قیمت نمای آجری | قیمت آجر نما | قیمت نمای ساختمان آجری

نمای ساختمان آجری | قیمت

 

جی اف ار سی gfrc
جی اف ار سی gfrc

نمای ساختمان آجری

نمای آجری از آن دسته نماهایی است که طرفدارانی خاص دارد و مانند برخی نماها به صورت روتین مورد استفاده قرار نمی گیرد. نمای آجری قدمت بسیار بالایی دارد و مدت زیادی است که در ساختمان ها به کار می رود. قیمت نمای آجری شاید در مقایسه با بسیاری از نماها کمتر نیز باشد اما همانطور که بیان شد این نما طرفداران خاصی دارد که باعث می شود کاربرد آنچنان زیادی را نداشته باشد.

امروزه با پیشرفت هایی که حاصل شده است آجر ها در انواع گوناگونی تولید و عرضه می شوند. قیمت نمای آجری در مرحله اول بستگی به نوع آجری است که در نما به کار رفته است.

خلاقیت در طراحی نمای ساختمان | نمای ساختمان
نمای ساختمان آجری مدرن

قیمت نمای آجری (آپدیت دی ماه 99)

قیمت نمای آجری با توجه به پارامتر های مختلفی از جمله نوع آجر ( رنگ، ابعاد، نسوز بودن و…)، روش اجرا، اجرت اجرا، مصالح مورد نیاز و… مشخص می شود. قیمت آجرهای نما با توجه به نوع آن از حدود متری 60 هزار تومن شروع و تا متری حدود 100 هزار تومن در بازار موجود است.

آجر ها با توجه به ضخامت و ابعادی که دارند به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. قیمت آجرهای نما نیز با توجه به همین ابعاد و اندازه ها و همچنین نوع آجر (نسوز بودن یا نبودن) متفاوت است و تغییر می کند.

 

نمای ساختمان آجری مدرن | نمای ساختمان مسکونی
نمای ساختمان مسکونی

پارامترها و عوامل مهم در قیمت اجرای نمای آجری (آپدیت دی ماه 99)

قیمت اجرا و تمام شده نمای ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای قیمت نمای آجری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. قیمت متریال نما؛ همانطور که اشاره شده قیمت آجر نماهای موجود در بازار در حدود متری 60 هزار تومن تا 100 هزار تومن می باشد.
  2. اجرت اجرای نما؛ اجرت اجرای نمای آجری از متری 90 هزار تومن تقریبا شروع می شود.
  3. هزینه زیرسازی؛ برای هر متر مربع نمای آجری هزینه ای حدود 40 هزار تومن برای زیرسازی نما در نظر گرفته می شود.
  4. سایر هزینه ها؛ سایر هزینه های نمای آجری نیز شامل پرت شدن مصالح، ابزارآلات و… حدود متری 20 هزار تومن در نظر گرفته می شود.

⊗ با توجه به قیمت آیتم های اشاره شده می توان قیمت اجرای نمای آجری را از متری 200 هزار تومن به بالا در نظر گرفت. ⊗

پنل جی اف ار سی gfrc ایناب طرح آجر

جی ار سی grc یکی از جدیدترین متریال های نمای ساختمان در ایران می باشد که هیچگونه محدودیتی در طرح و ابعاد برای تولید و اجرا ندارد. در واقع جی ار سی grc بتن تقویت شده با الیاف شیشه می باشد که الیاف باعث بالا رفتن استحکام و مقاومت بتن در کشش می شود. یکی از پنل های جی اف ار سی gfrc ایناب از بیش از 30 پنل مختلف، پنل طرح آجر با ابعاد 100*85 می باشد. از این پنل می توانید جای آجر در نمای ساختمان خود استفاده کنید. 

از مزیت های پنل های جی ار سی grc نسبت به آجر، مقاومت بسیار بالاتر ، انعطاف پذیری بالا، اجرا سریع تر و آسان تر، بدون محدودیت در طرح و… می باشد.


اطلاعات جامع در مورد جی اف ار سی ⇐ جی اف ار سی چیست؟


پنل مشبک بتنی | gfrc | ایناب
پنل gfrc ایناب طرح آجر

نقش معماری مدرن در نمای آجری

نماهای آجری مدرن روز به روز در حال توسعه می باشند. روز به روز افراد بیشتری به سمت نماهای مدرن آجری کشده می شوند و اشتیاق اجرای این نما را دارند. با تلفیق معماری مدرن و آجر که خود به نوعی جزء مصالح سنتی به شمار می رود، نمایی بسیار زیبا و خارق العاده را ایجاد می کند. این نمای زیبا باعث جذب مخاطب می شود و روحیه ای خاص به ساختمان می بخشد. در ادامه تعدادی از طرح های نمای آجری مدرن را مشاهده می کنید.

طرح نمای آجری

 


ما را در اینستاگرام دنبال کنید…


اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینه نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500
09158757300  تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.