اسکوپ فلزی سنگ نما – قیمت اسکوپ سنگ مصنوعی – نحوه اسکوپ سنگ

اسکوپ سنگ نما - قیمت اسکوپ فلزی سنگ مصنوعی

اسکوپ فلزی سنگ نما

اسکوپ های فلزی قطعاتی هستند که در سنگ های صنعتی و قطعات بتنی جایگذاری می شوند تا بتوان با کمک آنها درگیری بیشتری با ملات ایجاد کرد و یا اینکه بتوان قطعات را بدون استفاده از ملات و با استفاده از پیچ به نما یا دیوار متصل کرد. اسکوپ ها انواع مختلفی دارند که هر نوع با ویژگی های خاص خودش در قطعات خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکوپ ها باید:

اسکوپ ها باید کاملا مقاوم در برابر شرایط جوی، شکست، ضربه، خم شدن های متوالی و… باشند. این قطعات با توجه به کاربرد شکل ها و اندازه های مختلفی دارند. برخی از اسکوپ های فلزی در پشت سنگ های طبیعی تعبیه می شوند تا در زمان اجرای سنگ در نما یا دیوار درگیری سنگ با ملات بیشتر شده و سنگ از نما جدا نشود.

برخی دیگر از اسکوپ های موجود هستند که از آنها در زمان تولید قطعات بتنی و سنگ های صنعتی در پروسه تولید استفاده می شود. این اسکوپ های در قطعات به شکل های مختلف تعبیه می شوند و با توجه به روش نصب محل قرارگیری اسکوپ ها و نوع آنها متفاوت است.

به عنوان مثال ایناب به عنوان یکی از تولیدکنندگان جی اف ار سی ، بتن اکسپوز و در کل قطعات بتنی صنعتی در کشور از انواع اسکوپ های فلزی با ویژگی های مختلف در قطعات خود استفاده می کند. همانطور که اشاره شد با توجه به روش نصب و محل قرارگیری پنل ها و قطعات محل قرارگیری اسکوپ ها نیز متفاوت خواهد بود.

اسکوپ سنگ نما - قیمت اسکوپ سنگ
اسکوپ سنگ نما – قیمت اسکوپ سنگ نما مصنوعی

خرید و فروش اسکوپ فلزی

شرکت ایناب به عنوان یکی از تولیدکنندگان قطعات صنعتی در کشور خرید و فروش انواع اسکوپ های فلزی را انجام می دهد. فروش اسکوپ های فلزی در سراسر کشور توسط شرکت ایناب انجام می شود. جهت خرید و اطلاع از انواع اسکوپ های موجود و قیمت اسکوپ های فلزی می توانید با شماره 09151547300 تماس بگیرید. یا با همین شماره در واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشید. فروش ویژه برای همکاران و تولیدکنندگان سنگ های صنعتی و بتن اکسپوز نیز وجود دارد.

قیمت اسکوپ فلزی سنگ نما - اسکوپ سنگ
اسکوپ فلزی سنگ مصنوعی نما

مزایای استفاده از اسکوپ در سنگ صنعتی

 • امکان نصب سنگ با پیج و مخفی بودن آن در ظاهر
 • حذف ملات و چسب در نصب سنگ های داخلی
 • امکان نصب سریع و آسان با امکان رگلاژ هنگام نصب
 • چسبندگی بیشتر سنگ به دیوار و جلوگیری از خطر سقوط سنگ از نما در صورت استفاده از ملات
 • استقبال خوب مشتری و افزایش فروش

قیمت اسکوپ های فلزی

قیمت اسکوپ ها با توجه به نوع آن و کاربرد آن متفاوت است. انواع مختلفی از اسکوپ ها نیز موجود می باشد که هر کدام قیمت خاص خودشان را دارند. به همین دلیل نمی توانیم قیمت مشخصی را ارائه دهیم. توصیه می شود که جهت اطلاع از قیمت ها و انواع موجود تماس بگیرید.

اسکوپ فلری - خرید اسکوپ فلزی سنگ مصنوعی - مشهد
خرید اسکوپ فلزی سنگ مصنوعی – مشهد

 نقش اسکوپ در ایمنی نمای ساختمان

سنگ های طبیعی به خودی خود درگیری خیلی زیادی با ملات ندارند و عملا باید به طریقی این درگیری را افزایش داد. استفاده از اسکوپ های فلزی یکی از بهترین روش هایی است که می توان این کار را انجام داد. این اسکوپ ها به روش های مختلفی به سنگ ها متصل می شود. یکی از معمول ترین روش ها این است که پشت سنگ را با استفاده از سنگ فرز خط انداخته و اسکوپ ها را جایگذاری می کنند.

 

ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید

 

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

2 دیدگاه برای “اسکوپ فلزی سنگ نما – قیمت اسکوپ سنگ مصنوعی – نحوه اسکوپ سنگ

  • محمد اسلام دوست گفته:

   درود بر شما جناب کلانتری

   بسیار خرسندیم که مطالب برای شما مفید بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *