روش اجرای نمای کامپوزیت | نحوه اجرای نمای کامپوزیت

طراحی و اجرای نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت:

یکی از ایتم های مهم در استفاده از هر مصالحی اجرای صحیح ان است. اجرای نمای کامپوزیت با توجه به لوکس بودن محصول و  در معرض دید بودن آن  از اهمیت فراوانی برخوردار است. یکی از اهداف اجرای نما بحث زیبایی ساختمان است در صورتیکه اجرای نمای کامپوزیت درست انجام نشود نه تنها زیبایی نخواهد داشت بلکه امکان خطر سقوط تایل های ورق نیز هست.

ورق کامپوزیت آشاکو
نمای کامپوزیت | ورق کامپوزیت | آشاکو

نمای کامپوزیت به سه روش نصب می شود:

روش ریلینگ :

در این روش از قوطی های آلومینیوم جهت زیرسازی استفاده می شود و سرعت نصب نسبتا بالایی دارد. این روش،مناسب پروژه های خیلی بزرگ و مرتفع می باشد که به دلیل قیمت تمام شده بالا زیاد استفاده نمی شود. 

روش فیکس:

در روش فیکس برای زیرسازی از قوطی فلزی استفاده شده و ورق ها از چهار گوشه اور خورده و به صورت باکس می شود که در مقابل ضربه و فشارهای باد مقاوم شود .این روش به دلیل قیمت تمام شده پایین تر نسبت به روش ریل و استاندارد بودن بسیار پر کاربرد است و اکثر پروژه های دنیا با این روش کار می شود.

روش زیوار :

در روش زیوار که فقط در ایران کاربرد دارد ورق بدون اورلب توسط زیوار در روی کار نصب می شود که کمترین هزینه را دارد و به دلیل حذف اورلب با سرعت بیشتر کار اجرا می گردد.این روش خیلی مورد تایید مهندسین و شرکت های مطرح در اجرای نما نمی باشد. 

اهمیت اجرای صحیح نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت می توان گفت یکی از زیباترین نماهایی است که می توان برای سازه ها به کار برد. البته این امر تنها زمانی در مورد این نما صدق می کند که طراحی آن و همچنین اجرای آن به صورت صحیح و حرفه ای انجام شود. شرکت ایناب به عنوان یکی از شرکت های باتجربه و با سابقه در زمینه اجرای نمای کامپوزیت با استفاده از افراد متخصص و با تجربه آمادگی اجرای نمای کامپوزیت را در هر سطح و متراژی را در سراسر کشور دارد. برای مشاهده برخی از پروژه های اجرا شده ایناب اینجا کلیک کنید.

نمای کامپوزیت اصفهان | طراحی و اجرای نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت ساختمان

نمای کامپوزیت برای ساختمان های با کاربری های مختلف در سراسر کشور و همچنین دنیا به کار می رود. ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، برج ها، مغازه ها، فروشگاه ها و… در نمای خود از کامپوزیت استفاده می کنند. از دلایل وسعت کاربرد این نما در انواع ساختمان های با کاربری های مختلف، انعطاف پذیری و ویژگی های خاص این نما می باشد. شرکت های مجری زیادی در سراسر کشور این نما را اجرا می کنند. با توجه به این که اجرای صحیح این نما از اهمیت بالایی برخوردار است بایستی حتما در انتخاب پیمانکار خود دقت کرده و بعد از تحقیقات لازم کار را به پیمانکار تحویل دهید.

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت مغازه و فروشگاه

اجرای نمای کامپوزیت برای مغازه ها و فروشگاه ها جزء روتین ترین و معمول ترین نماها می باشد. در بسیاری از نماهای مغازه ها و فروشگاه های تمامی شهرها مشاهده می شود که با اجرای نمای کامپوزیت طرح و نماهایی خاص را به وجود آورده اند. انعطاف پذیری و قیمت مناسب نمای کامپوزیت باعث می شود که از این نما استفاده زیادی شود. 

نمای کامپوزیت مغازه
نمای کامپوزیت مغازه

اجرای نمای کامپوزیت | 80  طرح های اجرا شده با نمای کامپوزیت

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”20″][vc_column][vc_column_text]

طراحی و اجرای نمای کامپوزیت | 40 طرح نمای کامپوزیت

 

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری-با-ایناب
همکاری-با-ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

مکالمه با کارشناس فروش
مکالمه در واتساپ
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید!
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم!