قیمت سنگ سی ان سی cnc | قیمت سنگ نقش برجسته | قیمت سنگ طرح دار

سنگ سی ان سی

با ما در اینستاگرام همراه باشید

سنگ های سی ان سی شده امروزه کاربرد فراوانی را در ساختمان ها پیدا کرده اند.  این سنگ ها به دلیل شکل ها و طرح هایی که دارند در بسیاری از قسمت های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.  از مهمترین قسمت هایی که این سنگ ها کاربرد فراوانی در آن دارند، نمای ساختمان است. نمای ساختمان رومی از جمله نماهایی است که سنگ های نقش برجسته و طرح دار از قسمت های مهم آن محسوب می شوند.  در این مقاله توضیحاتی در مورد هزینه سی ان سی کردن سنگ ها و همچنین مقایسه آنها با سنگ های نقش برجسته ایناب ارائه شده است.

نمای رومی | سنگ سی ان سی
نمای رومی جدید
پنل مشبک جی اف ار سیgfrc
پنل بتنی طرح تابان-GRC ایناب

چرا سی ان سی کردن سنگ اقتصادی نیست؟

سی ان سی ها ماشین هایی هستند که هر طرح و شکلی که مدنظر باشد را می توان با آنها روی سنگ ها ایجاد کرد.  سنگ ها را با توجه به طرحی که مدنظر دارند، در ابعاد مختلف، تهیه کرده و به سی ان سی کارها تحویل می دهند.  هزینه سی ان سی کردن سنگ تقریبا هزینه بالایی است و خیلی از افراد توان اینکه بخواهند آن طرح دلخواهی را که مدنظر دارند سفارش دهند را ندارند (قیمت سی ان سی ها با توجه به پیچیده تر بودن و مشکل تر بودن طرح بالاتر می می رود).  از طرفی بایستی دوبار هزینه کنند، یک بار برای خرید سنگ و یک بار برای سفارش طرح مورد نظر که باید با سی ان سی انجام شود.

مقاله مرتبط: قیمت نمای رومی

هزینه سنگ طبیعی که سی ان سی می شود؟!

هزینه های سی ان سی کردن سنگ ها بدون در نظر گرفتن قیمت سنگ ها از حدود متری 700 هزارتومن شروع می شود. همانطورر که اشاره شد با توجه به طرح و نقشی که سفارش داده ایم قیمت ها بالاتر می رود. حال توجه کنید که قیمت تمام شده سنگ سی ان سی شده باید با در نظر گرفتن هزینه های تهیه سنگ و دستمزد سی ان سی محاسبه شود. قیمت سنگ های نما هم حدود متری 80 هزار تومن تا حدود 500 هزار تومن در بازار موجود است.

ناگفته نماند که با انجام عملیات سی ان سی روی سنگ ها، مقاومت سنگ و ساختار سنگ دچار تغییرات می شود و سی ان سی ها تا حدودی باعث کاهش مقاومت سنگ خواهند شد.

سنگ نقش برجسته
سنگ نقش برجسته
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.

پنل بتنی پیش ساخته
پنل بتن اکسپوز ایناب

قیمت سنگ سی ان سی ایناب | سنگ نقش برجسته ایناب

سنگ های سی ان سی و نقش برجسته ایناب به صورت پیش ساخته و با مقاومتی بسیار بالاتر از سنگ های طیعی سی ان سی شده تولید و عرضه می شود.  این سنگ های سی ان سی در طرح ها و شکل های گوناگون و دلخواه و همچنین در رنگ و ابعاد دلخواه عرضه می شود.  قیمت این سنگ ها در مقایسه با سی ان سی کردن سنگ های طبیعی خیلی خیلی پایین تر است در حالی که کیفیت و مقاومت این سنگ های بسیار بالاتر از سنگ های طبیعی می باشد.

سنگ نقش برجسته | سنگ سی ان سی
سنگ نقش برجسته | سنگ سی ان سی

قیمت سنگ های سی ان سی حدود متری 250 هزار تومن به بالا می باشد که در مقایسه با سی ان سی کردن سنگ های طبیعی بسیار پایین تر است. علاوه از ارزانتر بودن این سنگ ها هزینه ی تهیه سنگ نیز از قیمت نهایی آن کاسته می شود.  زیرا دیگر نیازی به تهیه سنگ نیست که بر روی آن عملیات سی ان سی انجام شود.

سنگ نقش برجسته | سنگ طرح دار
سنگ نقش برجسته | سنگ طرح دار

قیمت انواع سنگ های سی ان سی و طرح دار ایناب

ایناب انواع سنگ های نقش برجسته و طرح دار را در ابعاد و اندازه های مختلف و دلخواه و در رنگ بندی های سفارشی تولید و عرضه می کند. برخی از تولیدات ایناب سنگ های طرح داری مثل سرباز هخامنش، شیر بالدار، فروهر، انواع قرنیزها، کتیه ها و… می باشد. این تولیدات با قیمت های بسیار مناسبی عرضه می گردند. برای اطلاع دقیق از قیمت ها تماس (09913377500 , 09913367500) بگیرید.

سنگ دکورایتو | تریدی تایل دکورایتو | سه بعدی
سنگ های دکوراتیو سه بعدی ایناب
سنگ های دکوراتیو سه بعدی ایناب
سنگ های دکوراتیو سه بعدی ایناب
سنگ های دکوراتیو سه بعدی ایناب
سنگ های دکوراتیو سه بعدی ایناب
سنگ طرحدار | سرباز هخامنش
سنگ طرح دار | سرباز هخامنش
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

این نوشته در قيمت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *