نمای اسپایدر

نمای شیشه ای یکی از محبوب ترین و بهترین نماها برای ساختمان های اداری تجاری به شمار می رود. بسیاری از ساختمان های بلند مرتبه در سراسر دنیا از نمای شیشه ای استفاده کرده اند. اجرای نمای شیشه ای روش های مختلفی دارد که با توجه به آنها ظاهر و جلوه نمای شیشه ای نیز تا حدودی تغییر می کند. نمای اسپایدر، نمای کرتین وال، فریم لس و… از انواع نماهای شیشه ای می باشند. در این مقاله توضیحاتی در مورد قیمت نمای اسپایدر ارائه می شود که امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

نمای اسپایدر

نمای اسپایدر

قیمت نمای اسپایدر

قیمت نمای اسپایدر برحسب متر مربع تعیین می شود. از عوامل تأثیر گذار در قیمت نمای اسپایدر نوع شیشه اسپایدر، سازه نگهدارنده شیشه ها، کیفیت یراق آلات اسپایدری و ارتفاع نمای اسپایدری می باشند. با این حال حدود قیمت نمای شیشه اسپایدر برای شیشه سکوریت های با ضخامت های مختلف بین 450 تا 800 هزار تومن می باشد. در بین انواع مختلف سازه های نگهدارنده نمای اسپایدر (فین گلس، استیل و کابلی)، سازه نگهدارنده فین گلس از بقیه گرانتر است.

نمای اسپایدر

نمای اسپایدر

قیمت اجرای نمای اسپایدر

در قیمت و هزینه های اجرای نمای اسپایدر نوع شیشه به کاررفته و کیفیت آن (سکوریت، لمینت، تک یا دوجداره بودن)، ابعاد و ضخامت شیشه های نما، سازه نگهدارنده نمای اسپایدر و کیفیت یراق آلات نما دخیل هستند. به صورت کلی قیمت تمام شده نمای اسپایدر چیزی حدود 1.300.000 تومن با بالا می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت ها با توجه به کیفیت ونوع شیشه هم ممکن است دچار تغییراتی شود. به عنوان مثال چنانچه شیشه ها لمینت شود قیمت نمای اسپابدر افزایش خواهد یافت.

نمای ساختمان شیشه اسپایدر

نمای ساختمان شیشه اسپایدر

برتری نمای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر (عنکبوتی) به این صورت است که قالب های شیشه برای نصب به هیچ گونه فریم و قابی نیاز ندارند. این قالب های شیشه ای از داخل نما توسط نگهدارنده هایی به شکل عنکبوتی نگهداشته می شوند و در جای خود ثابت می شوند. این باعث می شود که نمای ساختمان از بیرون فقط شیشه دیده شود و فریم های اطراف شیشه ها زیبایی و خاص بودن نما را از بین نمی برند. مسلم است نمایی که یکپارچه شیشه ای است، زیبایی و جذابیت بیشتری نسبت به نمایی که در اطراف شیشه ها فریم و نگهدارنده موجود است، دارد.

از طرفی به دلیل عدم وجود فریم در نما، وسعت دید بیشتری را به مخاطبان داخل ساختمان می دهد. افراد داخل ساختمان به راحتی می توانند از منظره بیرونی لذت ببرند بدون اینکه چیزی دید آنها را مختل کند.

طراحی نمای ساختمان تجاری | نمای ترکیبی کامپوزیت و اسپایدر

نمای ساختمان تجاری

ما را در اینستاگرام دنبال کنید…

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.