ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


در نماهای ترکیبی طراحان از دو یا چند متریال مختلف برای امر نماسازی استفاده می کنند که این امر هم می تواند نمای ساختمان را خاص تر کرده و هم هزینه های کارفرما را کاهش می دهد. از سویی استفاده برخی متریال ها برای اجرای برخی طرح ها امکان پذیری نیست یا با هزینه های زیادی مواجه است.

از نظر سلیقه ای هم از نظر خیلی ها طرح های ترکیبی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و افراد زیادی را جذب می کند.

گروه ایناب طراحی و اجرای نماهای ترکیبی را در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از متریال های مختلف در امر نماسازی ساختمان هم زیبایی خاصی به نمای ساختمان  داده و هم هزینه های کارفرما را در امر نماسازی مدیریت می کند.

انواع نماهای ترکیبی

نمای ترکیبی ورق کامپوزیت و سنگ

نمای ساختمان ترکیبی

نمای ساختمان ترکیبی

یکی از نماهای ترکیبی پر کاربرد استفاده از نمای کامپوزیت و نمای سنگ می باشد که در این نوع نماهای معمولا بخش هایی از طرح که قرار است برجسته گردد و یا اشکال خاصی دارد را با ورق کامپوزیت اجرای می گردد و جاهایی از طرح نما که سطح صاف بوده را با سنگ های تراورتن یا سایر سنگ های نما استفاده می کنند. در این نوع نماهای ترکیبی مهم است که مدیر پروژه هماهنگی لازم برای ترتیب اجرای نماهای ورق کامپوزیت و سنگ را داشته باشد که هم سریعتر انجام شود و هم کم هزینه تر انجام گردد

 


لیست قیمت انواع ورق های کامپوزیت 


نمای ترکیبی آجر و سنگ

یکی دیگر از نماهای ترکیبی استفاده از آجر نما و سنگ تراورتن بوده که این نوع نمای ترکیبی کمتر دیده می شود که معمولا پروژه هایی که می خواهد هزینه نمای ساختمان با کمترین هزینه انجام شود از این نوع نمای ترکیبی استفاده می کنند. 


انواع طرح های خاص نمای آجر 

قیمت نمای آجری | قیمت آجر نما


نمای ساختمان آجری

نمای ساختمان آجری


اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

نمای ترکیبی چوب و سنگ

نمای چوب (ترمووود) یکی از نماهای پر هزینه است که مهمترین مزیتش زیبایی طرح چوب است ولی از نظر دوام و ماندگاری و انعطاف پذیری قابل دفاع نمی باشد. به همین دلیل برخی از طراحان در طراحی نمای ساختمان که سنگ می باشد، مقداری متریال چوب ترمو (ترمو وود ) به کار می برند که هم طرح را خاص می کند و هم هزینه ها نسبتا کاهش پیدا می کند.

 

نمای ساختمان ترکیبی | چوب و سنگ

نمای ساختمان ترکیبی

نمای ترکیبی چوب و کامپوزیت

نمای ساختمان ترکیبی

سنگ طرح چوب | ترکیبی با کامپوزیت

یکی از مزیت های نمای کامپوزیت اجرای سریع و آسان آن می باشد. به همین دلیل نمای کامپوزیت را به سادگی می توان با متریال های مختلف ترکیب کرد. از آنجایی که با نمای چوب ایجاد باکس ها و برجستگی ها و اشکالی خاص مشکل می باشد برخی از طراحان از نمای ترکیبی کامپوزیت و چوب بهره می برند و رویای خودشان را تجلی می بخشند.

 

 


سنگ طرح چوب ایناب | زیبا، ارزان و مقاوم


 

نمای ترکیبی کامپوزیت و جی اف ار سی GFRC

نمای کامپوزیت با توجه به مزیت های فراوانی که دارد یکی از پر طرفدارترین نماهای ساختمانی می باشد ولی این نما از مد افتاده و از سویی نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین نماهای ساختمان می باشد که اجرای طرح های خاص با آن امکان پذیر می باشد به همین منظور برخی از طراحان خلاق نمای کامپوزیت را با نمای جی اف ار سی ترکیب کرده و از به روز بودن و زیبایی سنگ جی اف ار سی و سایر مزیتهای نمای کامپوزیت استفاده کرده و بهترین و جدیدترین طرح نمای ساختمان را ارائه می نمایند.

طرح های ترکیبی جی اف ار سی و کامپوزیت

 

نمای ترکیبی سنگ و جی اف ار سی GFRC

از انجایی که نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین نماهای ساختمان می باشد و نصب آن به صورت خشک می باشد و از سویی نماهای سنگ طبیعی نیز طرفداران خودش را دارد ، برخی از طراحان خوش فکر اقدام به طراحی نما با استفاده از سنگ و جی اف ار سی می کنند که با این کار هم نظر طرفداران نمای سنگ جلب می شود و هم نظر کسانی که طرفدار نماهای به روز و جدید هست جلب می شود.

طرح های ترکیبی جی اف ار سی و سنگ

 

نماي تركيبي

نماي تركيبي

نمای ترکیبی کامپوزیت و سنگ آنتیک

در طراحی و اجرای نمای ساختمان سلیقه ها بسیار مختلف است. سنگ انتیک نیز یکی از سنگ های زیبا و خاص می باشد که برخی طراحان سنگ آنتیک را با ورق کامپوزیت ترکیب کرده و در نمای ساختمان استفاده می کنند.

نمونه طرح های ترکیبی نمای ساختمان با متریال مختلف

 

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری با ایناب

همکاری با ایناب