ظروف بتنی | دکوراسیون بتنی

ظروف بتنی (5)

بتن همواره یکی از پرکاربردترین متریال ها در ساختمان سازی و ساختمان بوده و هست. این متریال پرکاربرد دارای انعطاف بالایی است و می توان با استفاده از آن تولیدات جدیدی را تهیه و عرضه کرد. یکی از مواردی که می توان با استفاده از بتن و خلاقیت تولید کرد ظروف و قطعات و وسایل بتنی کوچک و دوست داشتنی است. در این مقاله توضیحاتی در این باره ارائه می شود که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

بتن متریالی برای دکوراسیون مدرن

شاید تعجب کنید که از بتن بتوان در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. با شنیدن نام بتن ممکن است که یک جسم خشن و بی روح در ذهن شما نقش ببندد. بله درست است که بتن یکی از پرکاربردترین مصالح و متریال های ساختمانی است اما با گذشت زمانی حدود 170 سال از کشف و تولید سیمان پرتلند، امروزه هنرمندان و ایده پردازان با استفاده از قوای تخیل و خلاقیت خود وسایل و قطعاتی بسیار زیبا و دلنشین را با بتن تولید کرده اند.

دکوراسیون بتنی (5)
دکوراسیون بتنی

ظروف بتنی

بتن به عنوان متریالی که کاربرد های بسیاری را در زمینه های مختلف ساختمان دارد، در ساخت ظروف بتنی نیز به کار رفته است. ظروف بتنی در حال توسعه می باشند و کاربرد آنها رو به افزایش است. ایناب به عنوان شرکتی که همواره در حال ارائه متریال های نوین و جدید ساختمانی می باشد، اقدام به تولید طروف بتنی کرده است. انواع ظروف بتنی در هر طرح و اندازه ای و با رنگ های سفارشی را تولید و عرضه می کند.

ظروف بتونی(5)
دکوراسیون مدرن

ظروف بتنی و اکسسوری های آشزخانه

خلاقیت در تهیه و تولید قطعات بتنی باعث شده است که این قطعات در اکسسوری های آشپزخانه ها نیز به کار روند. به خصوص اگر پیرو و دوستدار سبک مدرن باشید بتن یکی از بهترین انتخاب ها برای این قسمت است.

ظرف بتنی
قطعات بتنی

دکراسیون مدرن بتنی

با بتن می توان وسایل و قطعاتی همچون گلدان های بتنی، ساعت های بتنی، وسایل تزئینی و هر وسیله ای از دکوراسیون را که مدنظر داشته باشید تولید کرد.

ظرف بتنی
وسایل دکوراسیون

رنگ ظروف بتنی

از آنجایی که ممکن است رنگ بتن با ترکیب رنگ دکوراسیون شما همخوانی نداشته باشد به همین دلیل شرکت ایناب انواع ظروف بتنی با طرح و ابعاد و اندازه های دلخواه را در رنگ های سفارشی تولید و عرضه می کند.

ظرف بتن
قطعات بتنی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ظروف بتنی ایناب و سفارش طرح های دلخواه خود با شماره 09151547300 تماس بگیرید. 
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با همین شماره در ارتباط باشید.

 

همکاری-با-ایناب
همکاری-با-ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *