شود،  ابتدا باید توسط پروفیل فلزی زیرسازی شود. در زیرسازی نمای جی اف ار سی از سازه اصلی ساختمان دستک هایی گرفته می شود و شبکه قوطی کشی طبق نقشه های از قبل آماده شده اجرا می گردد.  سپس قطعات جی اف ار سی که مجهز به اسکوپ های فلزی می باشد توسط پیچ های مخصوص روی شبکه فلزی نصب می گردد.

 


جهت دانلود دیتیل | دتایل اجرایی نمای جی اف ار سی gfrc کلیک کنید (پی دی اف pdf)

جهت دانلود دیتیل | دتایل اجرایی نمای جی اف ار سی gfrc کلیک کنید (اتوکد)

جهت دانلود به صورت یکجا اینجا کلیک کنید


 

اجرای نمای جی اف ار سی gfrc
پنل های جی اف ار سی در نمای فرهنگسرا

البته تنوع در ابعاد و طرح و اندازه های قطعات جی اف ار سی زیاد می باشد. که باعث می شود روش های نصب آن هم به همان تناسب متفاوت می باشد. قطعات بزرگ جی اف ار سی در کارخانه توسط شبکه فلزی مستحکم می گردد که یراق آلاتی بر روی این شبکه فلزی تعبیه شده است. پس از انتقال تایل جی اف ار سی توسط جرثقیل به محل نصب توسط پیج های قوی یا جوشکاری بر روی سازه اصلی نصب می گردد.

اجرای نمای جی ار سی gfrc
اجرای نمای جی ار سی gfrc

ویدیو روش نصب پنل های جی اف ار سی gfrc ایناب 

نصاب نمای جی اف ار سی gfrc | نصب جی ار سی grc

مجموعه ایناب با سابقه بیش از 14 سال طراحی و اجرای نماهای نوین ساختمان با در اختیار داشتن اکیپ های نصاب مجرب و متعهد آمادگی اجرای انواع پروژه های مختلف در سراسر کشور را دارد. نمای جی ار سی به دلیل جدید بودن نیاز به نیروهای متخصص جهت نصب و اجرا دارد و بهتر است که از نیروهای نصاب شرکت های معتبر جهت نصب نمای جی اف ار سی بهره بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه نصب و اجرای نمای جی اف ار سی gfrc با شماره 09913377500 و 05142222550 تماس بگیرید.

نصاب نمای جی اف ار سی gfrc | نصب جی ار سی grc
نصاب نمای جی اف ار سی gfrc | نصب جی ار سی grc

اهمیت نحوه ی اجرای جی اف ار سی (gfrc | grc)

اجرای نمای جی اف ار سی یک کار بسیار تخصصی می باشد.  که اگر در اجرای آن تخصص و تعهد کافی وجود نداشته باشد، خسارات زیادی ایجاد خواهد کرد.  چون سقوط یک تایل جی اف ار سی از ساختمان به جز از بین بردن اعتبار و سلب اعتماد ، خطرات جانی جبران ناپذیری می تواند داشته باشد.

 

اجرای نمای جی اف ار سی gfrc
اجرای نمای جی ار سی gfrc / grc

شرکت ایناب، تولید کننده و مجری نماهای جی اف ار سی،  با اجرای بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان در کشور با تکیه بر سابقه 12 ساله خود و استفاده از نیروهای متخصص آمادگی خود را جهت طراحی، تولید و اجرای نماهای جی اف را سی اعلام می دارد.


جی اف ار سی (gfrc | grc) چیست؟

بتن جی اف ار سی، از مواد تشکیل دهنده بتن معمولی به اضافه مواد افزودنی ساخته شده است.  این مواد افزودنی شامل شیشه، سیلیس، روان کننده، فوق روان کننده و… می باشد.  این مواد اضافی باعث افزایش قدرت و کارایی جی اف ار سی (gfrc | grc) می شود.

اجرای نمای جی اف ار سی gfrc
نمای ترکیبی کامپوزیت و جی اف ار سی | طرح شمسه

قطعات پیش ساخته جی اف ار سی (gfrc | grc)

با استفاده از بتن جی اف ار سی، قطعات پیش ساخته ای تولید می شود که بسیار مقاوم تر و با دوام تر از سنگ هستند. این قطعات پیش ساخته در هر شکل و طرح دلخواهی تولید و عرضه می شود. شرکت ایناب قطعات پیش ساخته جی اف ار سی را به صورت مشبک، نقش برجسته و طرح ها و نقش های دلخواه تولید و عرضه می کند.


اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

 

اجرای نمای جی اف ار سی gfrc
پنل های جی اف ار سی در نمای فرهنگسرا

روش های نصب جی اف ار سی gfrc / grc

برخی از مزایای جی اف ار سی (gfrc | grc)

ایجاد ارزش برای ساختمان

شما هم هنگام خرید، کالای های برند را بیشتر می پسندید.  این به این دلیل است که این کالا ها با تفاوتی که با بقیه ی کالاها را دارند برای شما ارزش ایجاد کرده اند.  برای ساختمان همین طور است. نمای ساختمان به عنوان اولین قسمتی از ساختمان که در دید عموم است، می تواند به ساختمان اعتبار و ارزش ببخشد. با استفاده از نمای جی اف ار سی، ساختمان خود را برند و خاص کنید.

مقاومت و دوام بسیار بالا در برابر ضربه و شکست

با توجه مواد افزودنی که در ساخت جی اف ار سی (gfrc | grc) استفاده شده است، مقاومت این محصول بسیار بالا رفته است. به طوری که می توان گفت نشکن است. الیافی مثل الیاف گلس، الیاف فلز، سیلیس و… باعث افزایش مقاومت چشمگیر جی اف ار سی (gfrc | grc) شده است.

تنوع در طرح و رنگ ابعاد

همیشه ایجاد طرح ها و نقش های خاص از دغدغه های معماران بوده است.  معماران نمی توانستند آنچه را که می خواهند پیاده کنند. اما با جی اف ار سی (gfrc | grc) امکان ایجاد هر طرح، با هر ابعاد و به هر رنگی با می باشد. این باعث می شود معماران با خیالی آسوده طرح های خود را ارائه دهند.  شرکت ایناب آمادگی خود را برای تولید طرح های دلخواه مشتریان در ابعاد و رنگ های مختلف، اعلام می کند.

مقاومت در برابر زلزله

نمای جی اف ار سی (gfrc | grc) مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد. این نما به صورت خشک کار می شود. که علاوه بر سبک تر شدن نما، به هیچ وجه از نما جدا نمی شود.  اسکوپ هایی که برای نگه داشتن سنگ های جی اف ار سی تعبیه شده اند، در دل سنگ در زمان تولید اضافه می شوند و کاملا ایمن و مقاوم هستند.

هزینه های تقریبی نمای جی اف ار سی gfrc | grc

  1. قیمت تایل های جی ار سی با توجه به نوع طرح، انداره قطعات، روش تولید، حجم پروژه، کیفیت قطعات و … از متری حدود 500هزار تومان شروع می گردد و تا متری یک‌میلیون و هفتصد تومان می‌تواند باشد.
  2. برای نصب جی ار سی نیاز به قوطی فلزی می‌باشد که این مورد هم با توجه به موارد ذکرشده از متری 130 هزار تومان شروع می‌شود تا متری 300 هزار تومان می‌تواند باشد.
  3. اجرت نصب قطعات جی اف ار سی gfrc | grc نیز با توجه به مواد فوق از متری 150 هزار تومان شروع می‌شود که در برخی پروژه‌ها تا متری 400 هزار تومان نیز می‌باشد.
  4. مواد فوق فقط سه آیتم اصلی نمای جی اف آر سی gfrc | grc می‌باشد. هزینه‌های طراحی و نقشه‌کشی، حمل‌ونقل، پرت مصالح، سود شرکت مجری نیز به هزینه‌های فوق اضافه می‌گردد.

درنتیجه قیمت تمام‌شده یک مترمربع نمای جی را سی gfrc | grc باکیفیت و استاندار از متری حدوداً 800 هزار تومان شروع می‌شود و تا متری 2.00.000+  تومان می‌تواند باشد.  البته این قیمت تمام شده نمای جی ار سی می باشد.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تفاوت پنل های جی ار سی ایناب (تولیدکننده gfrc) با سایرین

به صورت کلی جی ار سی بتن تقویت شده با الیاف شیشه می باشد که مقاومت نسبتا بالایی دارد. فناوری و ایده ای که ایناب به عنوان یکی از شرکت های تولیدکننده gfrc / grc اجرا کرد و باعث شد مقاومت پنل های جی ار سی خیلی بالاتر برود، این بود که در پنل های تولیدی خود از شبکه مش فولادی استفاده کرد. این شبکه فولادی پنل های مشبک بتنی را بسیار مقاوم تر و با دوام تر کرد. همچنین باعث شد نصب این پنل ها بسیار ساده تر شود.

برخی از پروژه های اجرای نمای جی اف ار سی (gfrc | grc) ایناب در سراسر کشور

 

سایر پروژه های اجرا شده ما را اینجا مشاهده کنید..

 

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *